Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

zaten sen yattığın yerden aletleri filan görmüyosun ceylanım ağrı kesici uyuşturu gibi iğne sanırım tek yan etkisi acayip kurutuyo ağzını insanın çok susuyorsun ama ben pek ağrı hissetmedim sadece ilaç giderken tüplerde bi yanma gibi oluyo biz kadınlar ne ağrılara ne zorluklara dayanıyoruz her ay buda onun gibi zaten kuzucumda demiş en fazla yarım saat sürüyo diye benim 15 dk filan sancı oldu olmadı sonucu aldım çıktım ve yalnızdım ağrım pek kalmamıştı bile

Bi de kayram benim biraz da olsa toparlanmamı bi arkadaşım sağladı
ben de sana söyliyiiim
bana bak dedi
sen de bana bak olur mu
kızım daha yaşınız genç
otuz yaşındasın
millet dışarılarda kocasıyla fıstık kırıyo geziyo dolanıyo
çık hayatını yaşa
noılacak olursa da senin kocan
olmazsa da senin kocan
hayat geçiyor ama haberin olsun
haaa
bi de yavrum kocan milletin işinde şıkır şıkır kadınları görüyo
haberin olsun
genç bir erkek o
milletin şimdi bulsam da üstüne atlasam dediği cinsten
kalk kocana sahip ol
güzel görün ona
herkes naz çeker ama bi yere kadar ..... dedi rkadaşımı
bende işe yaradı biras
umarım sende de yarar

canım öncelikle aramıza hoşgeldin kaçıncı günü başlanıyo bu küre bilmiyorum ama sanırım adetin ikinci günü olabilir
zemuszemushosbulduk cnm ,arastırım bı oazman :)))baslımmm

hosbuldukkkzemuszemus inşş cnm bugun reglı oldum ozman hemen baslım yarın 3.gunu reglımın dr gıtcem klomen verebılır yıne dıye dusunuyorum,esıme bakılmadı cnm hıç ben gııtım yumurtlama gunum içn ama 1 ay takıp ettı calısmıodu klomen e basladık.ben daha once hamıle kaldım ama dusuk oldu malesef.bu incır kuru gunluk yapılıp gunluk tuketılıyo dımı yanlış bılmıorum.
kusurabakmayın cvplarınızı gormemısım,tşkrr ederımmm

Önemli değil canım
her zaman yardımcı olmaya çalışırız biz
sen başla incire
pko var yani sende
rahmi kuvvetlendirmen lazım
drun destekleyici bişiy verdi mi canım sana
düşük olduğununa göreeşinde sorun yok gözüküyoo
yine de bi spermiyogram verseydi iyi olurdu

sorma ne oldu bak anlatayım sinir oldum eltim 6 gündür annesindeydi pazar günü geldi kayınvalidelerde 4 gündür bizdeydi eltim ayıp olmasın diye bizde kalalım bu gece dedi kayınvalidede yok yarın geliriz dedi banyo filan yaparsınnız dedi ya bizde 4 gün kaldılar hala onları düşünüyo sinirlerim bozuldu resmen rabbime sığınıyorum artık
Meyabalarrrr bİz deldİkkk

hoşgeldiniz ayşemma.s.

hoşbulduk cnmmmm
sizin banyo ihtiyacınız yokmuuuuu sanki
ttööbe töööbe

çok haklısın ceylanım biraz toparlanmam lazım ama benim eşimi benim abim sanıyo tanımayanlar birazda o düşünsün şaka bi yana haklısın şu regle bi bitsin bunalımdan çıkarım o zaman hormonlar düzene girer teşekkür ederim canım dünürümm

sakin ol yavrum sakin ol
şimdi biraz da kayyın validen de şey düşünceside vardır
hani onlar çoluk çocuk bi aile
onları aile olarak kabul edip düşünüyordur
biz çocuklular pek aileden sayılmıyoz onlar için
bi de şimdi yaşlı insanlar onlar çocuk gürültüsüne de gelemezler bakma sen ne kadar severlersede gürültüsünden kaçarlar
daha görmicen yavrum bunları dayanacan eşinin hatırına işte

yok cnm bende pko yok dr hıç boyle bısy demedı ,persembe gıtcem bakalım nedıycek dr aslında bu ay bıssürü yumoşum olmustu 5 tne falan ama olmadı yafff :çok üzgünüm:

hoşbulduk cnmmmm
ttööbe töööbe

kıs ayşe niye başın ağrıyo bacım senin
sen tabi ptt modunda olucan
hele bi olma bak ne yapıyom saçlarını -tatlicadiarzu- yeni bir model oluştururum wallaaa
yat aşağı rahat batmasın bacım

yok cnm bende pko yok dr hıç boyle bısy demedı ,persembe gıtcem bakalım nedıycek dr aslında bu ay bıssürü yumoşum olmustu 5 tne falan ama olmadı yafff :çok üzgünüm:

canım yani yumurtlama tembelliği pko
drun söylemedi mi sana
yumurtlaraı düzenli çalışmayan hastalardır bunlar

hoşbulduk cnmmmm
ttööbe töööbe

işte yok heralde regle olduğumdanda haberi yok gıcık inssanlar işte rabbi akıl fikir versin birkaç gündür asla ağrımayan yanmayan midemde yanma başladı çok ilginç midem çok sağlamdır oysa ama sinirden hasta ediyorlar beni eşim bilmiyo bunları anlatmadım offffffffff offffffffffffffff

kıs ayşe niye başın ağrıyo bacım senin
sen tabi ptt modunda olucan
hele bi olma bak ne yapıyom saçlarını -tatlicadiarzu- yeni bir model oluştururum wallaaa
yat aşağı rahat batmasın bacım

KIZ HAMİLWYİZ DİYE BAKMSIZ BAKIMSIZ GEZECEZMİİİİ
TMM OKEY YATAK MODUNDAYIM AMA PİJAMA NİYE :))
AZ SÜS PÜS YAPSAM FENA OLMAZDA HANİ
HİÇ MECALİM YOK YAVRUM YAAA
AMAN HERİFİMDE AZ İDARE ETSİN NAPİM YANİ
ÇİRKİN OLABİLİRİM AMA YÜKLÜYÜM OLSUN O KADARDA :roflol::roflol::roflol:

Yavrum ceylanım bende mıgren var bu aralar azdı
3 gÜndÜr yatıyom kalkıyom baŞ aĞrısıyla geÇmek bılmedı bı tÜÜrlÜ

yok cnm pko yok bende dr bısy demedı hıç,persembe gıtcem dr bakalım nedıycek klomen verır dıye dusunuorum yıne heralde ,hem klomen hem ıncır kuru ,aslında bu ay bıssuru ymosumda olmustu 5 tane falan ama olmadııı malesefff((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…