Bilgisayar

Strawberry_83

Guru
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2008
5.352
1.396
Slm kızlar daha önce konusu açılmıştı ama ben yinede tam yanıt bulamadım bilgisi olan varsa sevinirim bizim oturma odasında hem tv hem telsiz telefon hemde kablosuz internet bağlantısıyla bilgisayar var tv nin bebek bakmadığı sürece sorun olmadığını duydum ama internet bağlantısı ve telsiz telefon hakkında bilgim yok acaba telefon ve kablosuz internetin bebeğe zararı var mı?

slm
canım biz taşınırken netimiz kablolu olsun istedik bebeğimiz için çünkü kablosuz bebeğe zararlıymış..
avrupadaki okullarda yavaş yavaş yasaklanmaya başanmış..
hatta ben modemden kablolu olmasına rağman korkuyorumm..

tv yi eşimde bende sevmediğimiz için evimizde yok o bakımdan rahatım ama eşim beynine izlemese bile zararlı olduğunu söylüyo..(bilişim sektöründe olduğu için billgi sahibi)

telefon desen bebeğin olduğu odaya asla sokmuyoruz..

tabi hayat boyu böyle devam edecek değiliz ama en azından bıngıldağı kapanana kadar böyle olucak..
şu an beynini hasar görmeye açık çünkü biliyosun..

kablosuz olan bu tarz eşyaların zararlı olduğunu bir uzmandan duymuştum, hatta eşim kablosuz ağ istedi ama ben zararlı diye istemedim, bebek yok ama olsun....ayrıca evde değil, başkasının evinde bile olsa etkilenme durumu varmış...ama bilemem tabi..uzmanların görüşü her konuda değişiyor, kimisi var diyor kimisi yok diyor...

valla benim kızımın odasında leptop tv telefon herşey var televizyonu açıyorum sese alışsın diye leptop onun odasında ne yapsam ya

valla benim kızımın odasında leptop tv telefon herşey var televizyonu açıyorum sese alışsın diye leptop onun odasında ne yapsam ya

bizde de aynen öyle wireless da aynı oda da kablosuz bağlantı yani hepsi oda da içim rahat etmiyor bi türlü asıl olan ne merak ediyorum sabahtan akşama kadar açık tv nette öle cep telide yanımda telsiz telde oda da

bizim evimizde kablosuz modem vardı ama içimiz rahat etmedi ve değiştirdik zararlı olduğunu okuyorum ama cep telefonu tv filan hep var en azından akşam yatarken cep teli odadan çıkarıp kapatıryorumm.

canım siz de tv i yok mu çok ilginç. hiç mi izlemek istemiyorsunuz. bizde çok sevmeyiz ama sanki evde olması gerekir gibi geliyor bana..

yok canım
rahatız böyle çok şükür
herşeyi netten öğreniyoruz aten
eşim akşam 7 de geliyo tv yokkken bile birbirimize zor vakit ayırıyoruz..
tv olsa yanmıştık..
haftada bikaç film izliyoruz pc den..

zaten olsaydıda bebişim için kaldırırrdım..
annemlere gidince biraz bakıyorumda hele reklamlar bi felaket..

Saphiracım evet zararlı ama sen napıyorsun bu konuda

mümkün olduğunca bebeğimi uzak tutuyorum cnm.mesela kablolu internet kullanmıyorum evin içinde fazladan radyasyon olmuyor.tabi heryerden geliyor nereye kadar koruyabiliriz bilmiyorum ama bencde tv siz olmaz ya şakkıdı

Son düzenleme:
ya tv sıkıntısı bızdede var. havalardan dolayı salonda yatıyoruz ve tv sureklı acık bebısın yatagıda salonda tv ye yakın bır yerde hemde ama yapacak bır sey tv sız nası durulur kı?

internet bende yok ama üst katta var mesela wireless. pc yi aç bağlansın.nasıl koruycam ki ben ondan bebeğimi.tv zaten oturma odasında orayla işimiz yok. gündüz devamlı odasında zaten. salona da gelse tv kapalı pek seyredilmiyo. ceplerse uzak tutmaya çalışıoruz.

selam arkadaşlar,

benim de konuyla ilgili bir sorum olacaktı...

evde kablosuz modem yok ama ben kablosuz internete bağlanıyorum...

bunun bebeğe zararı konusunda bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim...

acele cevaplarınızı bekliyorum...

teşekkür ederim şimdiden

Ya walla telefon cok yaklastırmıoruz biz ama tv wireless hepsi aynı odada
telefonda bazen oluo ne yapsakki yaa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…