Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

damlam bu alıntıyı az önce yollamayı unutmuşum özür dilerim

Hayıt tohumu nasıl kullanılır? Hangi tedavide ne kadar hayıt çayı içilir?

Menopoz dönemlerinde sabah ve akşamları birer süzen poşet içilir.

Adet sancıları için içilecekse adet döneminden birkaç gün önce içilmeye başlanır ve günde 1 süzen poşet içilir. Adet dönemi süresince de günde 1 süzen poşet içilmeye devam edilir.

Kısırlık tedavisi için içilecekse, kısırlık sorunu olan kadın 3 ay boyunca sabahları ve akşamları birer süzen poşet içmelidir. Adet düzenli duruma geldikten veya hamile kalındıktan sonra artık içilmez.

Adet düzensizliği için içilecekse, regl başlamadan birkaç gün önce içmeye başlanır. Günde 1 süzen poşet içilir ve regl süresince de içilmeye devam edilir.

Hayıt çayının tadı biraz kötü olabilir ancak adet sancıları, adet düzensizliği, kısırlık ve menopoz dönemi sorunları için oldukça faydalı olduğu unutulmamalıdır. Hayıt otunun diğer faydalarını okumak için lütfen tıklayın: Hayıt otu faydaları.

çok şükür canım iyiyim sen nasılsın görüşemedik bir kaç gündür nasıl gidiyo

iki gündür boğazım ağrıyodu öksürüğe çevirdi bugün
alerjik bronşit var bende mevsim geçişlerinde hep oluyorum böylee (
onun dışında iyim, keyfim yerindee

bu ay hiç extra bi şi yapmamaya karar verdim bebek için
kilo aldım zayıflamaya çalışcam spora başlamayı düşünüyorum yine
hem bebek olayından biraz uzaklaşmak ii gelir belki
öyle iştee canımm

sen naptın nasıl gidiyo

en güzelini yapıyorsun tatlım boşver spor çok iyi fikir bencede hem stresinde azalır bende de pek bişey yok sabah kan verdim tiroidime baktırdım sonuçları yarın alıcam annem bendeydi dün gece sabah gitti kayınvalideler gelicek hep koşturmaca işte benim aynı güzelim bu arada adetim 26 günü bir iki damla geldi 3 gündür aynı devam ediyo hayırlısı artık bakalım
boğazların içinde çook geçmiş olsun canım ilaç kullanıyomusun bitkisel bişeyler denesen iyi gelir belki

canım kayram allah razı olsun senden çok sağol tatlımmmm

hayıt tohumunun 3 ile 6 ay arasında etki ettiğini biliyorum.önceden gonophene mi vardı puregon mu.benim babaannemin 7 yıl çocuğu olmamış. köyde bir ara ebesi varmış bir ilaç yapmış babaannem 1 yıl çok düzenli kullanmış o ilacı. babam giller 8 kardeş.aralarında birer ve ikişer yaş olan 5 amcam 2 halam var.işte kızlar sıkı durun o ilaç hayıt tohumuymuş.bunun yanısıra [onlar dağ çayı diyor.bu da ada çayının bir çeşidi]adaçayı da içmiş bol bol.

alıntıdır

ayy senin misafirin eksik kalmıyo ki zatenn Rabbim kolaylık veersin canımm
benimde adetim biter bi iki güne bitese de rahatlasamm
tahlil sonucun güzel çıkar inşaallahh canımm
limonlu ıhlamur falan içiyorum iyi geliyo ama geceleri nefesim tıkanıyo o zorluyo biraz

2. Kez De Adetlendim Hayret Hemde Gecen Aydan 1 Hafta Once Yani Gecen Ay Degil Ondan Onceki Aydaki Gibi Adetlendim Hayit Tohumuyla Adeti Duzene Giren Vaermi Demistim Evet Var Benim :) Hic Adetlenemiyordum Ilacsiz Super Bisey Adet Duzensizligi Olan Arkadaslar Gunde 3 Kez Siddetle Oneriyorum

