Gebeliğe Hazırlık Bir aydan fazla karnımda inmeyen şişlik var .Hamile miyim?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

cadiiiiii

Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2021
47
25
34
Merhaba , ben 4 aylık evliyim. İlk günden beri korunmasız ilişkiye giriyoruz . Çocuk istiyoruz . Fakat olmadı . Yalnız karnımda 1 aydan fazladır şişlik var inmiyor . Normalde hic öyle olmazdı . Adetime yakın biraz şişlik olurdu adet sonrası inerdi . Şimdi adetten sonra da inmiyor . Acaba gebelikle ilgili bir durum olabilir . Test de yaptım negatif çıktı anlamıyorum .Sizler böyle bir durum yaşayıp hamile kaldınız mı ?

Kist olabilir. Sislik derken pantolon filanda skiyorsa tabi

Belirtiler yaşamadınız mı hiç?
Kusma, mide bulantısı, koku hassasiyeti, idrara çıkma vs? Belirtiler önemli neticede.

Bende ilk korunmayı bıraktıgımızda bi göbek olustu hatta her gören hamile misin dedi cok moralim bozuluyodu acıkcası ama hamile değildim inşallah hamile kalırsın kısa zamanda canım

Kist olabilir. Sislik derken pantolon filanda skiyorsa ta
Pantolon giyinince karnım öne doğru çıkıyor hamile kadın karnı gibi görünüyor . Yani ben belki psikolojik olarak öyle hissediyorum .Hatta akşam bir tunik giydim . Kendimi hamile gibi hissettim . Normalde bekarken de ilk ayımda da karnım hep dümdüzdü.

Gördün mü cidden kanlı canlı olarak o kişiyi ve nasıl anlamıyor ya

Gördün mü cidden kanlı canlı olarak o kişiyi ve nasıl anlamıyor ya
Gördü gözler derken çevre değil. Tv’da Tlc programında “Hamile olduğumu bilmiyordum” bölümlerinde çeşit çeşit var.
Hatta çok merak ettim şişliktende mi anlaşılmıyor diye. Çok garip hikayeler var.
Bu hayatta hiçbir şeye imkansız diyemiyorum artık.

Ha onu ben de biliyorum ben de sandım yakın çevrende var
Tabi canım türlü türlü şey oluyor kesin konuşamayiz hiçbir şey hakkında

Kurgu onlar canım. İçeride oynuyor ne biçim ondan da mı anlaşılmaz. Aklı yoktur anlamadıysa

Merhaba arkadaşlar bende 4 aylık evliyim adetim 4 gün geçikti hiç adet belirtisi de yok bel ağrısı sol kasık ağrısı var midemde hafif bulantı var dün hassas test yaptım negatif çıktı bugün 5. Gün hala olmadım sizce hassas testte çıkmama ihtimali var mı inşallah bebişim vardır heyecanla bekliyorum

İnşallah ben de bekliyorum . Bende de bel ağrısı oldu dünden beri şiddetli bir şekilde . Alt karnımda da hafif bir acı geliyor gidiyor gibi . Sık da idrara çıkıyorum . Allah isteyen herkese versin . Siz tekrar test yapınca haber verir misiniz ? Merak ettim

İnşallah seninde bebişin vardır.. Tekrar test yaptığımda yazarım ani kasık batmaları bende de oluyor geçiyor bel ağrısı da var heyecanlı bir bekleyiş oluyor

Test negatifse ve adet gorduyseniz hamile olma ihtimaliniz oldugun u dusunmuyorum. Karniniz en az 2 aylik hamileyken cikabilir hele ki onceden duz diyorsunuz. Bence doktora gorunun kist olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…