Bir çocuktan hoşlanıyorum ve arkadaşımın yardımına ihtiyacım var

Sosyal medyadan yazın, fikrimce. Bir ilişkinin temellerini üç kişi atmaya çalışmayın. Bir adım atılacaksa, araya birini sokmadan siz yapın bunu.

Yalnız tarot falan bakmasına bile izin vermiş. Çocuk, kız arkadaşınızla da ilgileniyor olabilir. 😶
Eğer arkadaşımın bundan haberi varsa, ve bunu bana söylemediyse, o arkadaşla arama ciddi bir mesafe koyarım

yani 1 ay öncesinden beri birbirinizi biliyorsunuz ama hala tanışmadınız. yani umutsuz olmanızı istemem ama bence bir erkek bir kızı beğenirse ki özellikle hayatımın aşkını bulur muyum diye fal baktıran biri sizi beğenseydi bence çoktan bir adım atardı. ya da bilemiyorum belki siz ona o enerjiyi vermemişsinizdir. yani ondan hoşlanan sizsiniz evet çok yürürsen itici durabilir ama mesaj atıp selam nasılsın tarzında biraz da arkadaşça yaklaşsan çok itici durmaz sonra nabza göre şerbet verirsin :KK70:. iş yerine de arkadaşını görmeye gidicen canım yani üstüne niye alınsın ki. o bahaneyle onu görmüş olursun belki denk gelirsiniz falan yani çok ihtimal var.
Cevabınız için teşekkür ederim

Sosyal medyadan yazın, fikrimce. Bir ilişkinin temellerini üç kişi atmaya çalışmayın. Bir adım atılacaksa, araya birini sokmadan siz yapın bunu.

Yalnız tarot falan bakmasına bile izin vermiş. Çocuk, kız arkadaşınızla da ilgileniyor olabilir. 😶
Arkadaşıma sormak isterim böyle bir durum var mı? Haberi var mı? Ama doğruyu söylermi onuda bilemiyorum şimdi. Aklım karıştı

Ya eşeğin aklına gerçekten karpuz kabuğu düşürdünüz.
Şöyle birşey olmuştu (bana çok önemsiz bir detay gibi geldi ama şimdi içime bir kurt düştü) :
- Bir kere, öğle yemeğindeyken, iş arkadaşlarım yeni gelenerden konuşuyorlardı. Bu oğlanda yeni gelenler arasındaydı. Biri, "sevgilisi yok, bekar" dedi.
Ben bunu arkadaşıma söyledim.
- Arkadaşım'da sonradan öğrenmişki 8 aylık bir sevgilisi varmış.

Bunu duyduktan sonra, oğlanla iletişime falan girmeye çalışmadım.

Fakat, arkadaşıma tarot baktırırken "hayatımın aşkını bulacakmıyım" diye sormuş. Bende arkadaşıma : "Zaten hayatında biri yok mu? Neden hayatının aşkını arıyor" diye sormuştum.
Arkadaşım şu cevabı verdi : "bir kızla birlikte, ama sanırsam araları açık, öyle aman aman bir ilişkileri yok. Ve kız galiba uzakta kalıyor" demişti.

Ben burada art niyet aramalımıyım? Yoksa tamamen kuruntu mu yapiyorum ?

Bir dakika ya, gerçekten psikoza bağladım.

Bir keresind, bu arkadaşımla mesajlaşıyordum, ve bir ara ona "falanın insta. hesabını bulamadım" dedim
O'da bana, "gerçekten bulamadın mı? İnstasını bulmak çok kolay" diyerek mesaj attı. Sonra arkadaşımı insta. hesabına baktım. O aradığım kişiyle arkadaşmış...
Peki sizce bunu bana neden söylemedi ? Aklına'mı gelmedi?

Gerçekten şüphelenmeye başladım.

Ve sadece erkek konusunda bu böyle. Diğer konularda, böyle durumlarla hiç karşılaşmadım

Merhaba arkadaşlar,

1 ay önce ayrıldığım iş yerindeki bir çocuk'tan hoşlanıyorum. Ayrı departmanlarda çalışıyorduk. Eski iş yerimde ki kız arkadaşımın onunla ortak arkadaşları var (iş yerinde).
Bu konudan arkadaşıma bahsettim, o'da onun hakkında bilgi edinmişti (sevgilisi var mı yok mu diye). Sevgilisi yokmuş ama arkadaşım, futbol'a ve annesi'ne aşırı düşkün olduğunu, ve bu yüzden bir ilişki yaşamanın iyi bir fikir olmadığını söyledi.
Ama karşı taraftan pozitif bir cevap alırsam ben yinede şansımı denemek isterim. Bunun için arkadaşımın iş birliğine ihtiyacım var. O çocukla başka hiç bir şekilde iletişime geçemem.

Fakat, arkadaşımı çok fazka sık boğaz etmekten korkuyorum ve kızın işine, gücüne engel olmak istemiyorum. O çocuk hakkında çok konuştum arkadaşımla birlikteyken (ve birazda canını sıkmış olabilirim)

Siz olsanız ne yapardınız ?
Anneci erkekten uzak dururdum.

X