Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar ya dün akşam kafam çok karıştı. bide idrar testi yapayım dedim ama çıkmadı idrar testinde. ben şöle düşündüm 1 aylık olmadan çıkmazz diye acaa öylemidirr..
kan değerim 117 mlu du.

günaydın evinciğim inan dün gece yatarken aklımda sen vardın ya canım benim bak yanlış anlama ama en son adet tarihini 5 aralık olarak düşünürsek kan değerin çok düşük sen bu kan testini tekrarlamalısın bence yükseliyormu değerin bakmalısın kan değerler gebeliğin sağlıklı olup olmadığını bile gösterir her gün 2 ye katlamalı değerler diye biliyorum sonra üzülmeni istemem evinciğim sen bi kan testi daha yaptır

evet dün devamlı benimde kafamı kurcaladı durdu..

fertilaidi kuzunun aldıgı kargodan aldık
perşembe kredi kartından çektirdik
cuma kargodaydı ve
çarşamba elimize geçti
3 kutu bayan ve 3 kutu erkek için istedik
ve toplam fiyatı 268 tl ye mal oldu

benim karttan 275 tl çekilmiş tahminimce fertilaidin sitesinden 176,90 dolar alınmış yani dolar olaraka almış benim banka doalrı satmış gibi bişi oluyor oda 1,55 ten filan satmış heralde merkez bankasını baz alsaymışlar 260 tutarmış kan emici bankalar

abim gelsinde ben bi sağlık ocağına gidip test yaptıraym

evet canım ihmal etme sakın inşallah herşey yolundadır evinciğim

Son düzenleme:
günaydın kızlar bende sabah kalktığımda hem ateşimi ölçtüm hemde test yaptım. ateşim dün 36.9 bugünde 36.9 du testimde tabiki negatif.
karnımda ara ara ağrılar oluyor ama henüz leke bile yok.
birde kuzu şu rahim aşağı iniyor demiştin ya bi ara eşimle ilişki olduğunda eşim bomboş için diyor.
yani adetim olacak olsa dolu olması gerekmiyormuydu
çokmu gecikcem acaba..

inşş abla inş herşey yolundadırr yoksa bilmiyorum ben ne olurumm.

inşallah canım ama sakin ol tamammı

canım inşallah hamilesindir ama takılma bunlara bak benim halime 1 ocakta yumurtam çatladı 14 gün sonra yumurtası çatlayan bi kadın adet olur ay sonu geldi bende ne bebek var nede başka bişi nelere dikkat etmedimki rahim aşağıdamı yukarıdamı test günlerime yakın bi baktım o kadar aşağıdaki üzüldüm ama şimdi benimkide bomboş bunlar yalan yaaa hep kafa karıştırıcı şeyler varsa zaten belli olacak elbet rabbim yardımcımız olsun ateşin fena değil gibi ama bilemiyorum en başından beri ölçmen gerekiyor böle durumlarda 1 günle karar verilemiyor buna inşallah hamilesindir artık kimse için ne ümitlenmek nede ümitlendirmek istemiyorum hayal kırıklığı çok kötü senağlamasenağlama

günaydııınn kızlarrrrrr neşecimin hapları gelmişş inşşş onun içinde hayırlısı olurrr

bubuşçum senin için hayırlısı olsun ama oranı buranı konrol etme bence insan daha çok sitres yapıyo
ben kontrol ederek adeditmi 5 gün uzattım kendini hiç dinleme tatlım bırak herşey lacağına varır
sonra çok üzülüyoruz

günaydııınn kızlarrrrrr neşecimin hapları gelmişş inşşş onun içinde hayırlısı olurrr

evet bende gördüm inşallah daha ben kullanmaya başlamadım adet olmayı bekliyorum 2 gündrüde farlutalıda içmeyi unuttum bu sabah yeniden başladım bıktım artık varya bu hastalıktan tövbe yarabbim sen sabır ver allahım bizlere ya

evet ya bu dikkat ettiğimiz şeyler bizi hep ikilemde bırakıyor.
aman artık takmayalım bencede yaa dünde cok yakın arkadasım vardı.
üniversitede ev arkadaşımdı bu yaz evlendi yası benden 2 yaş falan büyüktü.
yazdan beri olmamıştı. dr 1 sene dolunca gelin dedi en son. enfeksiyon çıktı ilaç kullandı geçti.
gecen haftalarda eşinin apandisti patlamıştı ameliyat falan oldu derken geciktiğinin farkındaymıs ama kaç gün sayamamış. test yaptırdı. 5,5 haftalık hamileymiş. hem cok duygulandım hemde kendime kahrettim.

olsun tatlım olursun elbet yıpratma kendini hayırlısı olsun tatlım iinşşş dua edelim biran önce gelsin adetinde çalışmalara yeniden başlaaalkisalkisalkis

şu enfeksiyon işine bizdemi yoğunlaşsak acaba ya bende bazen diyorum dr lar sadece sorunlarımıza yöneliyor ama iltihabp varmı yokmu bakan yok çoğu kişi antibiyotiklerden sonra filan hamile kalıyor gerçi ben geçen aylarda rahim filmi çekilirken kullandım ama hep akıntım var

abla gittim sağlık ocağına ama yapmadılar dediler ki ay sonu çalışmalarımız var dedii .zaten göndersek bile 4 günde anca gelir dedii neyse ya ben en iyisi bekleyeyim 8 gün kaldı zatenn

aman ne bileyim cnm yazın ben smear falan vajınal kultur hepsini yaptırdım bişey cıkmadı.
geçen sene eşim spermiyogam verdiğinde enfeksiyon çıkmıştı onuda hallettik.
artık ben ne düşüneceğimi şaşırdım.allahım içimi rahatlatacak bişey olsa keşke
ya adet olsam ya bebiş olsa böyle beklemek çoook zooorrr...

neşecim inşallah bu ilaç seninde vesilen olur hadi hakkınızda hayırlısı eşin içinde tekrardan geçmiş olsun tatlım
canım benim belki erken gebelik olduğu için çıkmamıştır yakında devlet hastahanesi veya özel hastahane yokmu tatlım 8 gün bekleyeceğine tekrar yaptırsan
abla gittim sağlık ocağına ama yapmadılar dediler ki ay sonu çalışmalarımız var dedii .zaten göndersek bile 4 günde anca gelir dedii neyse ya ben en iyisi bekleyeyim 8 gün kaldı zatenn

ya bu sağlık ocaklarıda bir tuhaf anlamadım gitti neyse dediğim gibi aaaaaaaaa sana bunları yazarken bişey çarptı gözüme korktum bak bundan korktum sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…