Gebeliğe Hazırlık Bir aydan fazla karnımda inmeyen şişlik var .Hamile miyim?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba , ben 4 aylık evliyim. İlk günden beri korunmasız ilişkiye giriyoruz . Çocuk istiyoruz . Fakat olmadı . Yalnız karnımda 1 aydan fazladır şişlik var inmiyor . Normalde hic öyle olmazdı . Adetime yakın biraz şişlik olurdu adet sonrası inerdi . Şimdi adetten sonra da inmiyor . Acaba gebelikle ilgili bir durum olabilir . Test de yaptım negatif çıktı anlamıyorum .Sizler böyle bir durum yaşayıp hamile kaldınız mı ?
Kan ve idrar testi verdiniz mi?doktora gitmediyseniz doktora gidin bence🤔

İnşallah ben de bekliyorum . Bende de bel ağrısı oldu dünden beri şiddetli bir şekilde . Alt karnımda da hafif bir acı geliyor gidiyor gibi . Sık da idrara çıkıyorum . Allah isteyen herkese versin . Siz tekrar test yapınca haber verir misiniz ? Merak ettim ☺️
Canım ben bugün adet oldum 6 gün gecikmeden sonra 😑hemde çok ağrılı Bi şekilde dün gece kahverengi lekelenme oldu bugün sabahta parça parça kanlar geldi doktora gitmeye korktum ama içimde de Bi şüphe var acaba düşük mü yerleşme mi adet mi diye düşünüyorum.. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah sende durum nedir

Canım ben bugün adet oldum 6 gün gecikmeden sonra 😑hemde çok ağrılı Bi şekilde dün gece kahverengi lekelenme oldu bugün sabahta parça parça kanlar geldi doktora gitmeye korktum ama içimde de Bi şüphe var acaba düşük mü yerleşme mi adet mi diye düşünüyorum.. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah sende durum nedimen internette okumuştum .
Canım kahverengi leke olmadı gerekiyor sadece sanırm yerleşme olması için , insallah seninki öyledir . ☺️ Benim durum hala aynı adetime biraz var ondan dolayı test de yapmak istemiyorum suan

Gördü gözler derken çevre değil. Tv’da Tlc programında “Hamile olduğumu bilmiyordum” bölümlerinde çeşit çeşit var.
Hatta çok merak ettim şişliktende mi anlaşılmıyor diye. Çok garip hikayeler var.
Bu hayatta hiçbir şeye imkansız diyemiyorum artık.
kiz benim teyzem var sancisi tutana kadar hamile oldugunu bilmiyomus 6. cocuk bi de 😅

X