Aile Planlaması Bilen varsa lütfen yorum yazsın

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

farsena

Guru
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2008
36
0
Selam arkadaşlar.Ben 13 ay önce 1 defa üç aylık korunma iğnesi kullandım. O gün bugündür düzenli adet görmüyorum.Üç aylık iğne kullanan varsa etkisi ne zaman geçer ?Yazarsa çok sevinirim.Doktora gidiyorum bişey yok Gelir diyor ama gelmiyor.Hamile de kalamıyorum ne olacak böyle bilemiyorum.Şimdiden teşekkür ederim.:çok üzgünüm:

Teşekkür ederim canım yorumun için.Takıyor insan ister istemez. Elimde değil işte.Eşim ikinci çocuk istiyor korunmuyorum ama olmuyor.Kendimi çok kötü hissediyorum.Çok üzgünüm çoook

canım inş hemen gelir düzene girerde kalırsın hamiş..bak benim hep düzensiz mesela ilk olmaya başladıgımdan beri düzensiz.2-3 ay bile geciktigi oluyodu.birkaç kere 6-7 ay olmadım.patlıcaktım artık.şimdi evliyim ve çocuk istiyoruz ama adet düzensizligi yüzünden olmuyor.sabret inş olur canım.hem sitede hayıt tohumuyla ilgili yorumlar var adetinin düzene girmesi için içiliyormuş.ben denemedim ama düşünüyorum.öptüm.

Teşekkür ederim canım güzel dileklerin için.İnşallah seninde hamiş olduğun haberini duyarız.Adet düzensizliği gerçekten büyük problemmiş.Benim o iğneye kadar çok düzenliydi.İlk çocuğuma evliliğimin ikinci ayında hamile kaldım.Kızım 5 yaşında sürekli kardeş istiyor.Bende yalnız kalsın istemiyorum ama maalesef olmuyor.Bekliyorum bakalım ne zaman olacak.

evet gerçekten çok zor.bende geçen yıl bi düşük yaptım 1.5 aylık.şimdi yine olmuyor.bu ay ümit var içimde ama hayırlısı bakalım.ALLAH SENİNDE GÖNLÜNE GÖR VERSİN CANIM.sıkma canını.sagol ayrıca dileklerin için.mucckk.

Canım o iğnelerin yan etkisi çok fazla.Bende denemiştim,bende sürekli ana kanamalara sebep oldu.Nerdeyse 6 ay çektim.Biraz daha sabret, zamanla düzeliyor.

bunlar maalasef yan etkileri hormon olunca düzelmesi zaman alıyor meraklanma düzelecektir

X