Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Ya kızlar bıŞı sorucam sızın bılgınız var mı bılmıyorum ama bneım rahımde yara var doktor donduralım dedı. Ama ben bebek tedavısıne baŞk-lıtyvaktım acaba dondurma ıŞlemı yapılmadan bebek tedavısıne geÇsem olur mu? Zaten doĞumda o yarada gıdıyor muş kafam karıŞtı??

canım bilmiyomki yara olduğu zaman yakıyolar diye biliom dondurmayı ilk defa duydum
ama bence yara sorununu hallet sonra tedaviye başla gebelikte sorun yaşayabilirsin allah korusunbilmiyorumkismile

canım bilmiyomki yara olduğu zaman yakıyolar diye biliom dondurmayı ilk defa duydum
ama bence yara sorununu hallet sonra tedaviye başla gebelikte sorun yaşayabilirsin allah korusunbilmiyorumkismile
dımı canım bende kararsız kaldım ne yapacaĞım bılemıyorum yara ıŞlemı halledılırse hazıranda baŞloyam tedavı ye offf karar vermedım.

hıc bır fıkrım yok bilmiyorumkismile

arkadaşlar ben 15 gün önce kimyasal gebelik nedeniyle düşük yaptım aynı zaman pko hastasıyım acaba soğan kürüne başlasam iyi gelirmi şu anda kanamam biteli 8 gün oldu bugün başlayabilirmiyim ki bir de incir kürünü duydum ikisi berbaermi yapılmalı yoksa incire sonramı başlamak gerekir bilgilendirirseniz çok sevinirim

canım önce soğan kürüsonra inci soğan kürü içi temizliyor ama hamileysen dikkatli içmek lazım düşüğpe sebeb oluyor. incir kürü yumurtaları gelitiriyor .

hayırdır kızlar kimsecikler uğramaz oldu artık klava:

canım benim nasılsın gelen gidenden başımı kaşıyacak vaktim kalmıyoki bi bakıp çıkabiliyorum sadece sizleri çoook özledim tatlımm rabbime emanet olun hepiniz

aşılama yaptırmak istiyorum dr araştırıyorum canım.ahmet seçkin önoğlu diye bi dr varmış sanırım ona gidicem.kendini bu kadar yorma kayram

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…