Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlarr günaydınnn
bu hukk denen şahısı dikkate almayın.Dikkate alınacak biri değil daha önce de yazmıştı ben vermiştim cevabını.o böyle yazıp sonra cevabını alıp hazmediyoo hazmetmesi 2 hafta falan sürüyo :)) çünkü 2 hafta kadar önce yine yazmıştı çok işi varmışş işinin arasında giriyomuş ama bizim selamlaşmamızdan rahatsız olmuşş takıntılıı bi tippp.Yokmuş gibi davranın kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım daha önce söylemiştim ama farketmedin demekki
inşallah faydasını görürsün sen içmeye devam et
kutular bitince artık tüp bebeğe başlarsın

yaaa ayşecim ben nasıl fatketmedim acaba
neyse demekki diger haplara başlamak
nasip degilmiş
rabbim inşallah tüp bebege muhtaç etmeden
bebek nasip eder
inanki ayşecim sevinmeye çooook ihtiyacım var
bugün rüyamda dügünümüz varmış
bende gelinlik giymişim
hemen sonrasındada hamile kalmışım
inşallah rabbim hayırlısıyla bizi sevindirir

kızlarr günaydınnn
bu hukk denen şahısı dikkate almayın.Dikkate alınacak biri değil daha önce de yazmıştı ben vermiştim cevabını.o böyle yazıp sonra cevabını alıp hazmediyoo hazmetmesi 2 hafta falan sürüyo :)) çünkü 2 hafta kadar önce yine yazmıştı çok işi varmışş işinin arasında giriyomuş ama bizim selamlaşmamızdan rahatsız olmuşş takıntılıı bi tippp.Yokmuş gibi davranın kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

günaydın canım
ya sabah sabah benide sinir etti
en son ben yazmıştım
kayrayla yazışmıştık
kaynana muhabbeti yani
okuyuncada şoke oldum
biraz yazarkende karşıdakini düşünmeleri lazım
nasıl çalışan insan bunlar anlamıyorum

günaydın canım
ya sabah sabah benide sinir etti
en son ben yazmıştım
kayrayla yazışmıştık
kaynana muhabbeti yani
okuyuncada şoke oldum
biraz yazarkende karşıdakini düşünmeleri lazım
nasıl çalışan insan bunlar anlamıyorum

yok be çalıştığından değil bu gibi tipler böyle ortamlarda bulunamazlar.Bulunamadıkları içinde kıskançlık ağır basar böyle ortamları hazmedemezler.Ama cidden sinirini bozmaya bile değmiycek bi tip adı gibi huk gelmiş huk gidiyo kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bir çok kişiyi hamile bırakacak kür diye giriyorum kaynana muhabbeti lütfen zamanınımızı özel ailevi olaylarınızla meşgul etmeyin.ben konuyla alakalı bilgiler almak istiyorum.herkesin hayatında bazı olumsuzluklar olabilir bunları başak topik açıp orada paylaşalım olmazmı?
bak arkadaşım buraya girip sinirlerimizi hoplatıyosun
sürekli bu şekil yazıp çıkacaksan bi daha girme
ayrıca ayşe arkadaşım çokta yerinde yazmış
sürekli kürler hakkında konuşamayız yani
bi zahmet edipte geri sayfaları okusan
aramızda böyle kötü ve sinir bozucu olmazdın
bizde ev hanımıyız bizimde bazen vaktimiz olmuyo
sen güzelce sorunu yazıp çıksaydın güzelde cevap alırdın
ilk başta buraya giriyorsan saygılı bir şekilde yazman lazım
ayrıca benim kaynana muhabbetimde seni alakadar etmez
inşallah sorunun cevabını almışıdır sevgili huk hukcum

yok be çalıştığından değil bu gibi tipler böyle ortamlarda bulunamazlar.Bulunamadıkları içinde kıskançlık ağır basar böyle ortamları hazmedemezler.Ama cidden sinirini bozmaya bile değmiycek bi tip adı gibi huk gelmiş huk gidiyo kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
evet ev hanımıymış baksana
okuyunca sinirim hopladı
aslında bizler yaşamış görmüş insanlarız alpycim
amacım kayraya yardımcı olmak
ama kötü anlamda degil canım
neyse sen nasılsın bebegin kalp atışını duydunuzmu canım

günaydııınn kızlarrrr,
ya bu hukmudur nedir boşverin arada bir sinir harbi yaratmak için giriyor. sonrada yazılanları büyük bir zevkle okuyor heralde. mazoşistmiisn arkadaşım başka işin gücün yokmu senin??
git başka konulara gir bizimkine girme sanane ne muhabbeti yaparsak yaparız
sanamı sorcaz.

