Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

anladım canım o tansiyon düşüklüğü arasıra banada oluyo gözüm kararıyoo bianda.. ama ya sölemesi ayıptır. hafif sarımsı akıntım var yaa sendede varmı canım:kedi:

n egusel keske bende kalsam 5 aydır vajınısmus hastasıydım sonra esımde sperm azlıgı cıktı bana dua edermısın bnde senın gıbı hamıle kalım en yakın zamnda(((((((((((

:1shok: çocuğuyla arasında sadece 9 yaş olacak anne 20 yaşındayken çocuğu 11 yaşında rabbim küçük çocukları böyle sapıklardan korusun inşallahh

tatlı kız benimde eşimde ileri hız düşük senin nasıl ve masıl bir tedavi uyguluyorsunuz
ben keçi boynuzu kürü uyguadım eşime ve çok etkisi oldu 1 ay önce test yaptırdık değerler bayya yükselmişti 26 sında yine test yaptıracaz canımm

hoşgeldin güzel anne çok şükür iyiyim sen nasılsın tatlım teyzesinin balı da iyimi miden düzeldimi

hoşbulduk canım,Allaha şükür iyiyiym
benim midem biraz düzeldi teyzesi bilmiyomki iyidir inşallah bi oynasaydı
size haber verirdim :)

anladım canım o tansiyon düşüklüğü arasıra banada oluyo gözüm kararıyoo bianda.. ama ya sölemesi ayıptır. hafif sarımsı akıntım var yaa sendede varmı canım:kedi:

evet yaaaa senin gibiyken başladı o akıntı bende halada devam ediyo
bende içerde kanamda olduğu için her geldiğinde gidip bakıyom kan mı diye yok akıntı :bbo:

n egusel keske bende kalsam 5 aydır vajınısmus hastasıydım sonra esımde sperm azlıgı cıktı bana dua edermısın bnde senın gıbı hamıle kalım en yakın zamnda(((((((((((
inş sende olursun zaten burda olmayan okadar çok arkadaşımız varki hepsi için dua ediyoruzz ben hamile kalmadan önce hep birlikte ediyoduk şimdi bile birbirimizin destekcisiyiz. he biz hamile kaldızz bizene onlardan demiyoruzz..allah büyüktürr dualarımızz olmayan arkadaşlarımız için rabbim olmayan herkese versinn.

hoşbulduk canım,Allaha şükür iyiyiym
benim midem biraz düzeldi teyzesi bilmiyomki iyidir inşallah bi oynasaydı
size haber verirdim :)

inşallah o günlerde yakın güzelim rabbim hayırlısıyla hepsini nasip etsin tatlım evincimede inşallah sonrada bizlere

iyiyim tatlım sen ne yapıyosun hamilelik nasıl geçiyoo

napim canım yaa aynı işte bi yere gittiğim yok
annem aradı az önce gelseydin dedi evde vitaminsiz kalırsın dedi
ama sabah eşimle kalkman gerekiyoki beni bıraksın
uykuda çok tatlı kalkamadım boshayallersmile

inşallah o günlerde yakın güzelim rabbim hayırlısıyla hepsini nasip etsin tatlım evincimede inşallah sonrada bizlere

inşallah canım dua edin şu kanamadan bi kurtulsaydım
dualarım sizinle tüm olmayanalara inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…