Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

aşılamadan beri karnımda ağrı vardı o devam ediyo canımm
göğüslerim acımaya başladı ama ben hamile kaldığımda da adet olcağım zamanda acıyo
o yüzden belirtiden sayamıyorum :))
bekliyoruz bakalımm az kaldı inşaallah
hayırlı sonuçlar almak nasib olur inşaallahh

tiryakcımm günaydınn
göğüslerin acıması normal çünkü aşılamadan önce olduğun iğneler göğüs ağrısı yapıyoo.
sızlama şeklinde oluyoo canımm.Ayın 12 sini iple çekiyosunn 3 gün kaldııı hihoyyyt

ayyy kızlar bende ovulasyon testi kullanmaya başladımya preseedle birlikte gelmişti
10. gün başladım henüz çift çizgi göremedim
bugünde 14.günüm aksilik yanıma test almayı unuttum :KK43:(((
artık 1 saat farkla eve gidince hemen yaparım.
bişey olmaz heralde

en son 27 günde adet oldumya bugün yarın olması lazım yumurtlamanın ama bakalım ne zaman görcez çift çizgiyi

canımm sen gün aşırı fikfik yapsan iyi olur aslında.
muhtemel yumurtlama günlerinde ölçmene bile gerek yok gün aşırı yapınca kafanda rahat olur.sonuçta o testlerinde yanılma payı olabilir.

tiryakcımm günaydınn
göğüslerin acıması normal çünkü aşılamadan önce olduğun iğneler göğüs ağrısı yapıyoo.
sızlama şeklinde oluyoo canımm.Ayın 12 sini iple çekiyosunn 3 gün kaldııı hihoyyyt

canım zaten göğüzlerimdeki acımayı takmıyorum
ilk hamile kaldığımda da acımıştı
geçen ay adet olduğumda da acıdı
hormonal bi şi galiba
bekliyoruz bakalımm
ilk zamanlardaki gibi umutsuz diğilim ama artık biraz olcakmış gibi geliyo :)))
hayırlısı inşaallahh

bir çok kişiyi hamile bırakacak kür diye giriyorum kaynana muhabbeti lütfen zamanınımızı özel ailevi olaylarınızla meşgul etmeyin.ben konuyla alakalı bilgiler almak istiyorum.herkesin hayatında bazı olumsuzluklar olabilir bunları başak topik açıp orada paylaşalım olmazmı?

güzelim senin sorunun ne anlamadım
kaldığım yerden devam ettim ama yazdıklarını okuyunca çok sinirlendim
sen niye bu kadar takıntılısın anlamadım gitti doğrusu
günlerce soğandan böğürtlenden
arı sütünden konuşamayız heralde demi
biz burda birbirimize anlatarak güç alıyoruz
bacı gibi olduk hepimiz
sen niye çekemiyosun onu anlamadım
istemiyosan başka topiklere gir
zaten topiğimiz sadece kürler üzüerine kurulmuş değil
okursan eğer başlığını
kürlerimizle ,dualarımızla inancımızla dio
bizde birbirimize dua ederek
inancımızı gösterek kürlerimizle hamiş kalıyoruz
ve hepimiz inşallah yaşayacağız
sen bence kk de vakit harcama
sen direkmen kürlerin yazılı olduğu siteler gir

XTATLIKIZ+, damlam123, tiryak+, alpy, agropyron
günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

benim hale gelmedi preseed
canım sıkılmaya başladı
onu beklicem ya evde
beklemek bişi değil
evdende çıkamıom:KK43:((((((((

cok canım sıkılıo kızlar kaan aydos maıl yoluylan sperm testını yorumluyormus sadece sperm sayımız dusuk dıe bana maılın cevbını söle yazmıs gene tup bebek gerekecek sız hormon ılaclarıylan spermlerınızı yukseltın tup bebekte daha faydalı olur :KK43:((((((tup bebek benım ıcın bır hayal sadece

