Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kuzucum evet ben çakmaktakine gidiyodumm,eşim bile farketmişti çok pozitif oluyodumm o kadar yorulduğum halde içimde hep bir enerji oluyodu.Hoca havuza girmeden ısınma hareketleri yaptırıyodu ben yaparken ne biçim sesler geliyodu kemikler alışmış hareketsizliğe yaaa delikafadulden
sonra zıpkınn gibiii fişekk gibiii oluyodumm walla :sm_cool::sm_cool:

canım benim haklısın ama işte şu kışı çıkmamız lazım yakıttı faturalardı arabanın giderleriydi derken ancak yaza çekebiliriz krediyi inşallah rabbim yardımcı olsun hepimize tatlım
kayraaaaaaaaaaaaaa huuuuuuu
tiryakkkkkkkk
tatlıkızzzzzzzzzzzz

hoşgeldinizz kızlarrrrrrr
günaydın alpy cım hoşbuldum
inş canım emin ol ben ondan önce alırımmda işdee. çünkü ben normladede bebek elbisesi görsem dayananmm.. rabim inş herkese yaşatırş..

canım günaydın bende bebek kıyafetlerine dayanamıyorum offf bi olsa neler yaparım neler alırım

günaydın kızlarrr
geçmişi gözden geçirdim ama hepsini okuyamadımmm
ne var ne yokk

pko lularda zaten metabolizma altüst olduğu için seks hormonlarıda düşük ben internette araştırırken bir dr un yazısında okudum canım ama havuç muz bunlar bana yasaklı gıdalar arasında şeker var çünki

kuzucumm sen de aynı benim gibisinn hee acaba bu hassaslık pkonun ruhunda mı var ne!
ben de annemi ablamları ayrı ayrı düşünürüm onlarla ilgili şeyleri ben daha çok kafaya takarım etrafımdakilerin sıkıntıları oldu mu uyuyamam nasıl yapsam da halletsem diye bakarım.sanki çocuklarım gibi hepsii opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
ablan da inşş kalıcak hamişş daha yaşı de küçükmüş hem.eşine keçiboynuzu falan yapsa içmez mi acaba?

günaydınn balımm. nasılsınn.

pkolulara yasak mı bu gıdalar?
ben hiç dikkat etmiyorum muz da havuç da yiyorumm :uhm::uhm:
aslında doktor bana diyetisyene gitmemi söylemişti.pkoluların yediklerine de dikkat etmesi gerekiyo demişti.Ben de gittim sonra diyetisyen liste verdi,1 hafta uyguladım ama çalışırken çok zor olduğu için bıraktım.

kayracığım hoşgeldin canım benim ya ben dün san çok üzüldüm ama kızıyorum aynı zamanda bu kadar yumuşak olma kayınvalidenlere karşı ben evime taşınalı 2 sene olacak daha 3 kere fila ancak gelmiştir kaynanam demekki sen çok rahat ettiriyorsun onları bence yüz verme birde şeye sinir oldum karın istemiyo sende ben göndermiyorum diyorsun demiş ya eşine sinir oldum o cadıya ay samimi olma kıs arana seviye koy biraz ama senide anlıyorum bir yerde çok iyi niyetlisin bu yüzdende baştan koyamamışsın o mesafeyi şimdide zor geliyor benim eskişehirdeki eltimde öle ama içten içe yiyordu kadın kendini sen yine iyisin tabi o birlikte oturmuş ve her gideni geleni ağırlamış ben kaynanamla 1,5 sene oturdum çekemedim giden gelen hiç bitmiyor hiç özelin olmuyor o kadın (eltim) öle çekmiş şimdi bişe dese afedersin kimse adam yerine koymuyor kocası en başta çok ezdirmiş kendini senin kocan bildiğim kadarıyla iyi biri ama sen daha iyisin bence sen eşine desen tüp bebek vs. yaptıralım bu ebebk işine ciddi bir şekilde girmemeiz lazım bak yaşımız bu evlilik sürecimiz bu kadar eğer söz konusu paraysa ailende yardım etsin desen ne olur sen bence eşinle bile çekiniyorsun bunları konuşmaya yani yada eşinde en az senin kadar iyi niyetli olduğu için düşünemiyor sende düşündürmüyorsun bunu ona kayracım en çok anneliği hakedenlerden biri de sensin artık en çokta zaman ve melekliğin açısından lütfen eşine bazı şeyleri ifade et bak nasıl annesine demiş ben eşimi göndermiyorum o yüzden sen değil eşin koyacak o mesafeyi sen kötü de olmazsın o zaman

tiryakcım günaydın
ama sen bu aralar yazdıklarımı hiç okumuyosun kızıyorumm ama klava:
dün de yazdım sana ama hiiiiççç baktığın yokk
ayağın yandığı içinn bu aralar seni idare etcez artıkk opuyorumnanaktan
nasıl oldu ayağın şimdi?

çok şükür tatlım iyiyim ne olsun bi yandan işlerimi halledip hemen evden gitmem lazım koşturuyorum işte
:):) e bencede kaçç heran gelebilirlerr hatta yarısını akşamada bırakabilirsin ne bu beee... yürü canım senn yürüü evi sonra halledersinn :):)

canım pko lularda şeker direnci var ya o bakımdan yasak bana bunları endokrin dr um yasakladı kadın doğumcular deil yani bana hipogliemi teşhisini koyan dr, en son aşılamamda dr a hipoglisemili olduğumuda belirttim dedik o allahın emri zaten pko lu olupta hipoglisemi olmayan yoktur ki dedi

ahh kuzucum dediğin gibi cadı ama ben ilk evlendiğimizde o seviyeyi koymuştum ama işte evde olunca bide evi bize onlar aldı onunda rahatlığı var onlarda eşim beni hiç ezdirmedi benim sonradan haberim olduğu annesine kızdığı bile oluyo ama işte keşke almasalardı ev filan ben istemedim tüp bebeğe gelince eşim yanaşmıyodu ama eylülde tüp bebek merkezine gitmeyi hemen kabul etti canım ama işte maddi olarak kışın geçmesi lazım malum şehir soğuk yakıtta ona göre geliyo işte canım benim güzel sözlerin için çok teşekkür ederim hepimiz hakediyoruz anne olmayı kolay anne olanlar bunun değerini bilmiyorlar ama biz çok iyi biliyoruz tatlım rabbim yar ve yardımcımız olsun

çok şükür tatlım iyiyim ne olsun bi yandan işlerimi halledip hemen evden gitmem lazım koşturuyorum işte

kayraa bence sen evi dağınık bırakk hatta yemek falan da yapma akşam kayınvalidenler gelirse onların yanında yaparsın yemek de hazırlarsın onlar da anlarlar belkii.biraz aç kalsınlar bu ne yaaaaklava:klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…