Bölgesel İncelme Bioder 90 60 90 kullanan, hakkında bilgisi olan var mı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

aysecolluoglu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2009
1.094
15
Kızlar bioder in 90 60 90 inceltici jelini kullanan var mı? ben almayı düşünüyorum ama kullanıcı yorumlarını okumadan alamam. etkili oluyor mu? 3 ay düzenli kullanımda etkili olduğu yazıyordu. nasıl kullanılır spor diyet yapmakta lazım mı? bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

Anlaşılan kimse kullanmamaış daha
herkes birbirinden yorum bekliyor
ama insan o kdr çok ürün kullanıp bir sonuç alamayınca kesin sonuç vermediğine emin olamadan da alamıyor:44:
paralar hep çöpe ve hep hayal kırıklığı:KK47:

kimse kullanmadımı arkadaşlar yaa :44:

ürün özellikleri ;

Gözle görülür incelme/Şekilli Vücut Hatları

Kiraz Sapı Özü ile zenginleştirilmiş BİODER 90-60-90 ile daha ince bir beden hayal değil!

Bitkisel tıpta yaygın olarak kullanılan Kiraz Sapı Özü ödem ve su atıcı özelliği ile bilinmektedir.

BİODER 90-60-90, yağ parçalayıcı aktiflerle bel, basen, bacak gibi yağların yoğun olarak yerleştiği
bölgelerde yağ oranını azaltırken, Kiraz Sapı Özü ile parçalanan yağların ve ödemin vücuttan atılmasına
yardımcı olur.

Elastin liflerini güçlendirerek cildi sıkılaştırır, selülit görünümü ile savaşarak vücudu yeniden şekle sokar.

Düzenli kullanımla gözle görülür incelme sağlayan BİODER 90-60-90, inceltici, sıkılaştırıcı ve şekillendirici
etkisiile daha fit bir görünüm sunar.

Kullanım ŞekliKullanım alanı: Bel, Basen ve Bacak Kullanımı İçin

Yağların depolandığı ve selülit görüntüsünün oluştuğu kol, bel, kalça, basen ve bacak bölgelerine dairesel masaj hareketleriyle uygulanır.
Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanılır.
Düzenli olarak 3 ay boyunca kullanılması tavsiye edilir.
Kanıtlanmış SonuçlarEtkinlik ve güvenirlilik testleri Dermatest Dermatoloji Araştırma Kliniği tarafından yapılmıştır.

Katılımcıların;

%70'inde bacak çapında incelme
%90'ında selülit görünümünde azalma
%100'ünde cilt sıkılaşması
(Klinik sonuçlar 12 hafta boyunca düzenli kullanım sonucunda elde edilen rakamlardır.)

İncelme ve SıkılaşmaVücudun belli bölgelerinde yağ depolanması genetik yapıya bağlı olarak daha fazladır. Kişi normal kiloda olsa da bölgesel fazlalıklar nedeniyle kilo verme ihtiyacı hisseder.

Hızlı kilo alıp verme, hareketsiz yaşam tarzı ve fiziksel yaşlanma gibi nedenler ise sıkılık kaybına yol açar.

İncelmenin ve sıkılaşmanın sağlanması için yağların yerleştiği bölgelerde yağların depolanmasını önlemek, parçalanmasını hızlandırmak, yağ ve ödemi atmak, kan dolaşımını hızlandırmak ve elastin bağlarını sıkılaştırmak gerekmektedir.

çoktandır gelemiyordum arkadaşlar,çokta özlemişim. ben aldım kullanıyorum.göbekime sürüyorum,1hafta oldu başlayalı.sürdüğüm yerde yarım saat içinde sanki hareketlenme hissediyorum.psikolojikmidir bilmiyorum ama sanki incelme var gibi.etkilerini tekrar yazarım.
birde 90 60 90 100ml'i var 45-50 arası satılıyor. ben 200ml'ini 59tl.ye aldım,yani daha uygun fiyata 2 katını aldım.
ve farkettimki arkadaşlar çoğu yerde 200ml'ini satmıyorlar.ya bizde yok gelmiyor,piyasada yok,daha 200ml çıkmadı gibi laflar söylüyorlar.çünkü onlar için 100ml satmak daha karlı.
aklıma gelmişken yine süreyim:) tekrar yazarım,görüşmek üzere...

ben kulladım arkadaşlar. hiç etkisini görmedim. kesinlikle önermiyorum. kocaman bi tüp bitirdim. tık yoktu. reklama girmesin ama extra jel ile devam ettim. o baya etki gösterdi.

kesinlikle para tuzağı kullanmayın derim, hiç etkisini görmedim, benden söylemesi kızlar

ben 15 gündür kullanıyorum gözle görülür biçimde fark etti.zayıfladınmı diye soruyorlar.:) kilo gitmedi ama sıkılaştım.eğer etiniz sıkıysa pek işe yaramayacağını düşünüyorum.cıvıklar kullansın :p

Bio der jel kullanmaya başlayalı 6 gün oldu arkadaşlar. Günde 2 kez kullanmak zor sabahları kendimi gaza getirmem gerekiyor :) Çok kilo verdim. İnşallah işe yarar çünkü kilo fazlalığım olmadığı halde sıkılaşmaya dehşet ihtiyacım var :KK43: Ürünün üstünde yazan rakamlar çok iddialı. Gelişmeleri yazarım inşallah.

Ben bugün aldım kremi daha yeni kullanmaya başladım. Ama başka şeylerlede destekliyorum umarım işe yarar pek umudum yok ama:KK43:

X