Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım 5 bardak suya 6 7 tane keçi boynuzunu parçalayıp atıyosun 3 dk kaynatıyyosun 1 hafta boyunca sabah aç karnına akşam yatmadan önce 1 bardak içiliyo 1 hafta sonra hergün yatmadan öne içiliyo bu kadar tatlımm

Cok tesekkür ederim canim.opuyorumnanaktan
Kocise hazirlayayim ben bunu keci boynuzunu aldim evde öylece duruyo.
Insallah beni kirmaz ve icer, cünkü alirken benim buna ihtiyacim yok dedi ama bakalim icirebilecekmiyim.
Aslinda ona yapiyom ama kendim biraktim herseyi kaydirigubbakcemile3

:bbo::bbo:
canım hiç başka hesaplamalarla uğraşma ve gün aşırı(1 gün arayla)ilişkide bulun bence.

bu daha kolay.dün akşam alışveriş merkezinde eski bi ebe arkadaşımı gördüm konuşurken yüzümü inceledi gözleriyle hissettim anlayınca gebemisin dedi yok dedim yüzüne hamilelik maskesi gelmiş dikkat et bilinçsiz ilaç alma dedi...değilim adetim dedim dikkat et dedi.gitti.....:KK43:(:-)bbo::çok üzgünüm:

:bbo::bbo:

bu daha kolay.dün akşam alışveriş merkezinde eski bi ebe arkadaşımı gördüm konuşurken yüzümü inceledi gözleriyle hissettim anlayınca gebemisin dedi yok dedim yüzüne hamilelik maskesi gelmiş dikkat et bilinçsiz ilaç alma dedi...değilim adetim dedim dikkat et dedi.gitti.....:KK43:(:-)bbo::çok üzgünüm:

allah allah durup dururken dediğine göre dikkat et sen yine de :)

farlutal kullanıpta peşine hamile kalan varmıki.ben bu ay pek beklemiyorum ama ebe arkadaş böyle deyince acaba dedim......

arkadaslar ben bugün hem kendim hemde esim icin fertilaid siparisi vericem kullanimi hakkinda bilgisi olan varsa yardimci olabilirmivereliniortak

kizlar ii aksamalr hemen yazip cikicam hilalllllllll hosgeldin kizzz ozlemistim seni ben daha adet olmadim ayin 30 olmama gerekiyordi 31 olmadi 1 olmadi 2 olmadi allahim neolur 9 ay boyunca olmama insallah ama bu sabah basim flan dondu hemde butun gun ara ara ama belimde agriyor sanki adet olucakmisim gibi neyse fazla heveslenmek istem,iyorum bulasikalrim duruyor makineye doldururcam kizlar herkeze ii aksamlar

ayse cim nasılsın tatlım iyice gece kuşu oldun tatlım balım yeğenim nasıl yirim ben onu :emir_bebek:

hamdolsun canım ya yeğenin iyide
ben rahat durmuyom tuzlu limon yedim başım dönmeye başladı
bide midemi yaktı :sinifsinif:

yaa tüh ne iyi gelirki acaba bi süt içsen ama ısıtmadan mide yanmasına bire bir bi dr söylemişti çok limon yeme çünkü kanı sulandırıyo tatlım

ewt ya zaten benim tansiyonu doktor ölçüyo hep düşük
ama napim cnm istedi yarım limonu yedim
midemde hissediyom limonu hala müthiş yaktı

iyi akşamlar kızlar yaaa bilgisayar gündüz bende değil o yüzden yazamıyorum size.inşallah hepiniz iyisinizdir opuyorumnanaktan

kizlar ii aksamalr hemen yazip cikicam hilalllllllll hosgeldin kizzz ozlemistim seni ben daha adet olmadim ayin 30 olmama gerekiyordi 31 olmadi 1 olmadi 2 olmadi allahim neolur 9 ay boyunca olmama insallah ama bu sabah basim flan dondu hemde butun gun ara ara ama belimde agriyor sanki adet olucakmisim gibi neyse fazla heveslenmek istem,iyorum bulasikalrim duruyor makineye doldururcam kizlar herkeze ii aksamlar

hadi canım inşallah...inşallah bizlere güzel haberler verirsin canım.çok çok öpüyorum.

