Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

yok şekerim eczanaden aldık geçirdi benim eşim cins biraz doktora gitmezz sinri eder benii
mantar deyiptemi aldıki sen bari git canım eşinide anlat dr a
yok tatlım hayıt içiyorum bitekk
hayıt akıntı yaparmı böyle acaba hormonları düzenlediği için belkide hayıttan oluyordur kaşıntı koku olursa hemen git canım
evet yaa komik günlerde oluyodu hani :))

evet ayşem çok güzel ve komik günlerdi kendimi yaşlanmış gibi hissettim ohaoldumsmile

kuzummm hoşgeldin nasılsın canımm benimm

canım iyiyim allaha şükür bu sabah kan verdim hastanede endokrine gitmiştim geçen salı cuma günüde adetim başladı şubat 2 nisan 2 tam 2 ay (( sonra adet olabildim o da farlutalla ama şimdi endokrin tiroitlere şekere filan bakıp ayarlıcak hepsini diyette vericek şeker hapındanda düzenli kullanrısam fayda göreceğimi söledi ve onuda dozunu ayarlayabilir ben böleyim sizler nasılsınız

SaĞol kayram cevaplerın İÇİn tŞk ederİmm

sen sağol bitanem keşke yardımcı olabilsem bazen diyorum tıp fakültesi için çalılıp sınavlaramı girsem daha çok yardımcı olabilirdim hem size hem kendime kaydirigubbakcemile3

çok güzel canım benim inşallah ilaçlarını düzenli kullanıp istediğin bütün sonuçlara en kısa zamanda kavuşursun bende tiroit b12 vitamin haplarını içiyorum karışımı yemeye çalışıyorum bahar yorgunluğu var üzerimde deli gibi temizlik yapmak istiyorum pikniğe gitmek istiyorum ama zamanım ve halim yok

kızlar bele küp kapatmak diye bir şey var bundan hamile kalan insanları bizzat gördüm duydunuzmu sizde? bel açıklığı oluyormuş ve bu şekilde önelyebiliyorlar bunu kocakarılar :)) valla ben yarın akşam gitmeyi düşünüyorum bir teyze varmış bunu yapan bakalım şansımı deneyecem sonuçta kötü bişi değil... zararı olmaz... neler denemedikki

olumunekankayizsmile
herkes aynı canım benim bende hafta sonu cam sil kapı sil tülk yıka nevresimleri yıka evi temizle ablamda vardı ama o bile dedi evinin işi ne kadar zor senin her şey beyaz ya cifle cifle dur yada domestosla sil durula derken çok zaman alıyor hemd eadetli adetli belim çok ağrıdı ablama haftaya bırakalım dedim ama dinlemedi camlar çok pisti pimapenleri cifle durula çok çalışım valla

duydum canım ben yaptırdım çok ayakta kaldığımda belim ağırıyodu ona iyi geldi ama o gün eşinle olman lazım birkaç gün ağır iş yapmadan dinlenmen lazım adetin bittiiği gün veya ertesi gün bardak vuruluyo ama hamile kalmadım vurdurduğum gün eşimle olamadık kayınvalideler geldi çünkü benim şansım işte
süper olur sen yaaprsın bu işiiiii:)))))))

:roflol: önümüzde uzunn bi 6 sene var hatta 7 :roflol:

kayracım arkadaşlar ben çıkmak zorundayım yemekler geldi görüşürüz inşallah yine

senin işinde çok zor çalışınca zaten ev işi zor 5 sene evliykende çalıştım çünkü bide herşey beyaz olunca ALLAH kolaylık versin bitanem koltuklarta koruyucu örtü filan sersen misafir geleceği zaman kaldırırsın
kayraaa bakkkk bu yazını buldum :roflol:

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: alemsin ayşem nereden buldun onu şimdi :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…