Bilekte biten botlar!!!

Dünya para bayılıp muhteşem gizli platformlu,13 cm topuklu geniş bilekli bir model aldıktan sonra eve gelince bacaklarımı kısa gösterdiğini hissettim. Oysaki uzun boylu, gayet uzun bacaklı bi insanım. Alışkın olmadığım için mi yoksa gerçekten öyle mi pek çözemedim. Bilek kısmı olmayan modeller ise oldukça kullanışlı, her türlü paçayla rahatça kullanabiliyorsunuz. Paçanın altından çizme görünümü veriyor ama aslında ayakkabının rahatlığını yaşatıyor insana. Makul bir yatırım olduklarını düşünüyorum. Ancak etek altına giyilecekse ve sütun bacaklara sahip değilseniz tekrar düşünün derim, çünkü bence yaşlı amcaların namaz kılarken camide giydikleri deri patiklere benzemeleri işten bile değil... :KK70: :KK70:

Dünya para bayılıp muhteşem gizli platformlu,13 cm topuklu geniş bilekli bir model aldıktan sonra eve gelince bacaklarımı kısa gösterdiğini hissettim. Oysaki uzun boylu, gayet uzun bacaklı bi insanım. Alışkın olmadığım için mi yoksa gerçekten öyle mi pek çözemedim. Bilek kısmı olmayan modeller ise oldukça kullanışlı, her türlü paçayla rahatça kullanabiliyorsunuz. Paçanın altından çizme görünümü veriyor ama aslında ayakkabının rahatlığını yaşatıyor insana. Makul bir yatırım olduklarını düşünüyorum. Ancak etek altına giyilecekse ve sütun bacaklara sahip değilseniz tekrar düşünün derim, çünkü bence yaşlı amcaların namaz kılarken camide giydikleri deri patiklere benzemeleri işten bile değil... :KK70: :KK70:

keske resımde koysan botunun merak ettım canım

imgres

Tarzı, topuğu, burnu falan aynı buna benziyor canım, ama bilek kısmı biraz daha yüksek, çok daha geniş ve dışarı kıvrılmış, kıvrımın bittiği yerde de geniş bir bant üstünde kare şeklinde kadife kaplı bir toka var. Yukarı kaldırıldığında çizme olarak da kullanılabiliyor. Dışı deri, içi siyah kadife. Katlı haliyle o kadife çok şık çok zengin duruyordu çok beğendim öldüm bittim içim gitti kıydım aldım yok canımla ama bacaklarımı kısa gösteriyor resmen :S Hala çok beğeniyorum yine görsem yine alırım ama eve geldik böyle o bana bakıyo ben ona :)) gözüm alışmadı ayağımdayken.
Bi de dediğim gibi bilek kısmı geniş, yani dar paça pantalon ister istemez içinde kalıyor. Üstüne paça indirmek imkansız. Ya etekle ya dar paçayla giyebilcem yani.. Bakalım alışcaz artık.

İnanılmaz zorlandım, ki ben sürekli topuklu giyen bir insanım. Özellikle de yokuş inip çıkarken zor dengede durabildim, iki seksen yayılcam diye nasıl korktum. Daha önce hiç bu kadar yüksek ve ince topuklu giymemiştim. Anladım ki bunlar salon ayakkabısı, öyle kaldırımda çamurda giymek biraz fantazi oluyor.. Yine de güzel oldukları için vazgeçmem ama sadece arabayla bi yerden bi yere gitceğim zaman giymeye karar verdim :KK43: alırken iki kere düşünmek lazım.

İnanılmaz zorlandım, ki ben sürekli topuklu giyen bir insanım. Özellikle de yokuş inip çıkarken zor dengede durabildim, iki seksen yayılcam diye nasıl korktum. Daha önce hiç bu kadar yüksek ve ince topuklu giymemiştim. Anladım ki bunlar salon ayakkabısı, öyle kaldırımda çamurda giymek biraz fantazi oluyor.. Yine de güzel oldukları için vazgeçmem ama sadece arabayla bi yerden bi yere gitceğim zaman giymeye karar verdim :KK43: alırken iki kere düşünmek lazım.

yanı ben resmını gorunce bıle off dedımm yanı uzerınde yurumek cok zor olmalı dedımm gercekten alırken ıkı kere dusunmek lazımmm ama arabayla bı yere gıderken gıyılır tabı ama gunluk yolda yururken zor takılıp dusmek var bozuk yollarda
gule gule kullan canım cok zevklısın

bende istiyorum bunlardan acaba nerelerde indirim var ayakkabı dünyasına baktım ama modeller pek hoşuma gitmedi fiyatı da uygundu :kedi: şöyle 70-80 arası bişiy bulsam süper olur nine-westte varmı indirim acep bilmiyorumkismile

Bilekleri kalın olanlara yakışmıyor maalesef.ohaoldumsmile

vizon rengi bi tane almak istiyou ben de bu yıl inşallahhhh

bende gunluk kullanıyorum bu botları cok rahat.hatta su anda polarısten aldıgım taba rengı bu model botum var.

dolgu topuk çok kötü geliyor bnim gözüme.

X