Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar bele küp kapatmak diye bir şey var bundan hamile kalan insanları bizzat gördüm duydunuzmu sizde? bel açıklığı oluyormuş ve bu şekilde önelyebiliyorlar bunu kocakarılar :)) valla ben yarın akşam gitmeyi düşünüyorum bir teyze varmış bunu yapan bakalım şansımı deneyecem sonuçta kötü bişi değil... zararı olmaz... neler denemedikki
tatlım bende duydum o yöntemi ama bizim burda bunu yapacak kimseyi göremedim :KK43:((

senin işinde çok zor çalışınca zaten ev işi zor 5 sene evliykende çalıştım çünkü bide herşey beyaz olunca ALLAH kolaylık versin bitanem koltuklarta koruyucu örtü filan sersen misafir geleceği zaman kaldırırsın

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: alemsin ayşem nereden buldun onu şimdi :roflol:

valla eski sayfalara bi bakim dedim bu çıktı karşıma çok güldüm :)))))

kayram bende kahvaltı yapmadım çıkmak zorundayım öpüyorum hepinizi

bu ayda olmadı benim yine geldi kırmızılar.ama umutluyum bigün olucak inşallah

demekki zamanı gelmemiş canım bu ay kafanı başka şeylere yönlendir kendine izin ver rabbim nasip eder inşallah en kısa zamnda canım benim

valla eski sayfalara bi bakim dedim bu çıktı karşıma çok güldüm :)))))

kayram bende kahvaltı yapmadım çıkmak zorundayım öpüyorum hepinizi

bende yapmadım daha tatlım karnımı doyurup çarşıya gidicem birazdan çıkmak zorundayım ayşem yeğenime ve kendine iyi bak güzeller güzeli küçük anne

demekki zamanı gelmemiş canım bu ay kafanı başka şeylere yönlendir kendine izin ver rabbim nasip eder inşallah en kısa zamnda canım benim

inşallah canım hayırlısı olsun.kaynanam söyleyip duruyo beline yakı vur diye adet bitimi onu deniycem bakalım.belki vesilem o olur.

kızlar hepinizi çoook seviyorum hepinizi rabbime emanet ediyorum hoşçakalın canlarım

bende yapmadım daha tatlım karnımı doyurup çarşıya gidicem birazdan çıkmak zorundayım ayşem yeğenime ve kendine iyi bak güzeller güzeli küçük anne

canım karnımızı doyuralım hadi
bende sıkılıyom evde havada güzel bi bakayım gezmeye giderim belkim
yanıma arkadaş bulursam
tmm cnm iyi bakarım ellerinden öpüyor :)

inşallah canım hayırlısı olsun.kaynanam söyleyip duruyo beline yakı vur diye adet bitimi onu deniycem bakalım.belki vesilem o olur.

canım ben onuda yaptım adetin bittiği gün dediler bana kendi çıkana kadar çıkarma dediler ne diyeyim inşallah vesilen olur güzelim

canım karnımızı doyuralım hadi
bende sıkılıyom evde havada güzel bi bakayım gezmeye giderim belkim
yanıma arkadaş bulursam
tmm cnm iyi bakarım ellerinden öpüyor :)

ayyyy yerim ben onu ben onun yumuk yumuk ellerini ayaklarını öperim asıl bebek kokusu geldi burnuma süt kokulu cennet kokulu keşke yakın olsaydık doğduğunda doya doya severdim yeğenimi sende sıkılma evde kış boyu daraldın zaten çık gez güzelim annen iyileşti dimi canım hoşçakal

canım ben onuda yaptım adetin bittiği gün dediler bana kendi çıkana kadar çıkarma dediler ne diyeyim inşallah vesilen olur güzelim

valla ne yapacağımı şaşırdım artık deneme tahtasına döndük.neyse canım tutmayım seni bende kaynanama gitcem akşam devam ederiz artık allaha emanet ol kaydirigubbakcemile5

valla ne yapacağımı şaşırdım artık deneme tahtasına döndük.neyse canım tutmayım seni bende kaynanama gitcem akşam devam ederiz artık allaha emanet ol kaydirigubbakcemile5

sağol canım sende rabbime emanet ol rabbim vesileni en kısa zamanda versin inşallah bebeğin göbüşünde olsun :CüvCüv:

ay canım dualarım seninle inşallah başarılı bir tedavi olucak
bebeğine kavuşcaksın stres yapma sakin ol en önemlisi bu
allaha bırak o bizim için herşeyin en iyisini bilir

inşşş canım benim Allah razı olsun tatlım rabbim hayırlı eylesin tedavimizi inşş
ondan başka sığınacak kimsemiz yok rabbim yardımcımız.

merhaba arkadaslar kimse yok ama ben yine bi sorayim dedim.
bu yaki olayi nedir ve nasil uygulaniyor, anlatirsaniz cok sevinirim tskler.

yaa bant gibi bisey yapistiriyosun agryan yere falan agriyi aliyo die biliyorum.cok detayli bilgim yok ama.gebelik icin iyi gelirmi hic bilmiyorum

ufff ya moralim bozuldu pko lulari okudum simdi buraya geldim..bende de pko var bebeisim olmuyo 9 aydir..tedavide olmuyorum.dr 1 sene gecsin dedi boyle beklemek cok zormus..Rabbim hepimize versin ins:Saruboceq:

merhaba canım bende kaynanamdan duydum eskiden köyde derlermiş korunma falan yok sakın belinize yakı vurmayın hemen hamile kalırsınız diye uzun zamandır bana diyodu yap diye bu ay denicem bakalım hayırlısı canım kaç yaşındasın 9ay çok uzun bi zaman değil benim 4 senedir olmuyo daha doğrusu 3 düşüğüm oldu ama son düşüğümden 1.5 yıl geçti ama hamile kalamıyorum.sorun olmamasına rağmen neyse canım pkolularda bal tarçın çörek otu karışımı faydalı diye biliyorum adeti düzene koyup yumurtaları geliştiriyomuş istersen bi dene

X