Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kimse yokmu kızlar yaa içim daralıyo çok sıkıntılıyım.kayram nerelerdesin canım

selam arkadaşlar 2 aydır adet bıtımınden sonra karnıma ağrı giriyor ara ara bu sizde de oluyor mu?bu karın agrıları yumurtladıgımın mı işareti acaba?bırden kendımı tavuk gıbı hıssettım ama yumurtlamak falan:)

tskler canim bu yaki yi nasil kullaniliyorki? ben ilk evliligimdede 5 senedir ugrasdim ama olmadi, ve simdi yine iki senedir ugrasiyorum ama yine olmuyor hic bi sorunumuz yok dr lar öyle diyor bakalim artik hayirlisi

günaydın gamzeli...
karın ağrısını sormuşsun sen bende olmuyor adet sonrasında hemen ancak yumurtlama zamanı bu ağrıyı duyan kişiler var bu da ne güzel bir belirti işte akıntı takibide yaparak bulabilirsin tabi en garantilisi ovulasyon testleri görünüyor.

günaydın damla... idare eder.. asabiyim bugün :1closedeyes:sen nasılsın?

tskler canim bu yaki yi nasil kullaniliyorki? ben ilk evliligimdede 5 senedir ugrasdim ama olmadi, ve simdi yine iki senedir ugrasiyorum ama yine olmuyor hic bi sorunumuz yok dr lar öyle diyor bakalim artik hayirlisi

canım adet bitiminde yapıştırıyosun beline kendi gevşeyip çıkana kadar bekliyosun.
ve gün aşırı çalışmalara devam ediyosun kaynanam öyle diyo ben perşembe günü yapıştırıcam ahyırlısı bakalım inşallah olur

pazar günü adet oldum bu ayda olmadı eşimi üzmemek için kendimi fazla sıktım sanırım dünde yalnız kalınca ağla ağla bi hal oldum işte senağlama
canım benimmm zülme dua et allaha ne olur böle durumlarda aç kitabı dua sure oku insna rahatlıyor. sakın sıkma kendini birileriyle paylaş içine atma. bu iş stres kaldırmıyor. strese girrsen hiiiç olmaz rahat olacaksın psikolojik olarak lütfen kendinş üzmee ..

bende çok gerginim uykusuzum kadıklarım ağrıyor adwet olacakmışım gibi 6 gün var adetime çok fena kasılıyor off snein neyin var tatlımm

ne olacakki hep aynı hikey stres... niye benim çocuğum olmuyor?? her şeyi denedim yaptım uğraştım olmuyor milletin uzaktan bakışmayla olacak nerdeyse bende tık yok gibi konular... bu nedenlede en yakın ve tek hedefim olan eşime sataşıyorum ve günede kötü başlamış oluyorum bu sayede... insan hiç sabahleyin kafasında bebekle uyanırmı ya bu kadarmı takar.. takmayacam diyorum ama dilim bi tek var bu işin içinde ya beynim ya kalbim onlarda uyum sağlasa ya... işte böle nedenlerden :)

ah be canım insanın elinde olmuyoki. hem gerçektende son 2 aydır hiç kafama takmadım
kaynanam hastaydı zaten hep onla uğraştık ama yine olmadı kafama taksamda takmasamda rabbim nasip etmeyince olmuyo işte ya benden sonra ne kadar evlenen varsa
hepsi doğurdu kıskançlık değil ama onları görünce kendimi eksik hissediyorum eşimle çokiyi anlaşıyorum herşey çok güzel bi yavrumuz eksik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…