:nazar: a.s.

günaydın kimse yok henüz istanbul yine bembeyaz dün kar yolda yakaladı bizi eve çok zor gittik kıslar hee birde şu an çok ağrım var felaket durumdayım valla çokta üşüyorum sanırım adetli olduğum için sıkı giyindim kaloriferler yanıyor ama içim üşüyor bu arada fertilaide başlayacağım bugün inşallah şifa olur

günayydıın kızlarrr hemen size ruyamı anlatmak istiyorum
hamileymişim eşim beni annemlere bırakmış işe gitmiş bu arada benim sancım geliyo ve
dayımlar hastaneye götürüyo hemen doğumhaneye alıyolar ve o masaya çıkaraıyolar doğumum başlıyo
ama resmen ruyamda acı çekiyorum kanıma bastırıyolar çıkarmaya çalışıyolar
ve çokkkk güzel bir kızımmm oluyooo ama eşim yok yanımda sonra kucağıma veriyolar gerçek olmasada o kadar güzel bir duyguki analatamam eşim geliyo seviyo öpüyo ama nasıl anlatamam
sonra hastaneden çıkarıyolar beni eve gelip yatıyorum diyorumki allahım bu sanıl bir göbek diyorum nasıl eriyecek ama olsun bebeğim kucamdaya gerisini boşver diyorumm
sonra karnı acıkıyomuş emzir diyolar kızım emiyo ama ilk önce süt gelmiyo sonra böyle pembemsi bi su geliyo ama baya geliyo sonra süt gelmeye başlıyoo emziriryorummm altını değiştiriyorum ama yerimden hiç kalkmıyorum kanamam varmış çünkü meleğim annesinin yanındaydı bu gece
rabbimm yardımm etsinn bizlerede bu duyguyu gerçekten yaşayalım çünkü rüyamın gerçek olmasını o kadar çok isterdimki biraz uzun ama kusura bakmayın kızlaaar paylaşmak istedimopuyorumnanaktan

kizlar ben halen adet olmadimmmmmmm ama dun aksam biraz kasikalrim agridi ve belim
gerci belim halen agriyor ama eyilip kalktigim zaman oyle cok asiri sekilde agrida yok ama test yapmakda istemiyorum aslinda hem istiyirum hem istemiyrorum cunki simdi bilmiyorum ve belki vardir diye karnimi sevip duruyorum ama test yapip olmadigini ogrenince cok ama cok uzuluyorum yaaa ne yapsamki neolur kuzunaz tatlikiz birsey soyleyin

günaydınn kızlarrr.. tatlıkızz benbuna benzer böle bi rüya gördüm bir hafta sonra hamiş olduğumu öğrendim inş seninde rüyan gerçek olur balım.

ewt ya zaten benim tansiyonu doktor ölçüyo hep düşük
ama napim cnm istedi yarım limonu yedim
midemde hissediyom limonu hala müthiş yaktı

bu arada annaannemin teorisi tutmadi galiba ye eksiyi bul ayseyi ye tatliyi bul sapliyi demisti yanlis hatirlamiyorsam sen tatli ve aci yiyordun demi ama simdi limonda istemis canin neyse yaaa sonucta karninda bir bebegin var ya allah saglikli evlat versin hayirli evlat versin rabbim. bu arada gercekten o grafikteki resimdeki kadar olmusmudurki gercekten bayaaaa seklini almis :nazar:

haaaaaaa bende adet olamdim 30 ocakda olmam gerekiyordu olmadi daha 4 gun gecti kizzzzzz acayip duygular icndeyim

X