Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

karda falan mı düşmüş de kırmış kolunu yaa geçmiş olsun.

kapının önünde düşmüş sanırım kardan kaymış bu arada sana güzel bi haber vereyim kuşum ben yarın çalışıyorum kaydirigubbakcemile3

kıslar bişi sölimmi size ben bu topiği açtığımdan beri en fazla 2 yada 3 kere adet oldum yani ilk topiği açtığımda adetliydin sanırım o dahil 3 kere oldum ve bu adetlerişmin hepside cumartesiye denk geldi buda öle olabilir karnımda ağrılar hafif hafif var hadi bakalım inşallah ya

kıslar ben çıkayım arkadaşıuma yardım edeyim sonrada çıakrım zaten ondan sonra da ayrın buradayım zaten

sumeyratcımm canımm nasıl da özlemişimm seniii
olumunekankayizsmile

slm kizlar nasilsiniz size cok komik bir sey anlaticam
doktorum bana bir kutu vermisti bu kotuyu esin dordurucak demisti
bizde gecen ugrastik durduk olmadi herzaman olan sperm bu sefer kutunun icine olmadi.
neyse dedimki bu boyle olmaz hastaneye gidip hastanede sen wc gir ve o kutu dolana kadar cikma.
amaaaaaaaa esim hastanede wc girmek istememis bunuda bana soyleyememis kizarim diyeklava:
evde benden habersiz kutuyu doldurmus ve hemen benim cantama atmis:roflol: neyse spermin sabah saat 8.30 once hastanede olmasi gerekiyordu ve bizde saat 7 kalktik yagmur ruzgar acayip soguktu arabamizda yok mecbur tranvayla gittik. bende kutu cantamdami diye bakmak icin elimi cantama atimki baktim kutunun ici dolu acayip bi su gibi birsey var allah allah dedim bu ne

esime birsey soylemedim neyse yaa cantamda dura dura belkide buharlasti falan dedim ne biliyim ben esimin spermi oldugunu zaten bir anlam verememistim hastaneye gidene kadar dsundum durdum acaba nasil olduda icine su girdi diye. neyse hastaneye geldik dedimki bu kotunun icine nasil olduysa su girmis bize yeni bir kutu verirmisiniz tabiki dediler ama onlarda nasil olurki imkansiz dediler siz su koymadiysaniz su giremez. esimde arkadan bana birseyler soylemeye calisiyor ama ben aldiris etmiyorum

ben yeni kutuyu esime verirken bu ne yaaaaa dedi bende oooff yaaa nedemek bu ne gir wc gor isini cik dedim olmaaaazzzzzz dedi. neden ne oldu dedim yaa o elindeki su deyildi ben ona dun aksam bosalmistim dedi emeyim bosa gitti gordunmu bak dedi. ayyyyy kizlar beni aldimi bir gulme
neymis suymus su olurmu yaa benim spermimdi o diyor geri isteyelim neolur demezmi allahim gulmekten karnim yirtilicakti nerdeyse.
bende dedimki sende cok geri isteyip ne yapicaksin elimden sert bir tavirla aldi kutuyu girdi wc ye ve sonunda amacimiza ulasmistik
ama gercekten su gibiyidi yaa hemde sari su benim iliskiye girdigimizde kendimi temizlerken gordugum zaman beyaz yapisik bir seydi bende sordum cesmeden su doldurmadin demi dedim yok yaaa sacmaladin iyice dedi ve inanin esimin yuzu gozumun onune geldikce gulmekten alamaiyorum kendimi aklima hemen siz geldiniz bunu sizlere anlatmam gerekiyordu cok komikti yaaa

:roflol::roflol::roflol:lülülülülülülaelaelaelaelae:dance:delikafaduldendelikafadulden

alpy nasıl gidiyor aşılaman hayırlı olur inşallah canım giremedim kaç gündür iyisindir umarım varmı sıkıntı

hepiniz gitniztiniz yine
hanımlar öyle olsun bakalım sonra görüşürüz:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

bugun kimsenin cani sohbet muhabbet itsemiyor galiba bende cikiyorum kendizine ii bakin kocislerinizle bolbolfikfikler diliyorum sizlere ayrica benim yarin adet olmam gerekiyor yaziiikkkk kiyamamm kocisime tam 1 haftadir adama olmaz vermem diyip durmustum kutu doldurucakti yadelikafadulden
ii doldursun diye ama bugun elinden kacamam yani ben bu aksam sabaha kadar 3 kere fik fik yaparim bundan eminim cunki benim askim cok duskun coook kafayi bozucakti nerdeyse bir haftadir. neyse yaaa hadi sizelere ii askamalr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…