Bim'deki ürünler hakkında..

$Toprak412.jpg $Toprak409.jpg $Toprak410.jpg $Toprak411.jpg

Blenior ağda bantlarından çok memnun kaldım.Dün denemek amaçlı üstün körü yapmıştım.Gece boyunca pürüzsüz bacaklarımı birbirine sürtüp durdum .:108:

bıyıklar için olanı var mı? memnun musunuz kızlar?

Bantların içinde 20 vucut , 8 yüz ( dudak üstü için ) 8 de koltuk altı için var.
Ben dün aldım bıyıklarımı tek tüy bırakmadı.Ama benim gibi tek bir tüy için inat edip vurup vurup çekme :KK50:

bu sabah piknik masasına bakmaya gittik,daha önce alan oldumu bimden yada herhangi bi yerden,kullanışlımı ? plastiği çok hafif geldi bize 4 kişi otursa çökücek gibiydi :KK17:

Bantların içinde 20 vucut , 8 yüz ( dudak üstü için ) 8 de koltuk altı için var.
Ben dün aldım bıyıklarımı tek tüy bırakmadı.Ama benim gibi tek bir tüy için inat edip vurup vurup çekme :KK50:

fiyat olarak nasıl birde herzaman varmı yazarsan sevinirim:79:

bu sabah piknik masasına bakmaya gittik,daha önce alan oldumu bimden yada herhangi bi yerden,kullanışlımı ? plastiği çok hafif geldi bize 4 kişi otursa çökücek gibiydi :KK17:

evet evet bence de çok hafif!! zaten bir tane kalmıştı onu açtırıp baktık ama çok kötüydü hatta oturmaya çalışırken çöktü :KK52::KK52::KK52:

ama beennn o tabaklı piknik setinden, piknik örtüsünden, masa örtülerinden, piknik çantasından, vakumlu poşetlerden, değirmenli baharatlardan aldım :):):):):):)

çok güsel hepsi:)

evet evet bence de çok hafif!! zaten bir tane kalmıştı onu açtırıp baktık ama çok kötüydü hatta oturmaya çalışırken çöktü :KK52::KK52::KK52:

ama beennn o tabaklı piknik setinden, piknik örtüsünden, masa örtülerinden, piknik çantasından, vakumlu poşetlerden, değirmenli baharatlardan aldım :):):):):):)

çok güsel hepsi:)

piknik çantasını inceleyip geri bırakdım alsamıydımmm :KK17:
bide vakumlu hurçları kullandıkdan sonra yazarmısın yorum ? bende almak istiyorum daha önce kullanmadım hiç vakumlu hurç başka yerlerde çok pahalı bi dene bakalım güzelse bende alıcammm:KK16:

fiyat olarak nasıl birde herzaman varmı yazarsan sevinirim:79:

5.45 lira çok iyi alıyor garanti ederim . bence veetten çok daha iyi ve fiyat olarak çok çok uygun ...
bizim burada bize uzak olsa da 2 bim var birinde yoktu kalmamış sanırım.
her zaman reyonlarda bulunan bir ürün ... kalmayabiliyor bazen

Son düzenleme:
5.45 lira çok iyi alıyor garanti ederim . bence veetten çok daha iyi ve fiyat olarak çok çok uygun ...
bizim burada bize uzak olsa da 2 bim var birinde yoktu kalmamış sanırım.
her zaman reyonlarda bulunan bir ürün ... kalmayabiliyor bazen

teşekürler bugun bakayım:KK71:

vakumlu hurç ben kullanıyorum çokda memnunum evim çok küçük nevresimleri.yastıkları kışlık elbiseleri vakumladım dolapda duruyor :KK9:

bantların içinde 20 vucut , 8 yüz ( dudak üstü için ) 8 de koltuk altı için var.
Ben dün aldım bıyıklarımı tek tüy bırakmadı.ama benim gibi tek bir tüy için inat edip vurup vurup çekme :KK50:

markası neydi..............:44:
Tam olarak görmedim yazdınmı daha önce bimiyorum ama................:KK17:

Arkadaşım 2 sene önce almıştı piknikte açıp oturmuşlar tam çay koyarken oturdukları yerden kırılarak çay bacağını yakmıştı. ama onlar başka yerden almışlardır.

X