Bioderma sensibio h2o kullanan var mı?

Bende yeni aldım 500ml olanını 1 alana 1 bedava kampanyasından.
Daha önce 2 şişe Garnier makyaj temizleme suyu bitirdim ondan çok memnun kaldığıma göre Biodermayı daha çok severim diye düşünerek aldım bakalım yarın makyajımı temizlerken deneyeceğim^^

Kizlar bioderma yok yasadigim ülkede. Türkiye´de her ezanede varmi? Ve fiyati nedir. Tatile geldigimde almayi düsünüyorumda yoksa garnier mi önerirsiniz. Gicik gibi o da yok. Nivea kullandim bugüne kadar

arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı acaba? nasıl çıkarıyor makyajı iyi temizliyor mu ona göre almak istiyorum. doğal ve cildi besleyen bir ürün olduğunu duydum diğer temizleyiciler kadar kimyasal madde içermiyor. içeriğinde salatalık ekstresi de varmış. eczacı çok önerdi ama bilemedim.:44:
Hayatımda gördüğüm en mükemmel yüz ve makyaj temizleme suyu ben waterproof kullanmama rağmen hiç zorlanmadan çıkarıyorum ve hassas ciltler için cilde hiçbir zarar vermiyor aksine kiri temizliyor kullanmanı tavsiye ederim

Mükemmel bir ürün , benim cildim hassastır bir de , en ufak sorun yaşamıyorum.Zaten iyi olduğu için taklitleri çıktı bütün markalarda. Kozmetikçim illa al dene dediği için Loreal'nkini de denedim, o da iyi aslında , bunu bulamıyorsanız alternatif olabilir.Kardeşim garnier'inkini almış o pek iyi değil tavsiye etmem

Bendr alicaktim ama son anda vazgectim.makyaj blogu yazan bi bayan makyaji tam cikarmadigini ve kokusunun aşırı kimyasal koktugunu soylemis oyuzden vazgectim

İki yıldır kullanıyorum, çok da memnunum fakat son yıllarda cilt gözeneklerim büyüdü ve bu, cildimi daha yaşlı gösteriyor. Sizce bu ürünün bir etkisi var mıdır bunda?

X