Bölgesel İncelme Bikini Bölgesinde Sarkma !!

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

hanne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2006
700
3
Malum bölge neden sarkar arkadaşlar ya yani ön kısım bende kötü bi görüntü oluştu bir iki senedir böyle,ama zamanla sarkmanın arttığını hissettim,bir ara çok hızlı kilo vermiştim acaba ondanmı oldu diyorum ne yapıcam ben yaa pantolondan bile kötü görüntü oluşuyor :çok üzgünüm: hele oturunca..Göbek çıktı biraz ama göbek sorunu yaşayan çok kadın var herkesin sarkacaksa..

Seninde tahmin ettiğin üzere,çok hızlı kilo alıp vermekten diye düşünüyorum ben..

Kilo Alip Vermektendir Canim Fazla Canini Sikma Eğer çok Rahatsiz Oluyorsan Korse Kullanabilirsin şort şeklinde Olanlardan

Kilo Alip Vermektendir Canim Fazla Canini Sikma Eğer çok Rahatsiz Oluyorsan Korse Kullanabilirsin şort şeklinde Olanlardan
korse zararlı diilmidir ki.bence kullanılmamalı hemde üreme organlırının bulunduğu kısım.kısırlık falan yapar allah korusun dar kotların bile böyle bi riski var.ben almaktan dolayı sarktığını duymuştum ama,alırken iyice gerdir istersen

eğer genital organda bir sarkma varsa bu ağdadan olabilir. ama kasık bölgelerinde ise hızlı kilo alıp vermeye bağlı olabilir diye düşünüyorum.

korse vucudu gerginlestiriyormus kullanilabilir doktorlarda sanirim yazabiliyorlar bunu yerimseniben

benim annem almanyada doğum yaptı. Ordaki hastanede bir katalog varmış. ve katalogta bir sürü cinsel organı resimleri varmış. Çoğunun dili sarkmış hatta nerdeyse bir kol kadar uzunlukta sarkma bile varmış. Valla annem diyor ....

kızlar ben adını tam bilmiyorum:eek:orası neresi yani şöle tarif ediim genital bölgemin girişinde iki tane dudak var ya:eek: onlar işte benim de oralarım birazcık sarkık:çok üzgünüm: biri diğerinden daha sarkık hatta bunun sebebi ne peki?:çok üzgünüm:

ya dudağın içinden sarkan şeye ne demeli? kafamçokkarıştı Kızlar valla bende görüntüsünden memnun değilim. Korse giye giye mahvettim resmen. karardı gitti ve bu yüzden lazer epilasyon yaptıramıyorum. Çünkü kötü görünüyor senağlama

merhabalar,sarkma kesinlikle ağdadan kaynaklanıyormuş.kadın doğum uzmanı arkadaşıma söylemiş ağda yapmaya devam edersen ilerde çok fazla sarkar diye

arkadaşlar ben bu problemin 5 kadından 1inde olduğunu duydum,vajina estetiği yapılabiliyormuş,bir buçuk,iki milyara ağrısız bir ameliyat yapılıyormuş 20 dakikada oluyormuş lokal anestezi ile,sebebleri de ağda,normal doğum esnasında olabiliyormuş.yaptırılmadığı takdirde cinsel hayatı olumsuz etkiliyormu bunu merak ettim??

agdadan olsa cogu kadininki sarkmaz mi arkadaslar, epilasyon aletleri, tuy dokucu krem vs cikali cok olmadi....Belki de kisinin vucut yapisiyla alakalidir...

bende ağdadan kaynaklanacğını sanmıyorum
bi yerde okumuştum am tam hatırlamıyorum
ağda yapsam sakma olur mu diye sorulmuştu
ama cevap veren dr deri kendini toparlar ağda sarkma yapmaz demişti
o zaman herkesin olur en çok kullanılan yöntem bildiğim kadarıyla

ben ağda yerine jilet kullanıyorum arkadaşlar,sanırım benimkide çok kilo alıp vermeden oldu,giydiğim pantolonlardan bile şişkinlik görünüyor zayıflayınca geçecekmi bakalım

X