Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ya kızlarrrr kuzucum nerde bu saate kadar neden gelmedi hafta içi yapmazdı böyle çok endişeleniyorum yaaaa nerdesin kuzucum yaa

canım kuzuya msj attım ben annesindeymiş işe gitmemiş bugün olumsuz bi şi yok dedi
eve geçince gircem topiğe merak etmeyin dedi

canım üzülme herşeyin hayırlısı eğer kahverengi devam ederse söyle dr a herşeyin hayırlsı bitanem evden mayısta filan mı taşınacaksınız canım inşallah bir an önce kurtulursun bitanem
kayracım senmisin canım???rumuzunu değiştirmişsin.
canımmayısa kadar beklicez ozaman eşimin kardeşi askerden geliyor.bakalım artık.
canım bozma moralinii
mevlam görelim neyler
neylerse güzel eyler
sıkıntı yapma ayaklarını sıcak tut gece yatarken bacaklarının arasına sıcak sus koy damarları genişlettiği için adet olmanı kolaylaştırır
Allahım büyük ve her şeyi dediğin gibi güzel eyler

kızlar misafir var da arada bakabbiliyorum geç yazarsam yada yazmazsam kusura bakmayın opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

yoksa kan testi yapmış olmasın kayraaa :uhm::uhm:
ben de merak ettim yaaaa

tam sana cevap yazacaktım alpy cım tiryak ın mesajını okudum tatlım sen nasılsın
canım kuzuya msj attım ben annesindeymiş işe gitmemiş bugün olumsuz bi şi yok dedi
eve geçince gircem topiğe merak etmeyin dedi

çok sağol tiryakçım baya endişelendim canım hafta içi hiç böyle yapmazdı işe niye gitmediki neyse iyi olsunda

kayracım senmisin canım???rumuzunu değiştirmişsin.
canımmayısa kadar beklicez ozaman eşimin kardeşi askerden geliyor.bakalım artık.

Allahım büyük ve her şeyi dediğin gibi güzel eyler

kızlar misafir var da arada bakabbiliyorum geç yazarsam yada yazmazsam kusura bakmayın opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

evet canım benim ben kendi fikrimi söyleyeyim tatlım tabiki kendiniz bilirsiniz ama ben olsam beklemem kardeşinin askerden gelmesini filan seni gaza getirmek için söylemiyorum sadece huzurunuzun olması ve kafanızın rahatlaması için söylüyorum ama maddi manevi durumunuzda önemli rabbim en kısa zamanda sana kendi evini ve bebişini nasip etsin inşallahhh

kızlar sahiden yaa kuzu nerde acaba bende merak ettim.
durup durup bize sürpriz yapmasın.

yazmıstımki tiryakk msjını gördüm iyi bari kötü bişey olmasında.

kıslar kan testi filan yapmadım ama ben farlutalımı 2 gündür içmeye unutuyorum neden ilk gün 3 tane içtim ddün sabha sadece 1 tane içtim ondan sonra unuttum içmeyi dün ve bugün ne olacak ya

kuzucum hoşgeldin iyisin dimi bi sorunmu var tatlım çıkmak zorundayım birazdan hepiniz rabbime emanet olun canlarım

Ben geldim
ama maalesef tek geldim
sabah anneme gitmeden kan testi vermiştim
negatif çıktı :gitme: :gitme:
sanırım adetimde sökülüyo yavaş yavaş şimdi.

Alpy ya bişiy sorcam sen daha önce klomen kullanmıştın değil mi???
Çatlatma iğnesinden kaç gün sonra adet olunuyoo???

ben kullandım cnm onun için cvp veriyim sana
14 gün sonra yada 1-2 gün daha sarkarak geliyor kırmızılar.
iyi akşamlar hepinizi öpüyorum.

Ben geldim
ama maalesef tek geldim

yoooooo aglamak uzulmek yokkkkkkk olsun onumuzde daha uzuuuuunnnn aylar var bu ay olmadiysa birdahaki ay insallah hadi kaldir kafayi dik otur :eek:lmaz:

yavruceylan çok üzüldüm canım :çok üzgünüm: oysaki senden çok umudum vardı yaa

yavruceylan çok üzüldüm canım :çok üzgünüm: oysaki senden çok umudum vardı yaa

kuzunaz ordamısın nasılsın?

bir şey sorucam ben adet oldum ya incir kürünede başladım
10 adet incir kaynayan suya koyup yarımlitreden biraz fazla kayuyorum çekiyor çünkü

bu yaptığımla 3'e bölüp bir günlük mü olmuş oluyor cevaplarsanız sevinirim

Teşekkür ederim kızlar desteğiniz için
Benimkiler başladı gelmeye
Halbuki bu ay nedense bende ümitlenmiştim
Nasip değilmiş napalım.
Rbbim inşaalllah bir gün bize de " kün (ol) " emrini verir.

hayır canım gayet iyyim sadece işe gitmedim biraz kendimi iyi hissetmedimde

HAYIRDIR CANIM MORALİNDE BOZUK GİBİ İNŞALLAH İYİSİNDİR ÇOK ÖPTÜM SENİ
Ben geldim
ama maalesef tek geldim

BİTANEM ÜZÜLME ZATEN BU AŞILAMA VEYA TÜP BEBEK DEĞİLKİ TUTMA OLASILIĞI DA YÜKSEK DEĞİL ÜZÜLME RABBİM EN KISA ZAMANDA GÜLDÜRSÜN YÜZÜNÜ NASİP ETSİN İNŞALLAH BEBİŞLERİNİ CANIM KENDİNİ YIPRATMA LÜTFEN SEN GÜÇLÜ VE SABIRLI BİRİSİN ÇOK ÖPTÜM SENİ TATLIM
kuzunaz ordamısın nasılsın?

bir şey sorucam ben adet oldum ya incir kürünede başladım
10 adet incir kaynayan suya koyup yarımlitreden biraz fazla kayuyorum çekiyor çünkü

bu yaptığımla 3'e bölüp bir günlük mü olmuş oluyor cevaplarsanız sevinirim

Kür 2: Yumurta çatlatıcı ve kolay hamile kalma
Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karına içilir. Bu kürün uygulaması,

2x21U+7A

U; 21 gün uygulanır
A; 7 gün ara verilir

şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi kırkiki gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası var ise, soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz

ALINTIDIR CANIM SARAÇOĞLUNUN SİTESİNDEN KOPYALADIM

X