Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet ya çok heyecanlıydı tabi yeniydik onunda hevesi vardı
eee tatlıkızcım nasılsıun ne durumdasın

iyiyim canım ne olsun uğraşıyorum işte tedavim 13 nisanda ilaçla başlayacak sabırsızlıkla o günü bekliyorum rabbim hayırlısını versin

merhaba kızlar..aylar oldu topiğe uğramayalı...listeyi okuyunca o zamanlar sadece bende probşem varmış...artık eşimdede morfoloji sayı ve hareket problemi var....sayı ve hareket çok sorun lu değil ama morfoloji%2...her iki durumda olupta hamile kalan duydunuzmu

kızlar hayırlı sabahlar nasılsınız canlarım tatlıkız canım ben bi topikte okudum ve sana çok tavsiye ediyorum tüpbebek özel bölümde umutlu bekleyişim bebeğimle devam ediyor başlığı bu ben çok tavsiye ediyorum daha önce okumadıysan bitanem

sağol bitanem hemen bakıyorum

damlam nasılsın canım önceki sayfalara baktım tatlım şikayetin devam ediyomu dr a gittinmi

damlam nasılsın canım önceki sayfalara baktım tatlım şikayetin devam ediyomu dr a gittinmi
iyiim tatlım sen nasılsın ?cnm buğn hafif var dünki kadar çok değil ama dün çok kötüydü adet kanaması gibi beyaz peynir gibi geldi. korktum..

iyiim tatlım sen nasılsın ?cnm buğn hafif var dünki kadar çok değil ama dün çok kötüydü adet kanaması gibi beyaz peynir gibi geldi. korktum..

canım geçen eşininde bir sorunu olduğunu yazmıştınya belki eşinde mantar vardır sanada bulaşıyordur yada tam tersi bi dr a gitmenizde yarar var ikinizinde bitanem

merhabalar nasılsınız görüşmeyeli hamile haberi varmı yeni??? hafta sonu giremedim sınavlarım vardı...

iyiyim canım ne olsun uğraşıyorum işte tedavim 13 nisanda ilaçla başlayacak sabırsızlıkla o günü bekliyorum rabbim hayırlısını versin

ay canım dualarım seninle inşallah başarılı bir tedavi olucak
bebeğine kavuşcaksın stres yapma sakin ol en önemlisi bu
allaha bırak o bizim için herşeyin en iyisini bilir

canım geçen eşininde bir sorunu olduğunu yazmıştınya belki eşinde mantar vardır sanada bulaşıyordur yada tam tersi bi dr a gitmenizde yarar var ikinizinde bitanem
haklı olabilirsin canım ya eşimdeki geçti ilaç kullandı krem kullandı geçti ama bende kaşıntı koku hiç bişi yokk anlamadım

merhabalar nasılsınız görüşmeyeli hamile haberi varmı yeni??? hafta sonu giremedim sınavlarım vardı...

hoşgeldin canım ne yazıkki yok belki bugün bi hamile haberi alırız inşallah
haklı olabilirsin canım ya eşimdeki geçti ilaç kullandı krem kullandı geçti ama bende kaşıntı koku hiç bişi yokk anlamadım

herhangi bir kullanmadın dimi soğan kürü filan

canım geçmiş olsun inşallah onunda bir çaresi vardır
kafaya takma çünkü yani çoook imkansızz durumlarda bile hamile kalan var

Konuyu Toplam 5 Kullanıcı okuyor. (4 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
Kayram, evindarkece+, ayse.20, yavruceylan1+

oyyy canlarım hoşgeldiniz nasılsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…