Bilmediğim numaralar arıyor.

Bir balık çiftliği vardı ve adamı bolca arar, balık ayırtırdım. Karısı numaramı almış ve 3-5 arkadaşına vermiş arayın bu kim? Diye. Aynı gün içerisinde telefonlar gelmeye başladı. Kimsiniz? Diyorum. Siz kimsiniz? Nerdensiniz vs. Diyorlar. Sinirlenip kapatıyordum.

En son bir numara daha aradı bu defa direk ben saldırdım savcılığa vereceğim yeter artık falan diye. Bu kez arayan karısıymış. "A a tamam çok özür dilerim" dedi.

Sonra kadın, kocasını aramış korku ile. Ben böyle bir şey yaptım. En son annemden aradım vs. Adam beni aradı durumu izah etti. Telefonumu kurcalar ama bu kadar ileri gideceğini düşünmedim özür dilerim dedi.

Buna benzer bir manyak olabilir.
Hahhaahaahaaa allah bilir burada konu da açmıltır aldatılıyorum diye🤣🤣

Hahhaahaahaaa allah bilir burada konu da açmıltır aldatılıyorum diye🤣🤣
🤣🤣🤣 olabilir. O dönem deniz kenarındaydık ve denizde yetiştiriyor diye taze taze bolca tüketiyorduk 😅 Bir de eşe dosta şoklu gönderiyordum (yakın mesafe) trafik bayağı yoğundu ama gündüz saatleri. Haftada 2 gün kesin bazen 3 gün aradığım oluyordu 😅

🤣🤣🤣 olabilir. O dönem deniz kenarındaydık ve denizde yetiştiriyor diye taze taze bolca tüketiyorduk 😅 Bir de eşe dosta şoklu gönderiyordum (yakın mesafe) trafik bayağı yoğundu ama gündüz saatleri. Haftada 2 gün kesin bazen 3 gün aradığım oluyordu 😅
Kadın kocamın peşini bırakmıyor demiştir birde🤣🫠

Herkese merhaba, sabahtan beri bilmediğim numaralar beni arıyor ve beni aramışsınız diyor halbuki ben kimseyi aramadım. Delircem artık 10 15 defa aradılar. Başına böyle bi durum gelen var mı? Numaram kopyalanmış olabilir mi?
Bir keresinde bana da oldu.sabahtan akşama kadar telefon geldi saati kaç para diye.numarinizi şu verdi filan diye.biri mi beni işletti ne oldu hala anlamış değilim.
Sadece şundan şüphe ettim telefonuma yeni bir apk program indirmiştim ondan şüphe edip sildim.sonra aramalar bitti

Bir keresinde bana da oldu.sabahtan akşama kadar telefon geldi saati kaç para diye.numarinizi şu verdi filan diye.biri mi beni işletti ne oldu hala anlamış değilim.
Sadece şundan şüphe ettim telefonuma yeni bir apk program indirmiştim ondan şüphe edip sildim.sonra aramalar bitti
Şu anda benimde bitti çok şükür herhangi bişeyindirmemiştim de ama neden ve nasıl oldu hala anlamış değilim

X