Bir bakarmısınız...

Merhaba arkadaşlar ben 5 senedir eşimin ailesiyle birlikte yaşıyorum bu günlerde daha çok anlamaya başladım ki ev üstğne ev gerçekten olmuyo zorla yürütmeye çalışıyoruz bu zamana kadar çok zorluklar çektik kv kp kayınlarım istediği kadar iyi olsunlar bir zamandan sonra onun hareketi sizin gözünüze veya sizin hareketiniz onların gözlerine illaki batıyor.. Çok kavgalar ettik çok sorunlar yaşadık hatta şuan eşim ailesiyle konuşmuyor araları bozuk iyi geçinemiyoruz ve durumlarımız çok kötü bir evladımız var çok şükür ona bakabiliyoruz ama 2 hafta önce düşük yaptım ve şimdi tekrar bebeğimin yerini doldurmak istiyorum onun bile geleceğini nasıl iyi bir şekilde sağlicaz insan düşünmeden edemiyor kenarda birikmişimiz yok bi rahatsızkığım olsa hastaneye gitmek için eşim milletten borç para alıyor ve bu onun çok zoruna gidiyor bu durumdayken ayrı eve çıkmamız çok zor imkansız gibi görünüyor bana ama durumlarımızn düzelmesini çok istiyorum... 2 sene önce eltim geldi oda bizimle yaşadı ama 2 3 ay önce ayrı eve çıktılar onlara gıpta ile bakıyorum çok ta üzülüyorum benden sonra geldi ama evini aldı çıktı ben hala onlarlayım ilerde kayınlarım evlenicek belki onlar da çıkıp gidicek biz hala burda yaşıyor olacağız.. Eltim ve eşi bu konuda çok şanslılar çünkü ailesinin durumu çok iyi bizim öyle değil kimse yanımızda arkamızda durmuyor... Bende kendime ait bir yuvam olsun küçük olsun ama bizim olsun kimsenin gözüne batmiyim istiyorum bu isteğim için sizler de bana çok çok dua edin lütfen benim de hangi duaları etmem gerektiğini söylerseniz bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden hepinizden allah razı olsun ..
Cnm Allahım inşallah hayırlı bi kapı açsın bol bol vakia süresini fetih süresini oku bana tek yol senin çalışman gibi geldi söyle yapabilirsin işe gir en aşagı 1500 alırsın bunla her ay beyaz eşyalar dan başla evini düz bende sonra küçük bi ev bulun zaten üç kişisiniz inşallah herşey gönlünce olur

Cnm Allahım inşallah hayırlı bi kapı açsın bol bol vakia süresini fetih süresini oku bana tek yol senin çalışman gibi geldi söyle yapabilirsin işe gir en aşagı 1500 alırsın bunla her ay beyaz eşyalar dan başla evini düz bende sonra küçük bi ev bulun zaten üç kişisiniz inşallah herşey gönlünce olur
çalışmayı istiyorum canım ama eşim izin vermez :KK43:

X