Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evin senin listede adın yoktu sanırım kıs o kadar zamandır burdasın ama listeye adını yazdırmamışsın bereketimiz artardı

inş ablacım biliyosun sende hamile olsan bizde senin için böle çok sevinecektikk..:teytey::teytey:hem sende olucan allahın izniylee halay çekcez hep birlikteeee..

biliyorum canım sağol dr a gideceksin değilmi ihmal etme değerleirni göster

ben geldiğimde evin hamile haberini vermiş bi sumeyrat vardı burda tebrik bile etmemiş aşk olsun sumeyrat bak hamişimiz var arkadaşım sende sevindin değilmi

evin senin listede adın yoktu sanırım kıs o kadar zamandır burdasın ama listeye adını yazdırmamışsın bereketimiz artardı
abla ben dedim sana sen dedinki hele bi adet ol ondan sonra yazarız demiştinn..e bende adet olmayınca sölemedim.

ama istersen şimdideee yazz :):)) :):)
ben geldiğimde evin hamile haberini vermiş bi sumeyrat vardı burda tebrik bile etmemiş aşk olsun sumeyrat bak hamişimiz var arkadaşım sende sevindin değilmi
evet sümeyratt dedim bişey yazarr yok bişey yazmadı.

abla yaa aklımdan geçmiştii nezmandıırr belim koapacak gibi ağrıyoduu. hep içimden diyodum kasıklarıma arasıra ağrı giriyo.. gerçi hala var hatta dün akşam eltime dedimm abla belim kasıklarım falan acayip ağrıyo dedimm .:):)

evnicimmm gözün aydın kızzz
geçmişi okuyodummm anca gelebildimmm
ayyy çok sevindim yaaaa ohhh ohhhhzemuszemus zemuszemus zemuszemus
darısı başımızaaaa darısı başımızaaaahihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

abla ben dedim sana sen dedinki hele bi adet ol ondan sonra yazarız demiştinn..e bende adet olmayınca sölemedim.

ama istersen şimdideee yazz :):)) :):)

evet sümeyratt dedim bişey yazarr yok bişey yazmadı.

ölemi canım valla doğrudur bak alpy de geldi şimdi oda seni tebrik eder alpyciğim nasılsın aşılaman oldumu

abla yaa aklımdan geçmiştii nezmandıırr belim koapacak gibi ağrıyoduu. hep içimden diyodum kasıklarıma arasıra ağrı giriyo.. gerçi hala var hatta dün akşam eltime dedimm abla belim kasıklarım falan acayip ağrıyo dedimm .:):)

zaten en büyük belirtiside bunlar sanırım alalh bizede yaşatsın inşallah sanada maşallah allah nazardan saklasın :nazar::nazar:

alpy tatlıkıs bi hamişimiz var bugün güzel bi gün bir kaç güne kadar inşalalh böle bir haber daha alacağız aban göre oda yavruceylan olacak gibi geliyor hadi bakalım inşallah

evinnn hamilesinnnn haaaaaaaaaaaa ayyyy çoookkk sevindimmm balımmm yaaaaa
canımmm benimmmmm :teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance::dance::sm_cool::sm_cool::sm_cool::lepi::lepi:çooookkk sevinnndimm

alpy canım yazsana şok geçiriyor heralde sevinçten rabbim nelere kadir görüyorsunuz değilmi

hoşgeldin canım darısı başımıza inşallah dimi

hoşbuldum balım günaydın bu arada evet yaaa rabbim bizide böyle
güzel haberlerle sevindirir inşşş o kdar çok dua ediyorumki inan şuradaki arkadaşlardan tek tek hamiş haberi almak için

hoşbuldum balım günaydın bu arada evet yaaa rabbim bizide böyle
güzel haberlerle sevindirir inşşş o kdar çok dua ediyorumki inan şuradaki arkadaşlardan tek tek hamiş haberi almak için

biliyorum canım inanıyorum tabi rabbim dualarımızı kabul etsin

X