alıntıdır

kesin ve son noktayı koyuyurum:BAKIN ARKADAŞLAR EĞER 2 HAFTA KULLANIP BIRAKACAKSANIZ HıÇ BAŞLAMAYIN. EĞER HORMONAL BıR SORUNUNUZ VARSA EN AZ 3 AY KULLANIMLA HAYIT SıZı NORMAL DÜZENıNıZE SOKMAZSA GELıN BURDA BANA YAZIN.KIZIN BAĞIRIN ÇAĞIRIN. BEN HAYIT KULLANDIM VE ADETLERıM DÜZENE GıRDı. HAMıLE KALDIM NıSANDA AMA DÜŞTÜ. EN AZINDAN BU DA BıR GELıŞME BENıM GıBı 2 YILDIR YUMURTLAMA SORUNLARI, ADET DÜZENSıZLıĞı, ÜZERıNE BıR DE RAHMıNDE ANATOMıK SORUNLAR YAŞAYAN,GEBELıK TESTıNDE ASLA ıKıNCı ÇıZGıYı GÖREMEMıŞ BıRı ıÇıN.
KAYBEDECEK BıR ŞEY YOK BAŞLAYIN VE BIKMAYIN.

alıntıdır

Son düzenleme:

bıktım ama yapıcak bişeyde yok artık pazara kadar kesin burdalar umarım kızlarına giderler sıkıldım zaten biraz kafamı dinlemek istiyorum ama hiiiiç yalnız kalamıyorum

bıktım ama yapıcak bişeyde yok artık pazara kadar kesin burdalar umarım kızlarına giderler sıkıldım zaten biraz kafamı dinlemek istiyorum ama hiiiiç yalnız kalamıyorum

bıkılmaz mı bacım yaa
bizimkiler çok gelmiyo Allahtan gelemiyolar aslında çalışıyorum ya evde olmuyorum yoksa onlarda gelir ama seninkiler kadar kimse gitmiyodur gelinine herhalde
çok mu sevdirdin bacım kendini nettin de böyle seni görmeden edemiyo bunlarr :)))

ben çalışırkende geliyorlardı ne bileyim çokmu seviyorlare çokmu nefret ediyorlar ama gelmeden duramıyorlar rabbim sabır versin bana güzelim ne deiyeyim eltimi sevmezler bunu belli ederler onada ama bana iyiler ne bileyim canım ya işte böyle

kızlar şimdi çıkmalıyım fırsat bulunca tekrar girerim rabbime emanet olun bugün içinde inşallah ikinci hamile haberini alırız çook öptüm sizi canlarımm

oda bir şeymi arkadaş ben kayınvalidemle oturuyorum ve 3 görümcem var en küçüğü muğlada oturuyor geldiği zaman 4 ay kalıyor bu seneye kadar bir oğlu vardı şimdi bir kızı da oldu oğlu acayip yaramazdı kızı nasıl olacak bilmiyorum ve şu an kayınvalidem onun yanında beraber dönecekler 40 ı çıkınca düşünebiliyormusunuz yani gelecek yine ve ilk çocuğunda tam 1 yıl bizde kalmış o zaman biz evli değildik.. bunda da aynını yapacağını düşünüyorum normalde 4 ay kalıyo zaten... o var diye tabi diğer 2 görümcemde çoluk çocuk hep bizde oluyor.. bende çalışıyorum ama ne fayda ev hep dolu... ne bir arkadaşım gelebiliyor ne ben bir yere gidebiliyorum.... beterin beteri var yani. haline şükret... :))

cnm inşallah düşük çıkar.
bakalım 2 güne kadar belli olur. cnm allahtan hayırlısı inş.

kayram sana bişey diyim mi test yaptım hamileyimmmm

ben demedimmi sabah bugün bi haber gelecek gibi diye...
süperr yaaa allah sağlıkla kucağına verir

eee anlat şimdi bizlere neler yaptın bu ay belirtilerin varmıydı??:1hug:

canım okurken gerildim walla Allah yardımcın olsun
bende yaklaşık bi yıl kaynanamla beraber oturdum ne menem bi şi olduğunu çok ii biliyorum
Rabbim herkesin kendine bi yuva nasib etsin en güzeli öyle

kendi evinin olmasi cok iyi cidden, benim kayinvalidem yok esim takti simdi abbamin yanima lacam diye tmm iyi hos severim kayinpederide arada geliyo trden 2-3 ay kaliyo yetiyo simdi temelli gelirse napacam ben zaten calisiyorum bide evde rahat rahat dolasamazsam oyyhhh allahim ben cok mu kötü bi gelinim

cnm vallahi çok zor işin . ama kötü bir gelin değlsin cnm tabikii en doğal hakkın evine gelince rahat etmek istemen ama çözüm bulman lazım en kısa zmanada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…