XTATLIKIZ+, damlam123, tiryak+, alpy, agropyron
günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

benim hale gelmedi preseed
canım sıkılmaya başladı
onu beklicem ya evde
beklemek bişi değil
evdende çıkamıom:KK43:((((((((

günaydınn hiallll
yaa niye gelmedi ben de merak ettim bişeyi mail falan gelmiş miydi canım onay maili?

cok canım sıkılıo kızlar kaan aydos maıl yoluylan sperm testını yorumluyormus sadece sperm sayımız dusuk dıe bana maılın cevbını söle yazmıs gene tup bebek gerekecek sız hormon ılaclarıylan spermlerınızı yukseltın tup bebekte daha faydalı olur :KK43:((((((tup bebek benım ıcın bır hayal sadece

sperm sayısı kaçtı canım?

günaydın şekerim hoşgeldinn
hoşbulduk canım
randevun ne zaman canım
bu hafta içimi gitceksiniz?
inşallah hayırlı bir şekilde sonuçlanır

günaydınn hiallll
yaa niye gelmedi ben de merak ettim bişeyi mail falan gelmiş miydi canım onay maili?

onay msjı gelmiş
ama bana daha gelmedi:))))
nereye ulaşabilirim acaba ya??????
postane falan olabilirmi?

aşılamadan beri karnımda ağrı vardı o devam ediyo canımm
göğüslerim acımaya başladı ama ben hamile kaldığımda da adet olcağım zamanda acıyo
o yüzden belirtiden sayamıyorum :))
bekliyoruz bakalımm az kaldı inşaallah
hayırlı sonuçlar almak nasib olur inşaallahh

inşallah hayırlı ağrılardır cnm 12 si test günün az kaldı sabret bakalım.3 gün var
inşallah tutmuştur.allahın izniyle emekleriniz boşa cıkmasın inş.

sağoll canımm
aminnn inşş tez zamanda alıcaz sizden de güzel haberi :Saruboceq:

inş cnm en kısa zamanda çünkü gitgide zorlaşıyor artık korkuyorum olamaycak diye

canımm sen gün aşırı fikfik yapsan iyi olur aslında.
muhtemel yumurtlama günlerinde ölçmene bile gerek yok gün aşırı yapınca kafanda rahat olur.sonuçta o testlerinde yanılma payı olabilir.

evet cnm dikkat ediyoruz ilişkiye en fazla 1 gün ara veriyoruz.dediğin gibi ne olur ne olmaz.
ilk defa kullanıyorum bakalım belkide yumurtlamıyorum oda olabilir ama yumurtlama belirtilerimde oluyor. tam düzeldi derken umarım bir daha sorun cıkmaz.

evet canım ankarada oturuyorum sincan da prof dr serdar günalp doktorum tatlım

hımm uzakmısız bende zübeyde hanımın başhekim yrd var bu ay sonunuda bekleyip adet olunca ona gidicem. fadıl kara etrafımda önceden bayağı giden oldu cok ilgili çok pozitif biri.

bu durumda olan hıcmı kımse yok ya morfolojı yuzde 90 hareket yuzde 50 hıcmı yukselmez tek cozum tupmu???????bunalıma gırdım felaket sekılde

hilalcimmm hosgeldinn
cnm niye gelmedi bu preseed sana yaaa..
benim heralde acemi şansımdan cabuk geldi
acaba bulunduğun yerden dolayımı??
ama yinede bu kadar sürmemesi lazım.
getirten arkadaşınla bi görüş
o mailin içeriğinde 10 gün sonraya kadar gelmezse bize haber verin diye not var.
bi sorsun bakalım.

bu durumda olan hıcmı kımse yok ya morfolojı yuzde 90 hareket yuzde 50 hıcmı yukselmez tek cozum tupmu???????bunalıma gırdım felaket sekılde

cnm dr la bu konuyu görüştünüzmü belki varikosel vardır ameliyat falan gerekebilir
yani dr un değerlendirmesi lazım
çünkü sayı bayağı düşük
belli ilaçlar var onları kullanıp 3 ay sonra tekrar test istiyorlar.

X