Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hıcbır sey yapmadan 1 senenın sonunda hamıle kalan arkadaslar oldu mu acaba ya da burada bu kurlerı uygulayarak hamıle kalanlar oldu mu acaba

hıcbır sey yapmadan 1 senenın sonunda hamıle kalan arkadaslar oldu mu acaba ya da burada bu kurlerı uygulayarak hamıle kalanlar oldu mu acaba

canım farklı topiclerde bu kürlerle hamile kalanlar var.... mesela bu polen+bal karışımından bir bayan var hamile kalan tedavisiz sadece onunla ve 35li yaşlarda uzun süre evli kalan bu topicde varmı bilmiyorum yalnız.keçiboynuzu kürü de eşimin değerlerini arttırdı ama henüz bişi yok bizde... bende3 yıl bitti evlendiğim ve hiç korunmadım bir kere bile hamile kalmadım... geçene haftadan beride bu kürleri uyguluyorum... bu ay henüz çalışma yapmadık yalnız. çünkü adetim yaklşatı zaten yumurtlama zamanım değil yani ancak önümüzdeki ay anlayacağız bir katkı sağladımı??? ne kadar doğru bilemiyorum uygun kürlerle gebelik yakalanları çok okudum bu sitede....

inşallah canım yaaa.yumurtlama gunu hıc bellı olmuyor bence mesela benım farkı zamanlarda vucut ısım yukselıyor atıyorum mesela adet tarıhımden ıstıbaren 10.günde ya da çok daha sonra.bu arada da her hangı bır gunde hamıle kalma sansımız da varmış.bır de yumurtlama donemıyle ılgılı olarak vajınal akıntıya bakın dıyorlar o da benden bu ay hiç gelmedi

tabıkı canım bu tercıh meselesıdır herkesın fıkrıne saygılıyım kım ıstemez kı kendı oz evladını benım soylemek ıstedıgım ben kılo almak bebegımı ıcımde hıssetmek ıstıyorum.Allahım en umutsuz olana bıle verır inşallah.umutsuz olmamak lazım ben cok okudum olmayacak denılenlerın yıllar sonra cocugunun oldugunu.yeterkı Allahım bızede cocuk sevgısını tattırsın
aminnn cnımmm

inşallah canım yaaa.yumurtlama gunu hıc bellı olmuyor bence mesela benım farkı zamanlarda vucut ısım yukselıyor atıyorum mesela adet tarıhımden ıstıbaren 10.günde ya da çok daha sonra.bu arada da her hangı bır gunde hamıle kalma sansımız da varmış.bır de yumurtlama donemıyle ılgılı olarak vajınal akıntıya bakın dıyorlar o da benden bu ay hiç gelmedi

evet.. benimde aynen öyle... bazan 17. gün bazan 14. gün hiç belli değil. o sıvıdan da anlamadım ben uzayan şeffaf bir akıntı ki o da yumurta çatladıktan sonra oluyormuş. ateş yükseldiğinde sanıyordum mesela ben halbuki düştüğü anda ilişki olmalıymış.. dereceyle ölçtüm her sabah not ettim ondan da tutturmadım test alsan o da tek yeterli değil en az 10 tane test olmalı ki 10.gün başlasan 20. güne kadar bak her gün. tanesini 25 tl ye verdi eczane ondanda vazgeçtim.... biz çook uğraştıkça olmuyo oluruna bırakmayı becersek belkim şansımız olacak ama nerdeee dürtüklüyoruz ha bre :))))))))))))

canım aslında durtuklemıyoruz benım arkadslarım var bebek dusunuyoruz dedıler ve bu yola koyuldular sonuc pozıtıf.ugrasmalarına gerek kalmadı bende aynı şekılde bebek ıstırum dedım bu ay olmadı neyse obur ay olur obur ay olmadı normal evlılıge bunyenın alısması lazım derken derken aylar gecıverdı kımın aklında yok kı bebek fıkrı.bu herkeste var.ovulasyon testıne guvenmıyorum mesela benım tanıdıklarımdan ıkı kısı evledıklerı gece hamıle kalmıslar ıkısı de adet donemınden yenı cıkmıslardı eee ne yaptılar onlar farklı olarak daha mı fazla denedıler hayır olunca oluyor işte.yaşla alakalı dıyorlar mesela 50 yasındakı ınsanlar catır çatır doguruyor

canım aslında durtuklemıyoruz benım arkadslarım var bebek dusunuyoruz dedıler ve bu yola koyuldular sonuc pozıtıf.ugrasmalarına gerek kalmadı bende aynı şekılde bebek ıstırum dedım bu ay olmadı neyse obur ay olur obur ay olmadı normal evlılıge bunyenın alısması lazım derken derken aylar gecıverdı kımın aklında yok kı bebek fıkrı.bu herkeste var.ovulasyon testıne guvenmıyorum mesela benım tanıdıklarımdan ıkı kısı evledıklerı gece hamıle kalmıslar ıkısı de adet donemınden yenı cıkmıslardı eee ne yaptılar onlar farklı olarak daha mı fazla denedıler hayır olunca oluyor işte.yaşla alakalı dıyorlar mesela 50 yasındakı ınsanlar catır çatır doguruyor

demekki ya zamanı tutturamıyoruz biz yada o sebebini bilmediğimiz şey var ya hani o doktorların bile anlayamadığı nedeni yok dediği olay işte Yaradan ol demiyor belki henüz... başka ne açıklaması var canım aklıma başkada bişi gelmiyor... beklemek ummak ve her ay lavabo köşelerinde bu ayda yok yine gitti olmadı diye o kırmızıları gördüğümüzde yaşadığımız üzüntü karamsarlıklar... aahhhhhhhhh bunları yaşayanlar bilir işte.... ama yılmak yok çalışmalara devam... gayret bizden vermek Allahtan.... biz uğraşalım çaresini arayalımda en azından illaki bi sonuç alacağız olumlu - olumsuz...
başka ne gelir elimizden.............

ben sonunda anne olacagımıza ınanıyorum er ya da geç ama erken anne olup bu duyguyu doyasıya yaşasak çok daha güzel olur

cok guzel bır elbise aldım ..inanılmaz güzel bebek kıyafetleri bebek magazalarını gezmak lazım.bır o kadar da pahalı 1 karıs kıyafet 100 tl ama deger onlar için

Son düzenleme:
inşallah amin canım bu arada ben sunu da duydum karın cektırem yontemıyle bır cok kısı hamıle kalmış ama ben buna cesaret edemıyorum gobegını ovup sonra kollarından tutup arkaya dogru cekıyormuş zannedersem bır kaç kişiden duydum bu şekılde hamıle kaldıklarını soyledıler

inşallah amin canım bu arada ben sunu da duydum karın cektırem yontemıyle bır cok kısı hamıle kalmış ama ben buna cesaret edemıyorum gobegını ovup sonra kollarından tutup arkaya dogru cekıyormuş zannedersem bır kaç kişiden duydum bu şekılde hamıle kaldıklarını soyledıler
canım nasıl oluyor ya bi,raz anlatır mısın? herkes yapabilir mi?

ben yanlış bir şeye sebep olmak ıstemıyorum benım cok yakınım yaptırmıs o ay hamıle kalmıs baskasından da duydum bebegı olan kısı sımdı ıkıncı kez anne olmak ıstıyor ama yıne olmuyor galıba yıne karnının cektırecekler

Selam kızlar. Ben de merak ettim bunu aklinialirimsmile. Peki sorunun kimde olduğu fark eder mi? Benim eşimde problem var benim karnımı çektirmemin bir faydası olur mu ki? Peki kimler yapıyor bunu ?

X