Lekeler, Çiller Biolog leke kremi kullananlar ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

muskulus

Guru
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2014
253
34
Merhaba Instagram da ve bazı ünlülerde gördüm ama tabi yine reklam olabilir kullanıp memnun olan var mı acaba ?

hiçbirişe yaramıyor. zaten foyası ortaya çıktı ünlülere paraları vermişler ellerine almışlar resim çekilmişler. tuzak tuzak sakın inanmayın kullanmayın

Ben Memnunum biolog leke kreminden 2 aydır kullanıyorum lekelerim de azalma oldu ve eczaneden almıştım ben

Düzeltme Bu yazdiktan yaklasik 1 hafta sonra lekelerim birden cikti. Siyah noktalar artti . Aman ben yandim siz yanmayin. Uzak durun bu urunden. hatta su anda ciltim alev 🔥 yaniyor. dolandirildigima mi yanayim. Cildim daha da kotu oldu ona mi yanayim offf off aptal kafam.

Son düzenleyen: Moderatör:
hiçbirişe yaramıyor. zaten foyası ortaya çıktı ünlülere paraları vermişler ellerine almışlar resim çekilmişler. tuzak tuzak sakın inanmayın kullanmayın

kullanmadan bilemezsin ben memnunum kullanıyorum ilk kullan sonra memnunum diye yorum yaparsın zaten merak etme :)

Merhaba Instagram da ve bazı ünlülerde gördüm ama tabi yine reklam olabilir kullanıp memnun olan var mı acaba ?
merhaba ben hic memnun degilim. evet piyasada bu tarz çok ürün var ama hepsi düzenli kullandığında daha da kotu sonuç veriyor. bitkisel degil zaten. firmanın ilgi alakası ve güvenirliği cok yapmacik veya yok diyebilirsin. Satana kadar. ben burun çevresindeki çillerim için almıştım ve simdi cillerimin yaninda siyah noktalarimda var. Bitkisel tedavi diyorlar ama DDT gibi kokuyor. Zehir gibi birsey.

Merhaba..2 aydır biolog leke kremi kullanıcısıyım.cok tereddüt ettim ,cok düşündüm yüz sonucta..neler olur bilmeden almak korkuttu.ama simdi neden daha önce almadım diyorum.parladım resmen.siyah nokta diye bişey kalmadı.pürüzsüz yumusacık bi cildim oldu.dudak kenarlarında koyuluk vardı.şimdi tek ton

Düzeltme Yaklasik 1 hafta sonra lekelerim birden cikti. Eskisinden daha kotu oldu. Aman ben yandim siz yanmayin. Uzak durun bu urunden. hatta su anda ciltim alev 🔥 yaniyor. dolandirildigima mi yanayim. Cildim daha da kotu oldu ona mi yanayim offf off aptal kafam.Biolog leke kreminden uzak durun. Siyah lekelerim o kadar artti ki arkadaslarim bana dalmacyali demeye basladi. :KK43:

Ben kullandım, lekelerden eser kalmadı hatta cildimi beyazlattı. Benim baba tarafı Hindistanlı. Ona rağmen bembeyazım şuan. Hatta o kadar ki İskandinav ülkelerinden vatandaşlık teklifi aldım ❤️

Düzeltme: Uzak durun sakın kullanmayın. 1 ay sonra eskisinden de koyu çıktı lekelerim hatta hepsi birleşti zenci oldum :/ İskandinav ülkelerine de ancak mülteci olarak gidebilirmişim çok üzgünüm 😔

Merhaba..2 aydır biolog leke kremi kullanıcısıyım.cok tereddüt ettim ,cok düşündüm yüz sonucta..neler olur bilmeden almak korkuttu.ama simdi neden daha önce almadım diyorum.parladım resmen.siyah nokta diye bişey kalmadı.pürüzsüz yumusacık bi cildim oldu.dudak kenarlarında koyuluk vardı.şimdi tek ton

Düzeltme Yaklasik 1 hafta sonra lekelerim birden cikti. Eskisinden daha kotu oldu. Aman ben yandim siz yanmayin. Uzak durun bu urunden. hatta su anda ciltim alev 🔥 yaniyor. dolandirildigima mi yanayim. Cildim daha da kotu oldu ona mi yanayim offf off aptal kafam.Biolog leke kreminden uzak durun. Siyah lekelerim o kadar artti ki arkadaslarim bana dalmacyali demeye basladi. :KK43:
Gerçekdenmi bende yeni kullanıyorum

X