Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Kızlar bugÜn kocamın doĞum gÜnÜÜ
off offf
toplantısı var geÇ gelcek evee
gÜzel bİ aŞk Şarkısı arıyorum fİkİr verİn napım bennn
sÜprÜs falaann
ama ayakımın yanık olduunu unutmayın hee :))

canımm Historia De Un amor(Bir aşk hikayesi)Ana Gabriel
süper bir aşk şarkısı ve gerçek bir öyküsü var canımm.

alpy ayşe kayra gitmiş herkes tatlıkıs da gitmiş ay ona yazamadım ya ama bende aterş ölçümünden pek anlamamki kıslar ya

alpy ayşe kayra gitmiş herkes tatlıkıs da gitmiş ay ona yazamadım ya ama bende aterş ölçümünden pek anlamamki kıslar ya

evet canım ben de pek anlamıyorum,hiç denemedim ama yumurtlama günlerinde ateşin artıyo ya ondan dolayı söyledim.

kızlar slm biraz önce dr dan geldim önerilen bi dr var burada bide ona göstereyim tahlillerimi dedim kist falan varmı diye muayene olurum dedim. dr hiç bişeyiniz yok herşey çok normal,sebebpsiz infertilite olduğunu söyledi hiç dr dr gezip para harçamayın stres yapmayın stres çok etkili ,çıkarın aklınızdan bunu acele etmeyin olur , 5-6 ay bekleyin olmazsa direk tüp bebek yaptırın dedi .offf ya biz zaten 2.5 yıldır bekliyoz kist yokmuş adetten sonra 10. gündeyim yumurtalar normal rahim iyi hazırlanmış dedi 12-16 günlerde ilişki önerdi

eeeeeeeeeeeee kıslar sustu herkes ya kilolu olupta diyet yapmak isteyen varmı aranızda biz tiryakla pazartesi başlayıp 1 hafta elma diyeti uygulamayı düşünüyoruz

kıslar ben bişidicem size dün adet olacakmış gibi kasıklarımda ağrılarım vardı bugün yok ya yine :KK43:( bugün belim ağrıyo ama nasıl bi bel ağrısı biliyormusunuz öyle fazla değil yani regl olduğumuzda olduğu gibi değil ki benim belim adetimde çok nadir ağrır oda sancılı olur bu sanccı şeklinde değil sanki böle iş yapmışım yorumlmuşum gibi bir ağrı ya :KK43:

hoşduldum kayram
ne yapıyosun gülüm iyimisin
stres yapmıyon dimi kızarım haa :eek:klava::eek:klava:
şükür canım ne olsun işte pek yapmıyorum geldiklerinde artıyo stresim ama işte yapıcakta bişey yok ben 1 saat daha burdayım sonra çıkarım
kısss ben öle kaynananın saçını başını yolarrrrrrrrrımmm valla

yok bacım burdayımda bi yandan msn bi yandan iş anca yetişiyorum kıss

eee napıcaksın tatlım keşke anlayışlı makul insanlar olsalardı başımın üstünde yerleri olurdu ama değiller benimde 9 yılda artık sabrım bitti
Canım benim
kız ben espri yapmıştım, üzülme sakııın
Allah razı olsun canım

ceylanım nasılsın tatlımm

bu arada hapşurup duruyorum ben - yavruceylan hoşgeldin canım sana özel mesaj gönderdim baktınmı

kıslar ben bişidicem size dün adet olacakmış gibi kasıklarımda ağrılarım vardı bugün yok ya yine :KK43:( bugün belim ağrıyo ama nasıl bi bel ağrısı biliyormusunuz öyle fazla değil yani regl olduğumuzda olduğu gibi değil ki benim belim adetimde çok nadir ağrır oda sancılı olur bu sanccı şeklinde değil sanki böle iş yapmışım yorumlmuşum gibi bir ağrı ya :KK43:

inşallah hakkında hayırlısı olsun meleğim bilemiyorumki yoksa yine ,ince giyinip üşüttünmü kendini

bu arada hapşurup duruyorum ben - yavruceylan hoşgeldin canım sana özel mesaj gönderdim baktınmı

yaaa hasta olma sakın hemen soğan antibiyotiğini yap hani şeker dökülüyoya üstüne ondan bide nane limon iç hasta olma olma olma

yaaa hasta olma sakın hemen soğan antibiyotiğini yap hani şeker dökülüyoya üstüne ondan bide nane limon iç hasta olma olma olma

zaten bi adet olsam adaçayı filan herşey var kendime bakarımda bu arada sen ne yaptın canım işlerini hallettinmi

X