Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

slm kızlar bugün dr gittim. bana dediki bu değer iyce düşer adet olursun eğer bu hafta içinde olmazsa gene gel dedii.. bende gelirken adaçayı aldım kıslar faydası olurmu sizce

evincimm adaçayı çok tüketilmemesi gereken bişey diye biliyorum 1 günden 1 kahve fincanından fazla içilmemesi gerekiyomuş.eğer doktor kesin hamilelik yok diyosa niye farlutal vermedi ki acaba??

cnm şeffaf akıntım geçen hafta içi 2 gün ara ara oldu bitti. o aralar göğüslerimde ağrı falan yoktu.
bu hafta sonu başladı bugünde bayağı arttı gitgide yoğunlaşıyor adet öncesinde hani kasıkların ağrır ya onun gibide derindn bi ağrı var.
sürekli değil ama ağrıyor geçiyor sonra tekrar.
ve takvime baktım. daha benim adet günüme nerden baksan en yakın 15 gün var

bubuş listeye baktım da sende yumurtlama sorunu varmış bal tarçın çörek otu kullandın mı hiç bak ben ısrarla söylüyorum burda ama çok inanıyorum bu karışıma.ben kullandığım 2.ay hamile olduğumu öğrendim aşılama da oldu ama aşılama tedavisi esnasında da kullandım.Benim de yumurtalarım geç büyüyodu ve kaliteli olmuyolardı.ama bu karışımın vesile olduğuna inanıyorum canımm.Bence sana da etkisi olur.

slm kızlar bugün dr gittim. bana dediki bu değer iyce düşer adet olursun eğer bu hafta içinde olmazsa gene gel dedii.. bende gelirken adaçayı aldım kıslar faydası olurmu sizce

bende alpy gibi biliyorum adacayı pek önerilmez bu dönemde dr kendi takip etsin bence durumu sonra kafanda soru işareti olşur acaba bundanmı diye?
sonucu bekle cnm allah yardımcın olsun. bu haftada olmazsan dr ona göre bişey uygular zaten.

Ben seni ümitlendirmek istemem ama benim de karnımdaki ağrı aynen tarif ettiğin gibiydi geçiyodu sonra tekrar geliyodu acaba adet mi oldum diye wc ye gidiyodum bişey yok hafif bi ağrıydı sık sık oluyodu.
ama bende akıntıda başlamıştı yani seninle kıyaslarsam bu günlerde hafif akıntılar olmaya başlamıştı yapışkan değil normal akıntı.

canım çok geçmiş olsun keşke çocuklar böyle çok hasta olmasalar ben kıyamıyorum onlara ufacıklar zaten rabbim acil şifalar versin güzelim
iyi pazarlarr sana canım soğan çok pahalıydı yalnız bu hafta
bu kürlerden mi fiyatlar arttı acep ne dersiniz kızlarr:)))))))
haklısın tatlım 3 kilosunu 5 tl ye aldım bakalım hayırlısı teşekkür ederim ayrıca

bubuşcum inşallah iyi bir sonuca işarettir ama sen yinede her iki durumada hazırlıklı ol canım rabbim hakkında hayırlısını versin

evincim bence sen yine de kendine dikkat et açıkçası senin doktorun bana işinin ehli gibi gelmedi yani bence senin konun onu aşmış olabilir kendi anlayamadığı için sana da muallakta cevaplar veriyor.Çünkü sen doktorun her zaman karşılaştığı bişeyi yaşamadın o nedenle varsa etrafında daha tecrübeli bir doktora gitmen gerekir canım.

cnm benim aslında önceden böyle bi sorunum yoktu eşimde enfeksiyon çıkmıstı ben o ara strese girince eşimin değerleri düzeldi bu kez benim adetleirm gecikmeye basladı dr gittim dr dedi tabi gecikir çünkü yumurtlamıyosun ilk ay ilaçsız takip yaptı yumurta çatlamadı progesteron cok düşük 0,65 falan çıktı.
sonra klomen kullandım 3 ay herşey cok normaldı ama yine olmadı
en son klomeni ekimde kullandım o aydan beride çok şükür yumurtlamam oldu.
ama yinede bal-çörek otu-tarcın kullandım gectiğimiz adet dönemi ciddi şekilde kullandım
birde ben aslanpençesi içiyorum aklıma geldikçe günde bir fincan netten bak o bayağı fayadalıymıs kadın hastalıklarına düşük riskinide azaltıyormus rahmin duvarını kalınlastırıyor. arada bir hayıt içiyorum en önemlisi bu ay hiç gün saymadım sadece akıntım gelince aa yumurtluyorum galiba dye düşündüm.
bakalım ne olacak allahtan hayırlısı sabah görüşürüz tatlım. şimdi çıkmak üzereyim senide bebişide öpüyorum.

bunuda yazıyımda öyle çıkıyım tatlım benim normal akıntım var rengide hafif sarı o hergün var şü aralar sabahtan öğleye kadar o kirleniyo mesela sonra atıyorum temiz çamaşırımla akşama kadar idare ediyorum ben kontrol etmiyorum adetmi oldum diye çünkü daha 15 günden fazla var.öptüm cnm
cevapların için teşekkürler. ümitlenmiyorum cnm acaba sende nasıl oldu diye merak ettim.

ok canımm yarınn görüşürüzz inşş öptümm ben deee
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Daha erken gelıcektım ama pazar kapımın ÖnÜnde gelen gıden oluyo gıremedım alpycım

ne şanslısın kayraa. Benim pazar uzak marketlerden alıyorum sebze meyveyi pazardaki gibi olmuyo.

pek şanslı sayılmam apartmanın önü çok batıyo çöpçüler sokağı toplayıp ertesi günde yıkıyorlar ama bizim bahçe batıyo tabi ama iki dakikada pazarı hallediyorum o iyi oluyo tabii

Alpycım sence benım tıroıt hapı sayıyı Çok dÜŞÜrdÜde ondanmı uzun oldu bu adetım ılk 4 gÜn fılan zaten bırkaÇ damlaydı nette araŞtırdım bu duruma genelde bılınmeyen hamılelıĞın dÜŞÜkle sonuÇlanmasında karŞılaŞılıyomuŞ acaba neden bÖyle oldu bu hafta dr a gıdıcem

sen bu ay kür falan da kullandın ama Kayracım ondan da olabilir bi karışım kullanıyodun ya.
Belki de bu iyi bişey de olbilir için temizleniyodur canımmm.

sen bu ay kür falan da kullandın ama Kayracım ondan da olabilir bi karışım kullanıyodun ya.
Belki de bu iyi bişey de olbilir için temizleniyodur canımmm.

yok güzelim geçen ayda biraz uzun sürdü o karışıma adetliyken başlamıştım strestende olabilir inşallah kötü bişey çıkmaz tatlımm çok sağol eşim gelince sanada veda edemedim özür dilerim tatlım

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrr
umarım bu hafta mucizeler haftası olurrrrrrrrrrrrrrr

neşe günaydın canım????
özledim seni kız
hiç görünmüyosun gerçi dün yazmışsın
bence yardım etmekle çok iyi yapmışsın
allah inşallah seni mükafatlandırır canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…