Bilkent Şehir Hastanesi

Estağfurullah bende 27 yaşındayım 3 yıllık evliyim ilk defa bu yıl tedaviye başladım geçen hafta pazartesi aşılama yaptım bekliyorum bundan sonra Bilkentten devam
Yaşınız küçükmüş umarım hemen bebeğinize kavuşursunuz. İlgileniyorlar mı peki hastanede memnun kaldınız mı? Rahim filmi de çektiler mi? Bir de ne dediler sorun için bir sebep söylediler mi?

Yaşınız küçükmüş umarım hemen bebeğinize kavuşursunuz. İlgileniyorlar mı peki hastanede memnun kaldınız mı? Rahim filmi de çektiler mi? Bir de ne dediler sorun için bir sebep söylediler mi?
Evet ilgileniyorlar ben memnunum şehir dışından gidip geliyorum normalde o liste 2-3 ay içinde tamamlanırken ben 6 ay sonrası tedaviye alındım tüpümde enfeksiyon çıktı o tedavi edildi sonrası eşimde sıkıntı vardı o giderildi derken 6 ayı buldu sabrettim çok mutluyum artık sürecim başladı

Evet ilgileniyorlar ben memnunum şehir dışından gidip geliyorum normalde o liste 2-3 ay içinde tamamlanırken ben 6 ay sonrası tedaviye alındım tüpümde enfeksiyon çıktı o tedavi edildi sonrası eşimde sıkıntı vardı o giderildi derken 6 ayı buldu sabrettim çok mutluyum artık sürecim başladı
Çok sevindim sizin adınıza.. Zaman bir şekilde geçiyor önemli olan sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almanız. Bende sizin yazdığınız gibi bir randevu alarak sürece başlayım. Rahim filmi dışında tüm tahlillerim var aslında elimde bakalım ne diyecekler.
Yardımınız için teşekkür ediyorum.
tek bir uygulama için ilaç fiyatları 40 bin dimi her seferinde tekrar alınıyor ücret

Çok sevindim sizin adınıza.. Zaman bir şekilde geçiyor önemli olan sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almanız. Bende sizin yazdığınız gibi bir randevu alarak sürece başlayım. Rahim filmi dışında tüm tahlillerim var aslında elimde bakalım ne diyecekler.
Yardımınız için teşekkür ediyorum.
tek bir uygulama için ilaç fiyatları 40 bin dimi her seferinde tekrar alınıyor ücret
Ben hastaneye gidip gelirken eşimi tüp bebek uzmanı muayene etmişti orda danışmıştım 40 bin lira ilaç ücreti olduğunu söylemişlerdi her seferinde mi alınıyor bilmiyorum

Bir şey daha soracaktım şehir hastanesi ne kadar zaman sonraya veriyor rahim filmi için randevuyu… Gitmeden merak ettim umarım aylar sonraya vermez😔

Adetliyken gidiyorsunuz adet bitimine hemen randevu veriyorlar
Ya çok sevindim. Ben şimdi adet olmadan bir gideceğim. Adetten bir hafta önceye randevu aldım önce belki muayene ederler diye… sonra da dediğiniz gibi devam ederim.
Genelde aylar sonraya randevu verdikleri için bu da öyle olursa diye endişe ettim hemen olmasına sevindim. Anestesizi raporu vs alınıyor değil mi bu işlem için.

Ya çok sevindim. Ben şimdi adet olmadan bir gideceğim. Adetten bir hafta önceye randevu aldım önce belki muayene ederler diye… sonra da dediğiniz gibi devam ederim.
Genelde aylar sonraya randevu verdikleri için bu da öyle olursa diye endişe ettim hemen olmasına sevindim. Anestesizi raporu vs alınıyor değil mi bu işlem için.
İşlemler çabuk ilerliyor orda smear sonucu bile 10-15 gün içinde çıkıyor aneztezisiz çekiliyor hsg

Sizin çabuk ilerler süreciniz.
Ay umarım çabuk ilerlesin o bari çabuk ilerlesin…
Bir yanım bekle diyor stres içine sokma kendini ama bekledikçe de kendi kendine olmayacak biliyorum…
Stresli bir dönemindeyim o yüzden olmuyor bence diye kendime bahane buldum uzun süre ama en azından rahim filmi çektirip hiç bir şey çıkmazsa o bahane ile biraz daha beklerim…
Peki rahim filmi dışında şunu da iste bakılsın dediğiniz bir şey var mı?

Selam arkadaşlar Bilkentte infertilite bölümünde tedavi gören yada başlayacak olanlar tanışalım 🌸
Ben ilk randevumu oraya almıştım ama tekrar gitmeyeceğimi o gün anlamıştım. Aradığınız doktoru bulamıyorsunuz karma karışık bir hastane bana göre yetersiz geldi. Saat 16.15 de randevum olmasına rağmen bana bakacak doktor odasını kapatıp gitmişti başka bir asistan bana bir kaç kağıt verip gönderdi bende takibimi orada yaptırmaktan vazgeçtim

X