bilgisi olan varmı?

N

n_hep gül

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi n_hep gül
kızlar merhaba bebeğimle 37.haftamıza girdik çok şükür şuana kadar bi sorun yok ama benim aklıma takılan bişi var en son kontrolümüz 1 hafta önceydi yani 36hafta 5 günlüktük ve kızımın kilosu 2kilo400gr.dı az değilmi sizce doktorumuz 100gr az dedi çok üzülüyorum internetten araştırdım çok zayıf gibi geliyor bana yardımcı olursanız çokkk sevinirim sabırsızlıkla cevaplarınızı bekliycem:CüvCüv::CüvCüv:

• Konu Sahibi n_hep gül
canım hiç sıkma kendini bende 36+1 günlük hamişim.35 haftalıkken gittim 2,450 dedi dr.bebeğin çokta küçük değil.hem zaten zayıf ve ya kilolu doğması önemli değil sadece gelişimi geri olmasın doğduktan sonra sütün yarasın o önemli olan. bide ben hergün tereyağ ve bal yiyorum.bi yerden duymuştum arkadaşın dr sölemiş. bebeğin kilo alması için tereyağ bal ye demiş.anne değil bebek kilo alıyomuş.sende dene bakalım az vaktimiz kaldı ama sıkma canını sen yinede

• Konu Sahibi n_hep gül
bende bulguru duydum kilo aldırıyomuş diye onuda ye bol bol

• Konu Sahibi n_hep gül
ben balık yağı kilo aldırıyor diye duydum..ben balık yiyemediğim için dr balık yağı kapsülü verdi..bebeğimin kilosuda çok iyi masallah..ben balık yağından diye düşünüyorum.canını sıkma canım.sağlığı yerinde olsun da toparlar o kendini..

• Konu Sahibi n_hep gül
Arkadaşım doğum yaptı 2.450gr az değil daha doğuma kadar alırsın balık ye bıtanem..Allah sağlıklı kucağına almak nasip etsin..

• Konu Sahibi n_hep gül
bencede az değil zaten doğuma kadar alacaksın ..sağlıklı ols önemlı olan bu benım oğlum gununden bır hafta geç doğdu 2 750 ıdı sağlıklıydı ...hem kçuk bebek daha tatlı oluyo........sağlıcakla doğur canım........

• Konu Sahibi n_hep gül
caanım bak ne okudum.36 haftada bebek 2200- 3200 olması normal olarak kabul ediliyo.yani seninkide gayet normal.hiç canını sıkma.hem zaten dr söledi kilo aşağı yukarı bi tahmin.kesin bi sonuç değil.o yüzden kendini ve bebeği daha fazla üzme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…