Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

slm kızlar nasılsınız ben geldim ama kımse yokkkkkmafoldumben

ayse 20 canım nerdesın niye kapsama alanındasın canım

kızlar herkes gitmiş yine neleredesiniz öğlenden beri bakıyorum kimse gelmiyo neyse rabbime emanet olun

ben geldiiim kıslaaar
ama sizinle maalesef saatlerimiz uymuyoooo
ama biri sizi gözetliyooooo

neyse tiryakım gözün aydın
hadi inşaallaaah hayırlı bir ay olur bu ay
kıs hilal naber
alpy de gelmiiiş
kayramda uğramıııış
hepinizi çok ösleeediiiim

gelelim bana yarın progestron vericem sonuç kalacak pazartesiyeee
ama sanırım drum haklı çıkacak
çünkü ateşim evelsi gün 36.0 dı
sonraki gün 36,5 oldu
bu günde 36.4 çıktııı
ama yine hamiiiş değiliiim
çünkü o zaman ateşim yavaş yavaş artmalıydı
benimki aksine düştüü ((
ama sanırım 18. gün yumurtladııım
inşaallaaah iyi bişiy üretmişimdir
amaaan hayırlısııı bakalım

merhaba arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum.biraz kendimden bahsedeyim.4 yıllık evliyim
3 düşük yaptım.birbuçuk senedirde hamile kalmaya uğraşıyorum.doktorlar hep bekleyin olur diyo
yani sebepsiz infertilite geçen ay bal tarçın çörek otu karışımını kullandım ama olmadı.nasipse hazirana
kadar bekleyip bi aşılama denemek istiyorum.biraz fazla kilom var o zamana kadarda kilo vermeye
çalışcam .inşallah rabbim en kısa zamanda hepimizi sevindirir.

günaydııınnnn
hayırlı cumalar..allahım hepimize gönlümüzün muradını verir inş.
bende grip oldumm yaaa hep bu bahar geçişlerinde hasta oluyorum...
bende sabırsızlıkla ayın sonunu bekliyorum bakalım neler olacak...

hayırlı sabahlar hayırlı cumalar kızlar rabbim bugün bütün dualarınızı kabul etsin inşallah

bubuşcum çok geçmiş olsun canım inşallah hemen atlatırsın

hayırlı sabahlar hayırlı cumalar kızlar rabbim bugün bütün dualarınızı kabul etsin inşallah

bubuşcum çok geçmiş olsun canım inşallah hemen atlatırsın

sağol tatlım limona dayandım bakalım ilaç içmek istemiyorum.
preseedi kullandımya ya bişey olursa diye işte umut dünyası..
allah hayırlısını versin..

cnm senin yediğin karışım bittimi??
herhangi bir değişiklik varmı??akıntı falan

nasılsın canım ben yeniyim aranızda bana kendinden bahsedermisin geçmişi okuyamadım.sen ne zamandır bebek özlemi çekiyon

canım aramıza hoşgeldin ben 9 yıldır bebek hasreti çekiyorum tiroidim biraz yüksek dr ve hastahanelerden bıktım artık biraz kafamı dinliyorum yani tedavi filan olmuyorum aşılama yaptırdım ama tutmadı aklıma gelenler bunlar sormak istediğin bişey olursa sen sor canım

allah yardımcımız olsun canım tedavi ilaçlar falan hem psikolojik hemde beden sağlığımızı altüst ediyor. bende sebepsiz infertilite var hazirana kadar bekleyip aşılama yaptırmayı düşünüyorum.gerçi aşılama da şansımız ne kadar bilmiyorum ama sen 1 keremi aşılama yaptırdın canım

canım limanuda fazla tüketme ekşi şeylerrde hamileliği bozarmış sirke limon gibi bide limon kanı sulandırır o yüzden sanırım portakal yesen daha iyi olur bitanem
ben karışımı düzenli kullanamıyorum canım hep unutuyorum ateşimi ölçüyorum düne kadar 36.3 tü bugün 36.6 oldu yumurtlama zamanımın bittiğine işaret sanırım pek anlamıyorum akıntıda bi değişiklikte yok bi unutmadan düzenli kullanabilsem akıl bırakmıyorlarki insanda gelenler

evet canım 1 kere yaptırdım ama yapılması gereken günde değilde 2 gün sonra o0ldu araya resmi tatil filan girmişti sen sebepsizse preeseed diye bir jel var onu kullanmayı düşünebilirsin birkaç arkadaşımız kullanıyor bir arkadaşımız kullandığı ay hamile kaldı ama bebişi tutunamadı bu ayda birkaç kişi kullanıyor bi araştır istersen spermlerin yumurtaya daha kolay ulaşmasını sağlıyomuş

günaydın canımmmmmmm
hiç sorma bende grip olmuşum
burnum fena halde akıyo
bugünde misafir gelcek birsürü bişler yaptım
bugün bıraktım test yapmayı artık
yeter 10gündür yapıom:))))
sen naptın canım yapıomusun test
günaydın arkadaşlar hayırlı cumalarrr
günaydın sanada canımmmmmmmm
amin canım inşallah
sanada hayırlı cumalar

[

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…