kızlar bu arada şöylede bir konu var. demekki arkadaş bizim konuyu o kadar önems,iyorki girmeden duramıyor. sonra aradığını bulamayınca dehşete düşüyor.. o yüzden gurulanın kızlarrr

bir çok kişiyi hamile bırakacak kür diye giriyorum kaynana muhabbeti lütfen zamanınımızı özel ailevi olaylarınızla meşgul etmeyin.ben konuyla alakalı bilgiler almak istiyorum.herkesin hayatında bazı olumsuzluklar olabilir bunları başak topik açıp orada paylaşalım olmazmı?

bana bak her seferınde ortaya bır laf atıp ckıosun..cok cesaretın varsa bu yazılanlarada cevp ver kacmadan ..ayrıca burda yararlı bısıy bulamıosan gırme gıt sıfanı baska yerde ara.böle ınsanları sınırlendırecek seyler yazma.emın ol zaten burdakı ınsanların dertlerı kendıne yetıorrrrrrrrrrrrrrr...hade sımdı ısıne bakkk.ayrıca adam gıbı okumus olsan kaynanan muhabbetındenharıc cok ama cok onemlı vede faydalı cumlelerde bulabılırsın senın ılgını ceken kaynanan olmus ama:):):):)

günayyyydın güzelll hatunlarrer nabersiniz bakalım
sallyın gitsin yaaa bayanssulusmileniye takıyosunuz görmezden gelin olsun tatlı canınızıda sıkmayın:teytey::teytey:

kıskanılacak bır durum yokkı ılgı cekmek amacı ama ılgı cekmek ıcın gırılecek bır topık deılkı...mıllet nasıl cocuk yaparım senın ne gıbı sorunun ne gıbı care uretebılırız gıbı cumlelerın pesınde burdaaa...bişi sorduguda yok laf atıo cıkıo

ayrıca gunaydın nedır bu kardan cektıgımız yaw..canı sıkıldıkca laf yazıo

amannn sallayın böylelerini hani recep ivedikte kadının boyu kısa önünden geçiyo bir yandan konuşuyo recep de biyerden bi sesmi geldi falan diyoya o sahneye bayılıyorum :roflol::roflol:sizde öyle yapın BİYERDEN Bİ SESMİ GELDİİİİİ:dance::dance::dance:

günayyyydın güzelll hatunlarrer nabersiniz bakalım
sallyın gitsin yaaa bayanssulusmileniye takıyosunuz görmezden gelin olsun tatlı canınızıda sıkmayın:teytey::teytey:

bencede değmez. haklısın
cnm sende ankaradaymıssın nerde oturuyosun??
hangi dr a gittin cnm ankarada merak ettim.:1shok:

günaydın bacılarrrrr
yine hukk rüzgarı esmişş :))))
ayy aldırmayın boş verinnnn
kıskannanlar çatlasın biziiiii :)))))
nasılsınız görüşmeyeliii

evet ev hanımıymış baksana
okuyunca sinirim hopladı
aslında bizler yaşamış görmüş insanlarız alpycim
amacım kayraya yardımcı olmak
ama kötü anlamda degil canım
neyse sen nasılsın bebegin kalp atışını duydunuzmu canım

iyiyiz çok şükür canım.
kalp atışını duydukk çok şükürr ama şimdi testler başlıycak inşş herşey yolunda gider :Saruboceq:

iyiyiz çok şükür canım.
kalp atışını duydukk çok şükürr ama şimdi testler başlıycak inşş herşey yolunda gider :Saruboceq:

maşallah cnm allahım sonuna kadar sağlıklı devam ettirir inş.
darısıda bizlere olsun inş.

ayyy kızlar bende ovulasyon testi kullanmaya başladımya preseedle birlikte gelmişti
10. gün başladım henüz çift çizgi göremedim
bugünde 14.günüm aksilik yanıma test almayı unuttum :KK43:(((
artık 1 saat farkla eve gidince hemen yaparım.
bişey olmaz heralde

en son 27 günde adet oldumya bugün yarın olması lazım yumurtlamanın ama bakalım ne zaman görcez çift çizgiyi

günaydın bacılarrrrr
yine hukk rüzgarı esmişş :))))
ayy aldırmayın boş verinnnn
kıskannanlar çatlasın biziiiii :)))))
nasılsınız görüşmeyeliii

günaydın cnm
nasılsın??
aynen dediğin gibi bosverin.
cnm varmı belirti falan bişey ben hafta sonu olmuyorum ya kacırdımmı son bilgileri
ne durumdasın şimdi??

günaydın cnm
nasılsın??
aynen dediğin gibi bosverin.
cnm varmı belirti falan bişey ben hafta sonu olmuyorum ya kacırdımmı son bilgileri
ne durumdasın şimdi??

aşılamadan beri karnımda ağrı vardı o devam ediyo canımm
göğüslerim acımaya başladı ama ben hamile kaldığımda da adet olcağım zamanda acıyo
o yüzden belirtiden sayamıyorum :))
bekliyoruz bakalımm az kaldı inşaallah
hayırlı sonuçlar almak nasib olur inşaallahh

X