bilginiz olsun lütfen okuyun

En kısa zamanda gidip başvurucam,herkes faydalanmalı bence bu haktan..teşekkür ettim...

kızlar gerçekten çok güzel bir paylaşım bunların hiç birini bilmiyodum çalışıyorum ama ssk yoktu eşimin var ma dünya hali bellide olmaz hiç bir şeyin garantiside yok bilmem iyi oldu lazım olabilir bütün bunlar çok teşekkür ederim

selam canım verdgn bilgiler icin teşekkürler bu işlemler nasıl yapılacak ne kadar ücret ödenecek benım 2 torunum var babalarının sıgortası yok nasıl faydalanacaklar

selam canım verdgn bilgiler icin teşekkürler bu işlemler nasıl yapılacak ne kadar ücret ödenecek benım 2 torunum var babalarının sıgortası yok nasıl faydalanacaklar

merhaba;

Çocuklar 18 yaşın altında ise çocukların kimlikleri ile birlikte devlet hastaneleri,eğitim ve araştırma hastaneleri vs. bizzat başvurabiliyorsunuz. ama öncelikle çocukların SGK da t.c. ile kayıtlı olup olmadıklarına baktırmanız gerekiyor. bunun içinde size en yakın eczaneler veya devlet hastanelerine başvurarak öğrenebilirsiniz.Kayıtlı değil iseniz SGK ya gidip kayıt ettirmeniz gerekiyor.sadece 4 tl katkı payı ödemeniz yeterli her bir çocuk için. bildiğim kadarı ile de bu parayı eczaneler tahsil ediyor...yerimsenibensağlıklı günler..

paylaşımın için teşekkürler......

canım bilgilendirdiğin için teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…