Bilgisayar masası arıyorum...

blue_eye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2008
229
1
arkadaşlar fazla büyük olmayan kullanışlı bilgisayar masası arıyorum venge-krem tercihimdir...

img0875jj3.jpg

w640.png

HEm bilgisayar masası hem de çalışma masası olarak kullanılabilir. Taşıması alıcıya aittir. Fİyat 60ytl düşünüyoruz görüşebiliriz:KK66:

bana sadece masası lazım...iki parçamı bu masa..rafı ayrılıyormu...bide demontemi..??????teşekkür ediyorum...

parçalanabilen mobilya anlamında kargoda gelebilme açısından merak ettim de...kendi montesini kendin yapıyorsun demontelerin...

bendede var şekerim bilgisayar masası 45 tl ye evririm resimlerini akşam eklerim :)
ama balıkesirdeyim ..
rengi krem tek çekmeceli çekmece kapağı krem kenarlı ortasıda çingiş pembe :))))

canım eşimle görüşemedim henüz ben kendi adıma bekletmek istemedim seni ...
ama muhtemelen parçalara ayrılmıyor bu masa kargosuda çok zor haliylede yüksek olur :KK43:bulunduğun ilde tekzen yada yapı marketler varsa oralardanda temin edebilirsin aslında geçenlerde görmüştüm tekzende ytlydi çok da güzel görünüyordu sade şık bişeydi :)

yok canım ben zonguldak ın ilçesindeyim ne burda ne de ilde yok öyle marketler,normal mobilya dükkanlarında var bilinen markalar ya çok pahalı yada çocuk odaları için değişik renklerdeler hoşuma gitmedi eğer bulamazsam mobilyacıya siparişle kendim yaptıracağım artık o da tuzlu olcak ama bakalım artık:))teşekkür ederim sana da....

canım benim koç taşta çok uygun hem sandalyesi hem masası internetten sipariş verebiliyorsun hemde :KK66:)

Aşağı yukarı şu linkteki gibi bi pc masası bizde var
Sadece klavyeliğin altındaki bölüm yok Rengide mavi
Ama şu varki Kargosuyla çoğa mal olur
Biz şuan odalarımıza pc masası olarak mobilyacıya istediğimiz ölçülerde duvarımıza göre kestirttik altınada ikeadan 4 ayak alıp monte ettik
Öyle bişey düşünebilirsiniz en azından
Hepsiburada.com : ADORE PCT - 06 EFEKTİF BİLGİSAYAR MASASI | Mobilya

X