Bim'deki ürünler hakkında..

bende merak ediyorum.güzel oluyo diyorlar.
ilk fırsatta denemeyi düşünüyorum bende.
denersen nasıl olduğunu yaz cnm.takipteyim
:13:

su böreğine bayılıyorum ama çok zor yapımı annem yapmıyor anneannem ve babannem yapıyor. bu yufkayı anneme söyleyeceğim o da yapsın

kızlar bu hafta gelecek olan peluş kilim halı olarakmı yoksa yolluk olarak mı kullanılır :26:

90 a 150 ölçüsü yolluk gibi de kullanılabilir,ama kısa bir koridora olabilir,ya da mutfağa falan da olabilir kaliteliyse,kalırsa ben de almayı düşünüyorum mutfak için

kızlar su boregı yufkasını tavsıye edıyorum ben artık normal yufka almıyorum su boregı yufaksı alıp onu yapıorum bıraz zahmetlı ama sok guzel hem hafıf hem lezzetlı oluyor ıkı kere aldım yaptım kaynanm bıle ev yapımı sandı

sabah fındık ve oyuncak puset aldım kızma..millet babetlere saldırmıştı..39 lar kaldı hep..onlar kalana kadar birbirini yediler..banada 39 oluyor genelde..heleki bu sıralar(hamileliğin son aylarındayımda) hepsi bana kaldıama almadım ihtiyacım yoktu
yatak örtülerine kimse bakmıyordu bile..

bende bişey söylemek istedim:)
bimdeki baklavalık yufkayla enfesss börek oluyo deneyebilirsiniz hani şu pastanelerde satılan kol börekleri var ya aynen öyle oluyo

bende bişey söylemek istedim:)
bimdeki baklavalık yufkayla enfesss börek oluyo deneyebilirsiniz hani şu pastanelerde satılan kol börekleri var ya aynen öyle oluyo

yazdığınız iyi old kızlar..

ikisini de merak ediyorum en kısa zamanda denemeliyim

slm.bende 3aydır falan ismini bilmiyorum ama bebekler için set satılıyor bebek yağı kremi falan birkaç şey böyle çok kişi tavsiye etti onun için bende almak istıyorum 20gun sonra doğumum var inşallah ama 3aydır gelmiyo yaa bime acaba bizim mahalledekinemi gelmiyordur nasıl oluyorki her mahalleye aynı mal mı gidiyorki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…