Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

neşe resmen boğazıma bir düğüm yerleşti sabah sabah.... Allahım sana çooooook büyük sabır versin....böyle sevgisini tadıp kaybetmekte nasıl bir acıdır... işte öyle bir imtihandayızki tedaviyle olan sezeryanla doğan gözünün içine baktığın o an senin için dünyanın en değerlisi bir varlığa sahip olup bitti özlemim derken acının daha büyüğünü yaşaman kendimi düşünüyorum nasıl kaldırırdım acaba nasıl çıkardım içinden... aslında insan işte hayatta böyle pişiyor göre göre acınında acısı var...ben hiç babamı görmedim mesela öldüğünde annem bana 3 aylık hamileymiş vefatından 6 ay sonra dünyaya gelmişim.. eksiklğini evet hep çektim ama görüpte hasretini çekseydim diyorum bazan sevgisini tatsaydım acım artardı seninde olayında düşünüyorum kendini görüp sevgisini tadınca insanın özlemi artar Allahımın elbet bildiği vardır bizleri her şekilde sınıyor ne taepki vereceğiz isyanmı tevekkülmü edeceğiz bunlardan sınanıyoruz işte o yüzden verende alanda O... bizlere belki verecek belki hiç vermeyecek belkide zeynepcik gibi geri alacak... hayat bu maalesef bizler burada misafiriz ve bu misafirlik içerisinde bize verilenleri nasıl değerlendirdiğimiz önemli asıl.... bak az evvel dediğim gibi hamile kalabiliyorsun inan bu bir mükafat inşallah tekrar anne olacaksın şansın var bence denemeye devam etmeye değer... ben 3 yıllık evliyim hiç korunmadım hiç gebelik olmadı bir kerede aşılama yaptırdım o da olmadı.... ama menapoza girene kadar ümidimi kaybetmek istemiyorum Allahıma kalmış ne olmaz denilenlere veriyor inanç ve tevekkül çok önemli ve bunlardan uzak kalmadan bekelyip göreceğiz kendimizi yıpratmadan, çevremizi üzmeden kırmadan hayattan kopmadan... çünkü verecek olanamı isyanımız haşa....Rabbim muradımızı versin .... amiiinnnn.....

bana neden ılac vermedı dr.anlamıyorum ben en azından herkese verdıgı gıbı bır ıgne verır hemen hamıle kalırım artık demıstım ama sadece ellerım boş oylesıne beklıyorum

canım adetin 3. günü e2 hormonu bakılır kandan
senin e2 hormonun 50 nin altında çıkarsa igne verir
benimkisi öyle e2 16 çıktı o yüzden yumurtlamayı saglayıcı igne verir
ama 50 nin üstünde ise hap verir
çok normalse yumurtlaman o zaman birşey vermez
sen folbiol vitamin hapı kullanabilirsin canım

kızlar dün bir arkadaşıma gittim arkadaşım hamileymiş daha 6 haftalık falan
bana dediği şuydu
doktorlar çocuk olma ihtimali yüzde bir demiş onlara gayret gösteriyorlarmış ama olmuyormuş
en sonunda ikisi de karı koca allaha teslim olmuşlar rabbim bu işin bizim dilememizle değil de senin iradenle olacağına kanaat getirdik senin takdirine bırakıyoruz sen ne zaman lütfedersen ona razıyız demişler ve teslim olmuşlar hemncecik o ay hamile kalmış arkadaşım
işte tüm mesele burda O dileyecek ve ol diyecek işte bu kapıyı da açan rabbim duayla açıyor
o zaman dua vakti demekten başka yol yok

folbiol kullanıyorum canım 1,5 aydır benım her şey normal cıktıda en azından kolay hamıle kalmam ıcın bır seyler verır dıye düşünmüştüm

hayrancım dedıĞıne bende ınanıyorum katılıyorum %1 yada %100 bunlar Önemlı dĞeıl Önemlı olan ıstemek dılemek tÜm mesele bu.

