Bioderma sensibio h2o kullanan var mı?

cynosure

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2011
30
0
arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı acaba? nasıl çıkarıyor makyajı iyi temizliyor mu ona göre almak istiyorum. doğal ve cildi besleyen bir ürün olduğunu duydum diğer temizleyiciler kadar kimyasal madde içermiyor. içeriğinde salatalık ekstresi de varmış. eczacı çok önerdi ama bilemedim.:44:

2 yıldır kullanıyorum ve cok memnunum. ama dediğin gibi doğal oldugunu zannetmıyorum. kımyasal dıye bılıyorum ama belkı ben yanılıyorumdur..

evet doğal bi ürün değil tabi ama zararı daha az. bende 1-2yıldır kullanıyorum çok memnunum ama tonik gibi kullanıyorum makyaj temizleyici olarak zayıf gibi sanki

yaklaşık bir yıldır makyajımı çıkarmak ve yüzümü temizlemek için bioderma sensibio h2o kullanıyorum. İlk defa ömür boyu kullanabileceğim bir ürün bulduğumu düşünüyorum. Kesinlikle derinlemesine temizliyor. Normalde sivilceli bir yüze sahip değilim. Arada bir bir tane çıkar ama bu ürünü düzenli kullandıkça farkettim ki sivilce bile çıkmıyor artık. Üstelik en hassas bölgelerden biri olan göz çevresi içinde yüksek toleransa sahip. Durulanma gerekmiyor. Ben yine de bazen temizledikten sonra yıkıyorum. Cilt makyajı temizlemek için mükemmel bir ürün. Şimdi en iyi göz makyaj temizleyiciyi bulmak için arayıştayım.

Ben de aldım eczacı çok tavsiye etmişti ancak waterproof makyaj için hiç de ideal değil, kesinlikle çıkarmıyor.

Ben de kullanıyorum çok memnunum ki zaten memnuniyet oranı yüksek bir ürün bence.Mesela yüzümü yıkamaya üşendiğim zaman çok güzel kurtarıcı oluyo benim için

ayşenur yazıcı bunu kullanıo kendisi sitesnden qördüm fiyatı çok uyqun 16.53 ytl almayı düşünüomm

ben de bunu kullanıorum ve çok memnunum yoğun göz makyajı yaparım onu bile tamamen alıyo üzerine avene cleanence gel ile yıkıorum bebek gibi oluyo

bende yağlı ciltler için olanını kullanıyorum ve çok memnunum, ayrıca bir çok göz makyaj temizleyici ile çıkmayan rimelim bile kolayca çıkıyor.

dünyanın en büyük en ünlü makyaj sanatçısı lisa eldridge bu ürünü öyle övüyor öyle övüyor ki.. bir de övdüğü ürünler genelde çok çok pahalı olur, bunda bide kampanya var 500mlsi 25 liraya geliyor.
her eve lazım bişey yani :)

ben bir süre kullandım kendisini oldukça da memnundum :)
zaten yanılmıyorsam bir çok yerde şu sıralar kampanyada var alıp stoklamak lazım

İçeriğinde çok fazla kimyasal olmayan, su gibi, harika bir makyaj temizleyici. 500 ml'lik olandan kampanyadan 2 tane alıp stoklamıştım. O kadar memnunum yani :)

yanarım yanarım bu ürünü bu kadar geç keşfettiğime yanarım süper temizliyor ve çok hafif güzel birşey

Şiddetle tavsiye edilir.Bende çok ama öok memnunum.Doktorumun önerisiyle almıştım.En yoğun makyajı bile çok rahat çıkarıyor.

su geçirmez maskara kullanıyorsanız biraz fazla uğraşmanız lazım.Ama normal göz makyajını rahatlıkla temizliyor.Üstelik bu ürünün yanında su bile sert kalıyor .O kadar yumuşak bir ürün ki su yakar bu malzeme yakmaz.Ayrıca gözleri çok rahatlatıyor.İyi bir temizleyici .

Ben bunu hem makyaj cıkarmak icin hemde tonik olarak kullanıyorum ve gerçekten çok memnnunum

ben de 1 ay önce aldım ve çok memnunum. önce bununla makyajımı çıkartıp sonra suyla yıkıyorum. yüze ferahlık sağlıyor. bioderma zaten dermokozmetik bir marka diye biliyorum ve sadece eczanelerde satılıyor. o yüzden sıradan kozmetik makyaj temizleyicilerindense bu ürünü kullanmak daha mantıklı geliyor bana. sonuç olarak öneriyorum.

Ben de bir süredir kullanıyorum kendisini. Çok amaçlı ve harika bir ürün. Makyajı çok güzel temizliyor. Aynı zamanda tonik olarak da kullanılşabiliyor. Sadece suya dayanıklı makyajda biraz zorlanabiliyor o kadar.

Fiyatı da özellikle 2si1 arada kapmanyalarıyla uyguna denk geliyor.

kötü yorum yapan hiç olmamış
bende eczaneden biodermanın güneş koruyucusunu alınca yanında 250 ml bunu verdi. herhalde kötü bir şeydir dedim çünkü güneş kremi zaten 35 tl. hadi buna 10 tl desek 25 tl ye güneş kremi zaten olmaz dermakozmik sonuçta.
çok ferahlatıcı yumuşak bir ürün yalnız göze kullanınca yıkıyorum ben sanki göz kapaklarım kirpiklerim uyanınca birbirine yapışmş gibi hissettm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…