Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım ben düşük yaptıktan 70 gün sonra farlutalle oldum pko varda bende ondan

ayy çok kötü oldum okurken off biz çabalıyoruz olanda aldırıyor anlamdım bu işi ((

yazık rabbimin verdiği cana nasıl kıyıyorlarki biz tırnağının ucunu bile yaratamazken ALLAHın verdiği mucizeyi kendileri reddediyorlar rabbim akıl fikir vicdan versin onlara

canım ben düşük yaptıktan 70 gün sonra farlutalle oldum pko varda bende ondan

valla bende pko falan yok ama bilmiyorum
beklemek en iyisi bir hafta daha beklerim sonra giderim doktora
hayırlısı benim adetlerim düzenlidir ama bilmiyorum yaaaaaaa
kafam karışıkbilmiyorumkismile

valla bende pko falan yok ama bilmiyorum
beklemek en iyisi bir hafta daha beklerim sonra giderim doktora
hayırlısı benim adetlerim düzenlidir ama bilmiyorum yaaaaaaa
kafam karışıkbilmiyorumkismile
eğer sende benim gibi sorun yoksa bekle tatlım gelir ama 2 ay kadar bekle sonra git doktora inş hamileisndir düşüğün eli içerde olur derler..

kayrammmm hoşgeldin cnaımm iyiyiz sen naıslsın yoksun kaç zamandır? yada karşılamadık

hoşbuldum damlam çok şükür iyiyim pazar akşam üstü girebildim canım hafta sonu şehir dışından misafirlerim vardı düğünümüz vardı giremedim neler yapıyorsunuz

hikayenin sonunda bebeğin doğuşunu bekliyordum kötü bitti( eeee işte buda dünyanın ,doğanın acımaszılığı....sen çok istersin olmaz....öyle vicdansızlar varki çöpe atar, cami bahçesine terkeder,satar...... imtihan dünyası işte herkes bir şekilde imtihan oluyor onlar öyle.bizde böyle..... Allahım bizi evlat hasretiyle daha fazla imtihan etme Yarabbim... amiiin..

hoşbuldum damlam çok şükür iyiyim pazar akşam üstü girebildim canım hafta sonu şehir dışından misafirlerim vardı düğünümüz vardı giremedim neler yapıyorsunuz
iyii kayracım zayıflamaya çalışıyorum bende geshenke onu anlatıyordumm :)))

eğer sende benim gibi sorun yoksa bekle tatlım gelir ama 2 ay kadar bekle sonra git doktora inş hamileisndir düşüğün eli içerde olur derler..
evet canım sorun yok bilinen her şey normal
artık rabbime bıraktım ol demesini bekliyorum
evet düşüğün eli içerde olur derler inşallah doğrudurda gelir bebişim annesine
bidahaki ay zaten klomene başlıcam yaza kadar 3 ay denicem sonrasına bakıcam artık

hilalim geshenk cim siz nasılsınız

iyiyim canım şükür sen nasılsın???
temizlik yapıyorum
çok yoruldum ama
bi süpürcem okadar

kayram sağol sen nasılsın??? neler yapıyorsun...
çok şükür iyiyim canım temizlik yapıyorum bende ne olsun işte hep aynı sen neler yapıyorsun
iyii kayracım zayıflamaya çalışıyorum bende geshenke onu anlatıyordumm :)))
ekmeği kıs bence en çok ekmek kilo yapıyormuş bide tabi bol yürüyüş inşallah istediğin kiloya hemen gelirsin canım

çok şükür canım iyiyim bende temizlik yapıyorumn canım geçen hafta ve hafta sonu çok yoruldum ama işler bitmiyo bi türlü anlamıyorum :1shok:

amanın benim iş bitti kimsecikler kalmamış(((((

merhaba arkadslar ben geldım ama kımse kalmamıs galıba bu arada geshenk tavsıyene uyup obur ay pahalı demeyıp arı sutu polen karışımını alıcam insallah sende faydalı olur.şoyle dua edıyorum düşmanıma dahi olsa ne olur Allahım annelık babalık duygusunu tattır.dün bır sıtede takılıyordum bır arkadsıma bence hanı buralarda fazla takılıp cocuklarını ıhmal etme henuz benım bebegım yok kıymatını bılmek lazım dedım o da bana ne yazmıs?evlatlık edınsene.belkı kotu bır nıyetle demedı ama bu sozcugu duyunca sankı hıç bebegım olmayacakmıs gıbı hıssettım butun moralım sıfırlandı.Allahım verırse şukrederım ama baska bır bebegı evletlık edınmeyı asla dusunmuyorum.kımse yanlış anlamasın benım ıstegım benım cocugum kanımdan canımdan cırkın olsa guzel osa zayıf ya da şişman uzun ya da kısa.yine de benım çocugum olsun ısterım.gercekten cougu olmayanı ancak cocugu olmayanlar anlayabılıyor.ben hamıle olmak bebegımın kalp atısını duymak tekme atısını hıssetmek eşime bebekten dolayı naz etmek sımarmak ıstıyorum

innnşallah bütün bu isteklerin gerçekleşir canım... hepimiz tabiki bu duyguları yaşamayı çoook istiyoruz. evletlık konusuna gelince o tartışılmaya açık bir konu.. şartlar konumlar hisler herkeste farklılık gösterir malum ama eminimki herkes kendi doğurduğunu tercih eder ama buna kesinlikle sahip olamayacağını bilen insanlar için mesela doğuştan rahmi yumurtalığı olmayan yada testislerinde hiç canlı hücre bulunamayanlar gibi... bunların başka şansı yok yada işte ne bilim yaşı geçmiş erken menopaza girmiş kadınlar.... ne yapsınlar içinde illada çocuk isteği aşırı derecede verse ona da razı gelir gibime geliyor... ama yok benim olmadı eşimde istemiyor çocuk olayı bitti hayatımızı böyle noktalayacağız deyip sayfayı kapatırsa kişi seçimini yapmış olur... ya inşallah o çelişkilere girmeyiz biz inşallah muradımız gerçek olur... inşallah....

tabıkı canım bu tercıh meselesıdır herkesın fıkrıne saygılıyım kım ıstemez kı kendı oz evladını benım soylemek ıstedıgım ben kılo almak bebegımı ıcımde hıssetmek ıstıyorum.Allahım en umutsuz olana bıle verır inşallah.umutsuz olmamak lazım ben cok okudum olmayacak denılenlerın yıllar sonra cocugunun oldugunu.yeterkı Allahım bızede cocuk sevgısını tattırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…