Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet canım perşembe randevumuz var bakalım ne olacak rabbim yardımcımız olsun

sincan da oturuyorum hacettepe hastanesi tatlım orda muayene oluyorum sen nerde oturuyosun

radyolojıye falan gırdı varıkosel falan hıc bır sey yok sadece sayı dsuk baska bısı yok

nerden sipariş vermiştin canım ben bi bakiim belki bi telefon numarasına ulaşırız

hoşbulduk bacım
daha 10gün olmadı bakalım bekliomda beklemek çok sıkıyo beni ya
dün mail atcaklardı bakalım yazdılarmı birazdan arıcam

işte dıger ay test yaptırcazzz.bakalım ne cıkıcak hamıleısn sen lutfen dua et.ıkımızınde psıkolojısı cok bozuldu.eger yuksek cıkarsa asılama yaptırmak ıstıyorummmm

işte dıger ay test yaptırcazzz.bakalım ne cıkıcak hamıleısn sen lutfen dua et.ıkımızınde psıkolojısı cok bozuldu.eger yuksek cıkarsa asılama yaptırmak ıstıyorummmm

canımm dualarımda unutmuyorum sizleri
ama canınızı dıkmayın bana da daha önce gittiğim bir doktor hormon sonuçlarıma bakıp senin tüp bebekle bile çocuğunun olması zor demişti.
Sonuçta Allah istedikten sonra herşey oluyo.

geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
holeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
çok mutlu oldum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
anlatamam sevincimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
aşağıdan zile bastılar
baktım kimse yok
karşı apatmandaki kargo gibi bişi dedi
tam araba gidio 4.kattan bağırdım bakarmısınız diye
adam duydu kayıtsız posta kutusunun üstüne koyduk dedi
gönderen yazmamış tek soyadımı oyüzden adam kayıtsız diomuş:)
neyse indim aldım
şükürler olsun rabbime

hadi hayırlısı cnm inşallah güzel haberleri veririsin

hilal kıss ben de mail hazırlamayı düşünüyodumm
neyse gerek kalmadıı çok sevindim canımm hayırlısı olsunn inşş bebişin de gelicek önce preseed geldi sonra da bebişş hihoyyyt

hilalcim hayırlı olur inşşş senin için tatlım
rabbim şu kullarını gör Allah ım bebiş için gelen bir kutu için ne kadar sevindi sen ona bebişini gönder inşşş

hilal kıss ben de mail hazırlamayı düşünüyodumm
neyse gerek kalmadıı çok sevindim canımm hayırlısı olsunn inşş bebişin de gelicek önce preseed geldi sonra da bebişş hihoyyyt

inşallah bacım ya
alınca elim ayağım titredi ya
çok mutlu oldum
inşalalh vesilem olur rabbim büyük
sana çok ama çok teşekkür ederim canım benimm

hilalcim hayırlı olur inşşş senin için tatlım
rabbim şu kullarını gör Allah ım bebiş için gelen bir kutu için ne kadar sevindi sen ona bebişini gönder inşşş

gerçekten doğru söylüyosun kuşum
inşalllah bebişlerimide bizi böyle sevindirir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…