haklısın canım benim
güzelde yazmışın
evet emanetiz bu dünyada
rabbim bi emanetti o emanetini aldı
tabi zorluk yaşadınmı dersen çoooooook
bazen bir kere görüp sonra vefat edene bile üzüüyoruz
kalmışki kendi canım kendi kanın evladın çooooook zor
allahım kimseciklere yaşatmasın
zeynebi kaybettim kaybedeli yüregimde agırlık var sadece onu atamıyorum
rabbimden tek istedigim yüregimin yangınını geçien hayırlı evlatlar istiyorum
sadece sabır ama sabrettigimede inanıyorum
evet hamile kaldım buda rabbimin bana verdigi büyük bi mükafaaat
çook şükür rabbime
hiç adet olamayan biriyim ama rabbim nasip ediyor
benimki olduktan sonra ben inanıyorum sizlerinde olur

hayrancım dedİĞİne bende İnanıyorum katılıyorum %1 yada %100 bunlar Önemlİ dĞeİl Önemlİ olan İstemek dİlemek tÜm mesele bu.

bütün sebepler de yerine getirilecek elbet dua da bunları süsleyecek gayretler süslü bir şekilde allaha ulaşacak gayret bizden tevfik başarı ondan

evet canım sadece dua üstüne dünya
birbirimize dua edelim
ben kimi görsem diyorum bana dua edin
merdivenimizi temizleyen teyzeye bile yeterki birinin kafasını göreyim
hemencik diyorum bana dua edin

folbiolım 1,5 aylıktı şimdi bıttı folık plus kullansam olur mu arkadslar

evet folic asidide kullanabilirsin canım
folic asid günde 3 defa içiliyor
ama folbiol günde bir defa içildigi için
folbiol kullanımı daha kolay
ben fertilaid kullandıgım için şu an kullanmıyorum
ama 5 gün sonra bitiyor bende folbioli kullanacam

folbiolım 1,5 aylıktı şimdi bıttı folık plus kullansam olur mu arkadslar

canım bence doktorunun önerisi dışında bir şey yapma folic plus kötü bir etkisi olmaz diye biliyom ben ama sen doktorun nasıl önerdiyse o şekilde hareket et bence
eğer tereddütteysen başka bir doktora görünüp de sorabilirsin

evet tabiki oktoruna danış
bende soraım hatta folbiol içeyimmi diye

günaydııınn tatlım evet öyle zor bi süreçten geçiyoruz
ama rabbim yardımcımız eşim kimseyi takmıyo zaten kimsede bilmiyo onun annesi babası benim annem babam biliyo ikimizde bunu çok normal bişeymiş gibi görüyruz tatlım
biliyomusun bu süreç bizim için hiç can sıkıcı olmadı içimizde hep bir rahatlık vardı ve halada var anlamsız bi rahatlık rabbim inşşşş da sıkıntı yaşamamıza rahatlığımızın gitmesine izin vermez
hiç kimsenin emeğini boşa çıkarmasın Allahım isteyen herkese nasip etsin anneliği babalığı

inşallah canım benim
senin için dua edecem canım
inşallah emeginiz boşa çıkmaz
bende temmuzda başlayacam tüp bebek tedavisine
hade bakem sen önden bende arkandan geliyorum
rabbim inşallah sevindirir hepimizi

inşallah canım benim
senin için dua edecem canım
inşallah emeginiz boşa çıkmaz
bende temmuzda başlayacam tüp bebek tedavisine
hade bakem sen önden bende arkandan geliyorum
rabbim inşallah sevindirir hepimizi

Allah razı olsun tatlım bende senin için dua edecem rabbim emeğimizi boşa çıkarmasın ikimiz birden hamiş olalım inşşş

Allah razı olsun tatlım bende senin için dua edecem rabbim emeğimizi boşa çıkarmasın ikimiz birden hamiş olalım inşşş

ayyy ne güzel olur valla
içime bi kıpırdama geldi
tatlıkız ben inanıyorum
bu topik hamilelerle dolacakkaydirigubbakcemile2
sonrada oturup bol bol örgü yaparız:hulya:

5.ayımda doktora gıttım sorun yok dedıler ıkı ay bekledım bebek olmayınca tekrar gıttım bu sefer farklı bır doktora o da sorun yok 1 sene bekle dedı 1 seneye 4 ayım kaldı bende artık sabredemıyorum her gün incir kuru uyguluyorum aman ne bıleyım yaa ne yapacagımı bende bılemedım her an soruyor herkes bebek yok mu yapmayı dusunmuyor musunuz kucagına bebek alıp karsımıza dıkılıp sızden de beklıyoruz dıyenler mı off ooof sankı bız bılmıyoruz bebek yapmayı.onlar soyleyınce kırmayıp heman bır tane yapıverıcez sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…