Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

merhaba arkadaslar.bizimde sorunumuz sebebi bilinmeyen infertelite.3 tüp bebek denemesi.ilk bebegim gelismedigi için kürtaj olmak zorunda kaldim.2.si kimyasal gebelik.3. ise hiç tutmadi.bu bögürtlen kökünü denemek istiyorum.ama nasil ve hangi günlerde uygulanacgi hakkinda bir bilgim yok.yardimci olursaniz sevinirim...

merhaba canım hoşgeldin inşallah en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın böğürtlen kökünü ilk sayfada tarifini okuyabilirsin ben bir kısmını ilk sayfadan kopyaladım canım

NOT: böğürtlen kökü kürü tarifi: 400 gr böğürtlen kökünü (maliyeti en fazla 20 tl) alıyorsunuz 6 litre soğuk suya koyup (ama önce tozu toprağı varsa gitsin diye yıkayalım) kaynatıyorsunuz kaynar kayanamaz da altını kısıp ağzını kapatıp 30 dakika bu şekilde demlendiriyorsunuz ağzı kapalı ve kısık ateşte sonra altını kapatıp yine ağzı kapalı bir şekilde akşam ise sabaha kadar sabah ise akşama kadar soğumaya bırakın soğuyunca şişelere (cam olsun) boşaltıp dolaba koyup sabah akşa aç karnına birer çay bardağı içiyorsunuz yani ben yumurtladığım güne kadar uyguladım zaten adetimin 23. günümde yumurtladım sizlerde uygulayın üstelik tvde duyduğum kadarıyla bir bitki bilimciden erkek te kullanabilirmiş birde kanal tıkanıklığı için de kullanın diyor inşallah herkesin bebişinin gelmesine bişiler vesile olur

yelizcim merhaba canım seninle birebir sohbetimiz olmadı sanırım nasılsın

böğürtlen kökü bende aldım.bende mi kullansam fsh ye faydası varmı acaba kayram ne dersin.

böğürtlen kökü bende aldım.bende mi kullansam fsh ye faydası varmı acaba kayram ne dersin.

aldıysan kullan bence canım zararı olacağını sanmıyorum belki rabbim vesilen kılar o kadar ilaçlar kullanıyoruz birsürü yan etkisi var en azından rabbimin verdiği dermanlardan tatlım

canım benim fsh 50.44 doktor erken menopoz dedi.önce yıkıldım ağladım ama şimdi toparlandım.hayıt felan içiyorum hayatımm...duyduklarımı uyguluyorum...bakalım allahtan umut kesilmez.bu arada 33 yaşındayım.canım senin problem ne...

haklısın canım...ilaçtan iyidir.ama benim gittiğim doktor sana vercek ilaç yok diğip sepetledi beni...

canıom eşimin bir akrabasına dr asla ve asla sizin çocuğunuz olmaz demiş ama iki tane çocukları var erken menepoza soğan kürü çok iyiymiş saraçoğlunun tavsiyesi denesen iyi olur bence hayıtta çok faydalı tatlım benim yaşım 29 tiroit sorunum var çok yüksek değil ama aslında pko de var sanırım fırsat bulabilirsem soğan kürü yapıcam inşallah canım
haklısın canım...ilaçtan iyidir.ama benim gittiğim doktor sana vercek ilaç yok diğip sepetledi beni...

bence soğanı dene tatlım bak alıntı yaptım saraçoğlundan canım

Kür: Polykistik over’e, erken menopoza ve miyomlara karşı
İki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız. Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverenkli ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir. Bu küre onbeş gün devam edilir ve kür sonlandırılır.

Dikkat: Kırmızı veya mor soğan amaca uygun değildir. Uygulanacak olan soğan kürünün taze hazırlanması ve ılık olarak içilmesi şarttır. Soğuk olarak veya beklemiş haşlama suyu içilmemelidir.

alıntıdır

canım soğan suyunu yapıyorum.ama başladım sonra yatılı misafirim geldi.2 gün ara verdim.sonra tekrar devam ettim gün olarak sayınca yarın bitiyor.bide adetin 7.günü diyolar.ben doktora 10.gün gittim.doktor öle söleyince araştırdım ve hemen o gün başladım.yani sence ara verince benim kür boşamı gitmiştir.bugün adet oldum vee bugünde içtim soğan suyunu canımm..ayy inşallah benimde olur...hayırlısıyla ama doktor hiç yumurta göremiyorum dedi bana.... arkadaşına da mı öle sölemişler...

hoşbulduk canıııııım.....
ne var ner yok dünürüm... olumunekankayizsmile

çok şükür canım dünürüm iyiyim sen neler yapıyorsun nasıl gidiyo hayatın çocuklara sınav soruları filan hazırlıyosun sanırım pek giremiyosun çok zor sorma yazıkk olumunekankayizsmile

canım ilk ay adetin bitiminden 7 gün sonra başlayıp 15 gün ara vermeden bırakmadan sonraki ay adetine 10 gün kala başlayıp adetin gelsede 15 güne tamamlamalısın tatlım tarifi böyle adetinin ikinci günü de bal tarçın çörekotunu yemeye başla 12 gün devam et bence birkaç aya inşallah hamile haberini okuyacağız rabbimin izniyle inşallah tatlım

hımm desene benim ki bi işe yaramayacak ara verdiğim için tüh ya boşamı gitti içtiklerim..

hımm desene benim ki bi işe yaramayacak ara verdiğim için tüh ya boşamı gitti içtiklerim..
canım inşallah yararı olmuştur ama ara vermeden 15 dediği için saraçoğlu öyle yapmak daha iyidir olsun bu adetin bittikten 7 gün sonra başla rabbimin izniyle inşallah çok faydasını göreceksin tatlım
inşallah canım.rabbim isteyen herkese versin bebek..

amiiin hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize inşallah canım

sağol canım çok teşekkür ediyorum ilgilendiğin için.allah razı olsun.amin canım hayırlı sağlıklı bebekler versin tabiki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…