BiLGiSAYAR KULLANANLAR DiKKAT! KAKTüSüNüZ YOK MU?

Gxoxzek

içindeki öküze ohaa de
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2008
3.474
7
43
BiLGiSAYAR KULLANANLAR, DiKKAT! KAKTüSüNüZ YOK MU? YOKSA MUTLAKA EDiNiP, BiLGiSAYARINIZIN YANINA BiR iKi TANE KOYUN. BU DiKENLi BiTKiNiN MUCiZESiNE iLiSKiN YANIT ASAGIDA........
Kaktüs !
Bu dikenli bitkinin ne işe yaradığını ne için yaratıldığını bileniniz var mı ? Unutmayın ki, dünyadaki herşey bir amaçla yaratılmıştır. Ornegin kaktüs, radyosyonu emmektedir. Bu yüzden büyük nükleer santrallerin cevresindeki hektarlarca alana kaktüs dikiliyor. Ayrıca, geçenlerde istanbulda bir banka şubesi tam 250 adet kaktüs siparisi verdi. Ne için? Bilgisayarların yanına koymak ve böylece personelini korumak için. Herkes evinde hatta her odada mutlaka kaktüs bulundurmalı . Cildinizde iyilesmeyen yaralar, lekeler, lezyonlar varsa, bir kaktüsü kesip dikensiz bir dilimini o yara, leke veya lezyonun üzerine koymayi deneyin. Mucizeyi görün. Dogadaki her varligin bir gorevi oldugunu unutmayalim.

ben hemenn pencereminn önündekii kaktüslerimii bilgisayar masama koydumm bilee kaydirigubbakcemile5

hmmm way be hemen bi çiçekçiye gidiyim ben. en son bi kaktüsüm vardı kedime yapışıp iki mahalle dolaşmıştı. o günden beri almamıştım ama demekki lazımmış

hmmm way be hemen bi çiçekçiye gidiyim ben. en son bi kaktüsüm vardı kedime yapışıp iki mahalle dolaşmıştı. o günden beri almamıştım ama demekki lazımmış

:1shok: allahım,manzarayı gözümde canlandırdım,
gülmeli mi,ağlamalı mı?

radyasyonunn gazınaa gelmiştir o pisicikkk
sen al yinee kaktüsss seldamm

eminim meraktan gidip yapışmıştır kaktüse,
bizde de var bir meraklı,
herşeyden en sorumlu üstün devlet adamı mübarek,
misafir bile geleiyor korkusundan,kızıyor,
neyse konu saptı,kaktüs alacağım ben de yarın,
inşallah gerçektir...

hmmm ilginç bi katüs almak lazım ozaman kaydirigubbakcemile5

bencee gerçektirr canımm ben hemenn koydumm 3 saksıı kaktüss vardıı bende koydumm hepsinii
sonumuzz pisicik gibi olmaz inşallah

canım bu verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim sana en çok benim işime yarayacak yarın ilk işim üç tane kaktüs almak olucak benim evde iki bilgisayarım var biri devamlı açık birde kablosuz modemvar biliyormusunuz kablosuz modemler daha fazla radyasyon yayıyormuş malesef o yüzden bana bayağı bir kaktüs lazım:roflol::roflol:tekrar teşekkür paylaşım içinkaydirigubbakcemile5

bendede var kablosuzz modemm var
inşallahhh faydasını görürüzzz

ıkı saksı dıkde bana yolla ugrastırma benı dıkenlerle
bızım evı köse bucak kaktüs doldurmalı o zaman..

la yazınn sendenn aldığımmm kaktüsler vardı yaa bendedee onnar var zatüü

Çokkkkkkkkkkk teşekkür ederim arkadaşım paylaşımın için.En kısa sürede şu minik şirin kaktüslerden edineceğim :)))

bende alcam küçükler oluo yaa :)
hem hoş bi görüntü hemde işe yarıoo
saaol gözekcimm bilgi için a.s.

bnde bi ara çok şirin bi tane vardı ank.da olanlar bilir sakaryada çiçekçilerde çook şirin renkli çiçekli minik kaktüsler var :)) ama bn ilglenmei unuttumm içim ölmüştü zavallıcık nese bida alıp koyuyum baş köşeye :))

ayhh bilseydim bugün alırdım aslında çokda beğeniyorum ama erkek arkşım ne yapıcaksın derdi senin yazdıklarını okitimde alalım hem ona hem bana çok tskler verdiğin bilgiler için güzelim

ooo kesin almam lazım. 24 saat bilgisayar başındayım telefonla yatıp telefonla kalkan biri olarak hatta cebimde taşısam ancak olur yani:)

Bu bilgiyi daha öncede duymustum.Hatta gidip hemen alicam demistim.
Ama bir türlü alamadim.Belki kismet bu seferedir.

hemen gidip bi tane askıma bi tane kendime alıcam.bütün gün bilgisayar basındayız.sagol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…