Bilgisi olanlar lütfen yardımcı olabilir mi?

hayalperestprenses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2020
201
136
Kızlar merhaba. 20 Ekim son adet tarihim ve tahminime göre 2 ya da 4 Kasım da yumurtladım. Kızlar yumurtlama gününden itibaren kasıklarım belim sırtım çok ağrıyordu. İlk defa böyle birşey yaşadım. Özellikle sol kasığım. Ve aşşşırı gazım vardı. Şu anda adetime 4 ya da 5 gün var. Kasık ağrım o kadar yoğun olmasa da var fakat dün ofisteyken sanki adet olacakmışım gibi kasıklarıma ağrılar girdi ama olmadım da. Şu anda dünden beri midem bulanıyor özellikle yemek yedikten sonra oluyor bu şekilde. Sabah bi mide yanmasıyla uyandım. Ara ara da beyaz ya da açık sarı akıntı geliyor ama çok değil. Şu anda idrar testi yapsam çıkar mı? Ya da kan mı yapmalıyım yoksa beklemeli miyim? benim gibi olup gebe kaldığını öğrenen oldu mu?

Aynı belirtilerle defalarca test yaptım çıkmadı. Gerçekten hamilelik ve regl belirtileri aynı. Bence adet gününüzü bekleyin ama biliyorum ki sabırsız oluyoruz beklenmiyor.. bence test alın deneyin içinizde kalmasın. Ama umut ederek denemeyin çünkü ben defalarca sabırsızlığıma yenildim. İki tane test alın bazen hatalı çıkabiliyor. Şimdi değil ama yarın sabahki ilk idrarınızla deneyin. Çok düşük değerdedir zaten varsa bi gebelik. O yüzden gün içindeki idrarınızda çıkmayabilir. Sabahliyle çıkar varsa tabi ama söylüyorum yine de erken bi tarih

Evet inanır mısınız o kadar sabırsız oluyorum ki yarın sabah deneyeceğim bat 17 Kasım 4 gün kalmış oluyor ya da bilmiyorum kan mı versem

Merhaba canım 13 aylık Bi kızım var aynılarını hamileliği de yaşamıştım adetime 4 gün kala predictor erken gebelik testi yapmıştım silik 2.cizgi çıktı ertesi gün de kan verdim beta hcg 93 çıkmıştı ve kızımı kucağıma aldım çok şükür ve işin garibi şuan da aynı sryleri yaşıyorum :/ spiral var ama kazayla hamile miyim diye düşünüyorum ben de adetim 8 gün geçti. Test sipariş verdim.. Bence dediğim testte çıkar varsa

Canımmm öncelikle Allah bağışlasın kızını canım şimdi 4 gün kala yapmayı düşünüyorum bende örneğin yarın sabah. İlk defa yumurtlama günümden sonra böyle bir durum yaşadım kafamı o karıştırdı.. şu anda kaşık ağrım ilk zamanlar ki kadar yok mide bulantısı ve bel ağrım var senin de öyle miydi? Canım spiral ile hamile kalan bir tanıdığım var eğer istiyorsan umarım pozitif çıkar

Evet öyleydi bende de 3 aydan sonra kayboldu çoğu belirti.. Valla istiyordum ama daha kızım küçük bebeğim benim :/ sabahtan beri gozup dalıp gidiyor hüzünlü hüzünlü bakıyorum yavruma kardeşi olursa tabiki ikisini de severim de ne bileyim ilk çocuğu olan anlar beni dünyada onun üstüne hicbisey olamaz diye düşünüyordum.. Şimdi Bi parçamız daha olucak nasıl Bi his bilmiyorum Allah nasip ettiyse sevinerek kabul edicem

Canım benim hiç böyle düşünme Rabbim eğer var ise onu da sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.. bu dünya insanın bir kardeşi olmalı benim 2 abim var inanır mısın bir ablam ya da kız kardeşim bir sırdaşım olsun o kadar isterdim ki.. kardeş dayanaktır. Böyle düşünüp üzme güzel canını

Tabiki çok şükür Allah isteyen herkese hayırlı zamanda nasip etsin zaten kardeş düşünüyorduk da korunmama rağmen ve biraz erken olması düşündürüyor. Neyse Rabbım ne yazdıysa güzel yazmıştır yaşayarak üstesinden gelirim inşallah

Canım günaydın bu sabah yine bi mide bulantısıyla uyandım, test yaptım ama negatif çıktı. Erken olabilir mi 4 yumurtlama günümdü 9 gün geçmiş
Evet erken varsa bile 11 12 gün sonra yerleşiyor beta hcg yükseliyor. Ben yumurtadan 11 gün sonra yapmıştım adete 4 gün kala 2 gün sonra Bi daha yap istersen

Gebelikteki mide bulantısı istisna değilseniz ilk belirti olarak kendini göstermez.

Genelde 7 ve 8.hafta sonrası başlar. Midem bulanıyor hamile miyim endişesi sadece dizilere özgü..

Tamam canım deneyeceğim teşekkür ediyorum sende durumlar nasıl?
Valla belirtiler aynı sabah test yaptım negatif. O kadar pozitif bekliyordum ki şaşırdım yani öyle hissediyorum diğer hamileliği deki şeyler oluyor sırayla. Geç dollenme olmuştu geçen de. Bu sefer de öyle olabilir diye bi hafta bekleyip tekrar yapcam test

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…