Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kizlar ben sizlere bisey sormak istiyorum iliskiye girdikten sonra rahimde sperm kalmasi gerkiyor demi peki kalmassa neolur bu ne demektir neden olmaz ve bi sey fark ettim esimin spermi pirtilasmisti tabiki hepsi deyilde yani kendimi temizlerken fark ettimki pirtilasmis bir sperm gordum yani sanki bir araya toplanmis ve kutilasmis bu nedir yaaaaa yoksa gercekten esimdedmi sorun varki lutfen bilgisi olan bana soylesin

kizlarrrrr artik yatiuyorum kocam koltukta uyudu kaldi bende nerdeyse burda uyuycam kizim kim bilir kacinci uykusunda kimbilir sizler kacincidasiniz bende musadenizle uyumaya gidiyorum byeeeee ozleyin anacim beni yarin gorusmek uzere

prensesin annesi beni her mesajında yazıyoısun nerdeyse teşekkür ederim cicim:))))))
bende bu sıralar pek giremiyorum güldüremiomda:))))))))
dün gece benimki fikfik istedi ben yok dedim
çok yorgundum zaten
aman hergün versem hergün alır yaaaaa
sıkılıyom bazende üeniyom
sadece yumurtlama dönemlerinde yatmak istiom
benimkide sen beni kullanıon dio:)))))))kaydirigubbakcemile3
aman napıyım be nereye kadar fikfik fikfik anam ağladı

bu arada demişsinya eşimin sperminde pörtü gördüm diye
sorun varmı yokmu bilemem ama canım
benimkindede oluyo pazen hadi biz hasta olurken gelirya pötür pötür onuın gibi aynı
ama benimkinde bi sorun yok
umarım kötü bişi yoktur canım benim

karakıza iyi bak haaa
çocuğu hasta etme
döverim seniklava:

günaydın şekerlerrrrrrrrrrrzemuszemus
bugün 29.günüm
ama hiç mi hiç ümidim yok kırıntısı bile yok bu ay
artık rabbime bıraktım

gerçekten kızlar iyiki sizi bulmuşum
önceden kafayı yicek gibi oluyodum ama şimdi öyle diil
allah herşeyi bi vesile kılar
benimde vesilem inşallah siz olursunuz

sizi seven bir böcek elbet birgün ölecek:)))))))

günaydın kızlarr
bişey sorcam vajinamda acayip bir kasıntı peydah oldu 2 gündür.iç kısmında değil hani rahim ağzı olan yer değil iki iç kenar varya orası ayıptır söylemesi dün aynayla baktım o bölge tahriş gibi değilde renk olarak koyulaşmış.damarlar belli gibiydi.
kızlar hala göğüslerim hat safhada ağrıyor.
kasıklarımda ara ara adet olacakmısım gibi ağrıyor bakalım bunca şeyin arkaısndan ne çıkacak.
allahım kalbimde olanı hakkımda hayırlı eyle, hakkımda hayırlı olana kalbimi razı eyle..

cnm yaaa o dediğin bendede oluyor bazen hani hamilelikten değil öncede olurdu
iç dudaklarıdan bahsediyosun rengi koyulaşıyor değilmi

günayydınn kızlar nasılsınız bayadır yoktum giremiyodum
dedemi kaybettim cenazemiz vardı sizde değişik bişeyler varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…