BİLDİĞİNİZ MUCİZE BİR DUA VARMI CANIM COK SIKKIN

ya bılmıyordum kusura bakmayınn yasak mı gercekten
Forum sitelerinde büyük harf bağırmak anlamına gelir, bu sebeple de yasaktır, mümkün olduğunca BU ŞEKİLDE büyük harfle yazmamaya gayret etmelisiniz, büyük harf aynı zamanda göz yorucu da oluyor, yazdıklarınıza odaklanamıyoruz😌

Forum sitelerinde büyük harf bağırmak anlamına gelir, bu sebeple de yasaktır, mümkün olduğunca BU ŞEKİLDE büyük harfle yazmamaya gayret etmelisiniz, büyük harf aynı zamanda göz yorucu da oluyor, yazdıklarınıza odaklanamıyoruz😌
Tamam uyarınız ıcın tesekurderım

merhaba, genel hayat için nasıl bir mucize duası olur bilmiyorum ama dilekleriniz için özellikle cuma günleri cuma saatinde yani sela ile ezan arasında 3 tane RAHMAN SURESİ okuyup gökyüzüne bakarak kalpten dua etmenin çok faydasını görmüşümdür Rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin.
buarada naçizane ferahlamanız için inşirah suresi okumanızı ya da dinlemenizi tavsıye ederim :)

o nedemek ben yenı uye oldum bılmedıgım ıcın acıklarsanız sevınırım :d
İnternet ortamında büyük harflerle yazı yazmak karşınızdaki kişiye bağırmak- kızmak anlamı taşır. Birçok forum ve blogda yasaktır. Bu internet için etik bir kuraldır. Bu yüzden uyardılar sizi.

X