Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım uğraş bulacağın bişey var mı???

canım benim bende aynı durumdayım eşimin arkadaşlarının hepsinin çocuğu var ortam abile girmek istemiyorum üzülüyorum ama diorumki demekki benimkinin zamanı var öle üdşünnn

al bi tane daha benden... seni kıskanç kadın seni :) valla millete göre bu kıskançlık bize göre tarifi yok Allah kimseye yaşatmasın hiiiiç kolay değil... benden sonra evlenenleri bırak dünkü çocukların çocuğu oluyor yaşlı başlı kadınlar hamile kalıyor bende sebepde yok çocukta yok.. olanlarda maşallah bir mütevaziki bu konuda belki değildir ama bana sanki üstünlük yapıyorlar gibi geliyor resmen kapris yapar hale geliyorum yani. çevredeki insanlar bu konuda çok duyarsız bizim gibi insanların yanında biraz daha düşünerek konuşmak hareket etmek lazım şimdi biz bunu yaşadık ya eğer anne olursak ve olmayan şu anda bizim durumumuzda olanlara eminim yaklaşımımız çook farklı olur... yani insanlar illa bişileri başlarına gelince anlayıp doğru yaklaşım gösterebiliyor ...

canım benim bende aynı durumdayım eşimin arkadaşlarının hepsinin çocuğu var ortam abile girmek istemiyorum üzülüyorum ama diorumki demekki benimkinin zamanı var öle üdşünnn

canım sen ne kadarlık evlisin benimki sebepsiz senin problemin ne

günaydın tatlımm ii sne nasılsın?

fiziksel olarak iyim amaaa
moralim pek iyi sayılmazz

haftasonu bebek mevlütüne gittim, o yetmedi hamile bi arkadaşım berabaer bebek karyolası bakmaya gidelim dedi kıramadım
bunların üstüne bi de rüyamda oğlumun olduğunu gördüm ufacıktı çok tatlıydı emziriyodum onu
uyanıp da rüya olduğunu anlayınca ister istemez tadım kaçtıı ((

ah be güzelim kızkardşimin bile çocuğu oldu 2 yaşına girdi şimdi 2.ciyi düşünüyolar bende hala tık yoooook.seninkidemi sebepsiz

rüyalarrr gerçek olsaaa keşke şimdiye kadar boy boy bi düzine çocuğum olmuştu.hep görüyorum rüyamda

ayyy canım benimmm hayırlısı tatluım insana koyuyor bu tür olaylar kıskanmıoruz ama kendimize kızıyoruz çok ii anlıyorum inşallah bziede nur topu gibi bebişler verecek rabbimç...

ah be güzelim kızkardşimin bile çocuğu oldu 2 yaşına girdi şimdi 2.ciyi düşünüyolar bende hala tık yoooook.seninkidemi sebepsiz

evet canım sebepsiz. yani sebebi olsa insan çaresini arar tedavisini olur..bu en zoru ya zaten.. muhakkak var sebebi ama bulanamayınca diyecek bişi bulamayan hekimlerin bulduğunu sanıp açıklama getiremediği tanı işte bu. ben 3 yıldır hiç korunmadım evlendiğimden beri ve bir kere bile gebe kalamadım. döllenme olmadığı düşüncesindeyim başka açıklama bulamıyorum çünkü. zaman açısındanda fazla lüksüm kalmadı yaşım dolayısıyla 36 yaşındayım çünkü... bu yüzden ya bu acelem...

canım preseed kullandınmı hiç

canım doktor tedavi olarak ne öneriyor size...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…