Binadan biri kargoma çöktü resmen :(

Nurpnrr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
1.103
2.268
28
Kızlar ben hastaneyken kargom geldi 2 tane ikisinde de arandim evde yoksunuz galiba diye evet kapının önüne koyun dedim ama binanın kapısı açık değil dedi kargicu bende dedim ki o zaman 10 numaraya bırakın orda samimi olmasakta tanıdığım abla var sanıyorum öyle konuşuyoruz meğer onun kapı numarası 11 mis aklımda 10 diye kalmış. Neyse kargocu dediki telefonu kapatmayın kapı açılsın dedi bi tane kadın çıktı kimo dedi kargo dedi adam kapıyı açtı tamam dedi kargocu bırakıyorum 10 numaraya.biz hastaneden çıktık eşim 4 gündür fln zile basıyor kimsenin kapıyı açtığı yok .Bu ablaya sordum işte 11 numaraya orası diyor boş daire canm ya biz boş daireyi bilmiycezmi biliyoruz zaten ora boş değil.tam bir mualakta kaldı yani kargom nerde bilmiyorim üzerinde kapı numarası adım her şeyim yaziyor kimse getirmedi de ben şimdi bu kargomu nasil bulabilirim bide gelen şeyler sayfam var pr çalışması ile ilgili markalar gönderiyor instgramda tiktoka ürünleri çekip koymam gereken şeyler napcam bilmiyorim.

acaba 11 numara evde değiller mi ? mal sahibi kim yönetici falan birilerinin yaşayıp yaşamadığını o şekilde öğrenebilirisiniz

Yönetici yok mu ona sorun o bilir orasınin boş mu dolu diye imza atılmamış mi alinirken ad soyad yazardır illaki teslim alan diye belkide her zaman kullanilan bir daire olmayabiliyor ara sıra geliyorlardir tatile gitmiş olabilirler.

Kargonuzu getiren ile tekrardan konusun belki yan binalardan birine buraktı yan dairelerde 10 numarada oturan var mı sordunuz mu hiç yada apartmanda kamera kaydı varsa oradan ilerleyebilirsiniz
kargo takip te teslim alanın adı soyadı yazar tam ismi yazmaz ama baş harfleri yazar tam ismini kargo firmasından öğrenebilirsiniz kargo firması ile görüşün benim de başıma gelmişti kargo teslim alan isimden buldum

Yıllar önce bana da tanıtım ürünü gelmişti içinde 6 tane şampuan olacaktı kargo geldiğinde paket muntazaman yırtılmış tekrar geri kapatılmış şekilde 2 şampuan geldi. Başka bir seferde kargocu iç çamaşırı aldığımı etiketten anlamış olacak ki yine muntazam şekilde yırtılıp açılıp geri konulmuştu ve bana bu şekilde teslim ettiler. Özel kargolar bunu çok yapıyor PTT gibi yerlerde çalışanlar memur olduğu için memuriyetini yakmak istemediklerinden böyle ucuz hareketlere girişmiyorlar.

X