Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Ayşeee bişiy sordum kızlara ama sen ne dersin bi de senin fikrini öğreneyim
Bi akşam neşegil adak felan diye konuşuyorlardı
Bende o akşam yatakta içimden acaba bende hamiş kalırsam kurban mı kessem diye düşündüm adasam mı acaba dedim çok emin değilim ya da adayayım dedim ama hemen peşine durumumuz pek iyi olmadığı için dedim ki ya kesemezsek hamiş kalırsam ben en iyisi adamayayım vebalinden kalkamam diye geçirdim bunların hepsini içimden geçirdim
tam bi karara varıp varmadığımı hatırlamıyorum çünkü uyumuşum
acaba şimdi adak adamış oldum mu sence???

Bende katılıyorum aplye
Umutlandırmak için değil canım bu doğrusu diye düşünüyorum iyice emin olsaydın keşke

ya canım şaşırdım ne yapacağımı şimdi eşime desem kızacak yok işte neden şansını zorluyorsun diyecek offf yaaa sinir oldum ben iyice farlutalı içsem beklesem bişi olmaz sanırım ya oda progesteron

cnm kollarını yataktan aşağı sarkıt ellerini yere koy
bel kısmın yatakta olacak anladın mı?

bunu yaparken yüzüstü mü olcak yani yüzüm yatağa doğruyken mi kolları aşağa sarkıtcam yoksa sırt üstüyken mi sarkıtcam.
belki saçma gelicek ama naspiim tam anlayamadım :uhm::uhm:

bende düşünüyorum canım preesed demi alsak acaba

Neşeee kızın çok güzelmiş
Rabbim Şefaatçi kılsın sana
O şimdi annesini bekliyo cennetin kapısında
Ne büyük ümiiit ve ne güzel bir teselli
Rabbim naıl büyük bizlere dayanabilmek için böyle bir teselli kapısı veriyoo

bende düşünüyorum canım preesed demi alsak acaba

hee alalımm kuzu bu ay ne var ne yok yapalım yumurtalarımızı şaşırtalımm belki kafaları karışırr daa çaaaattt diye çatlarlarrr belli mi olur.delikafaduldendelikafadulden

Zarar vermediğinden eminsen kullan kuzucum
Yani böyle bişey dediyse dr kullan o zaman

bunu yaparken yüzüstü mü olcak yani yüzüm yatağa doğruyken mi kolları aşağa sarkıtcam yoksa sırt üstüyken mi sarkıtcam.

alpyciğim bence bu şekilde uzanman için yüz üstü yatıyor olman lazım canım ama bir arkadaş vardı topiğin ilk zamanlarında geliyordu insan anatomisi okudum diyordu eğer rahim ters değilse arkan dönük olmamalıymış belinin altında ince bir yastık olmalıymış fazla yğksekte olmamalıymış sperm rahmin etrafına gidermiş yoksa öle demişti valla o

cnm benim içinden geçirsen bile adak oluyor
şakasına bile söyleyince adak oluyo
ama sen adayp adamadığını bilmiyosun buna bişey diyemem fakat
niyetin yerine geldi diyelim ama maddi durmun adağı karşılayamayacak durumda ise
maddi durumun düzeldiği ana kadar bekle düzeldiğinde hiç beklemeden kes

Kıslar ben bi gidiyim yemek yapiyim kocişe
Görüşürüz sonra
Ayşecim cevabını bekliyorum canım

ay bende kendime kızdım oonu nie sölemedim diye
yüz üstü olacaskın cnm bi ebe demişki
yumurtalıklar karnın ön kısmında
siz sırt üstü yattığınızda yumurtaya ulaşması geç olur
ama yüz üstü eğildiğinizde ulaşır demiş

Ya bende öyle biliyorum canım ama işte karara bağlayamadan uyudum onuda biliyorum
ama çok net bi şekilde yok ben adamıyım durumumuz kaldırmazsa vebalinden korkarım dedim sonrası yok işte
Benimde kafam bu yüzden karışık

cnm benim bence kararsız kaldıysan adağını kararlaştır.ve adağını kesinleştir
hem Allahtan bişey istediğinizde adak dileyiniz Allah sizi sınamak için niyetinizi kabul eder
durumum elverdiğinde keseceğim diye niyet et

ben çıkıyım ezan okundu

yemekte yemedim

öptüm hepinizi güllerim :)

canımm benim bak şöyle düşün eğer hamile kalamazsan o kadar çok masraf edicen ki zaten ettiğin tedavi masrafıyla bissürü kurban kesicek kadar çok masraflı olucak.
ama eğer hamile kalırsan bir kurban kesersin tedavi masrafını kurbana sayarsın.

canım kayınvalidem köyde bir buzağıyı evin içindemi ne tutmuş hastamıymış neymiş bilmiyorum giden gelen bu ne diye sorunca diyormuşki herif gelsin onun önüne kurban keseceğim diyormuş ve sonra bir gün bir tane ermiş bir kadınmı bilmişmi ermişmi bişlmiyorum ne deniyor buna demişki sen böle böle demişsin o adak yerine geçiyor bu yüzden keseceksin demiş şakası bile kötüymüş

yaw ben 2 kere yapiim o zaman birinde altıma yastık koyarım diğerinde de ayşenin dediğini yaparım.bu da 23 *2 eder 46 delikafaduldendelikafadulden

hay Allahım yaaa :))

bu rejim denen şey ne kadar zor bir şey valla... açlıktan ölüyorum oofffffff mafoldumben

her şey minicik bir şey için diyorum ve tam gaz rejime devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…